Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest to dodatek jak już pisałem ale zmienia cąłkowicie rozgrywkę i jest tak naprawdę osobną grą nie musisz go mieć ale ja po ograniu RDR miałem niedosyt i kupiłem UN które przedłuzyło moją zabawę poleciłem ci wersję GOTY bo taniej jest ją kupić niż tak jak ja osobno RDR i RDR:UN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no jeszcze zobacze czy wogole kupie RDR jak ja mam w coś grac to wole Polskie napisy jestem w nagielskim na poziomie nizszym niz podstawowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej kupić RDR

najlepiej na playstation store, za 99 zł masz cały zestaw (RDR + UN)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amzonie fajna promocja DJ Hero 2 w zestawie z mikserem za 13 funtów ( w tym zestawie jest też DJ Hero 1 jak podaję jeden z klientów w swojej "recenzji" jednak w opisie gry amazon zaznacza że DJ Hero 1 nie dodają więc trochę to dziwne)

http://www.amazon.co...&pf_rd_i=468294

Jeszcze warto wspomnieć o Street Fighter x Tekken 20 funtów.Nie jest w tej chwili dostępny ( "Usually dispatched within 1 to 3 weeks.") czyli trochę na wysyłkę będzie trzeba poczekać ale cena kusząca.

http://www.amazon.co...&pf_rd_i=468294

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie przeszkadza ci uzywka to allegro oczywiscie ja kupilem za 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu i tu się ostatnio nie opłaca powiem ci ze niektóre gry nawet lepiej kupić now w sklepie bo różnica często wynosi 10-15zł. Ale oczywiście można trafić na okazję zależy od człowieka ale jak wspomniałem dużo żadziej niż kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poszukać interesujących Cie tytułów i porównać ceny,niż pisać głupie posty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie/Panie co sądzicie o Gioteck EX-01 Bluetooth Headset ? Zastanawiam się na kupnem headseta; nie pogardzę innymi propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo będziesz musiał go uderzać w dół albo do góry, jeśli działa w dół to jak dla mnie praktycznie zero problemu(praktycznie tylko tak gram, bo wygodniej). Gorzej jak go trzeba podbijać do góry...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da się to jakoś naprawić?

na pewno da jak ktoś się zna na majsterkowaniu, te gitary mają tak prostą konstrukcję, że szok;) ale osobiście nie umiałbym...Jak kupowałem drugą gitarę z WoR to właśnie przycisk ten był uszkodzony, ale na szczęście wymienili mi od ręki w Saturnie:)

Pozostaje tylko kwestia czy 90 zł za taki zestaw jest opłacalne, moim zdaniem nie, chyba że ceny poszły do góry w ostatnim czasie mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile mogę dać za infamousa wersje pl. I czy to jest z dubbingiem??

Za 1 czesc?? Poszukaj slota na gametrade za 10zl. Chyba, ze lubisz wersje pudelkowe jedynie, wtedy allegro i popatrz jak stoja. Dawno w to gralem ale z tego co pamietam byla to wersja kinowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Infamousa I musisz dać ok 30zł wersja pl dubbing, za II tak ok 70zł też jest dubbing i mówie tu oczywiscie o wersjach pudełkowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewne pytanie. Czy 50 zł za L.A Noire to dobra cena ?

Hymm... Kolega ostatnio wyłapał za 40zł ale + przesyłka do tego 8zł.

W cenie podaną przez ciebie jest już wliczona wysyłka ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×