Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Na muve masz brelok plus DLC do multi. W Empiku jakąś koszulkę z lumpeksu dają. A reszta sklepów to tylko dodatek DLC do multi (dodatkowa mapa).

Brelok kusi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na muve masz brelok plus DLC do multi. W Empiku jakąś koszulkę z lumpeksu dają. A reszta sklepów to tylko dodatek DLC do multi (dodatkowa mapa).

Brelok kusi. :biggrin:

Kusi, kusi. Ale cena trochę wysoka. Ma ktoś może kod na te 50% zniżki i mógłby wysłać na PW? Będę baaaaaaaaaaaaardzo wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon ma MP3 za 170zł ale nic nie pisze o bonusach. Trochę szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon ma zawsze zajebiste ceny, tak samo jak inne sklepu zagraniczne, ale brak jezyka PL i co sie z tym wiaze bardzo szybkie spadki ceny po premierze mnie troche zniechecaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię tanio Fie 12 Uzywana w rejonach: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Chorzow?

Bodajze empik sprzedaje uzywane gry, wiecie moze czy jest tam uzywana fifa 12 i w jakiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon ma zawsze zajebiste ceny, tak samo jak inne sklepu zagraniczne, ale brak jezyka PL

to nie jest regułą, sporo gier z UK ma język PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon ma MP3 za 170zł ale nic nie pisze o bonusach. Trochę szkoda.

Pewnie jakiś dodatek do multi dadzą, niekoniecznie tą mapke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta "promocja" Cenegi, jak mam jakiś paragon z jej gry, to dalej obowiązuje? Bo nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Online pass jest przypisany do konta psn czy do konsoli?

Jedno i drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupię tanio Fie 12 Uzywana w rejonach: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Chorzow?

Bodajze empik sprzedaje uzywane gry, wiecie moze czy jest tam uzywana fifa 12 i w jakiej cenie?

Gierki na konsole, a może i na PC sprzedaje Games 4 You, które w Katosach znajduje się na stawowej - w bramie po lewej jakieś 30m za McDonaldem idą w stronę PKSu. W Sosnowcu też jest, ale to już sprawdź gdzie, bo ja SO nie znam - na stronce jest adres.

Znajdziesz tam co chcesz, nowe i używane. Sprawdzałem ceny i muszę przyznać, że Powerplay w Rybniku/Jastrzębiu ma niższe ceny :P

Edytowane przez DwigHt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu w centrum pod przejściem podziemnym (pierwsze wejście z prawej jakbyś od strony pomnika Kiepury szedł), ewentualnie w Czeladzi w M1 ale tam drożej mają zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputronik zlikwidował możliwość odbioru w salonie za free.

Wielka szkoda, bo stosunkowo często u nich kupowałem

Na szczęcie tylko chwilowy problem

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.uk i zavvi - głównie tam kupuję. W Polsce nie kupowałem od bardzo dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dotyczące promocji 50%.

Macie może jakąś stronkę z grami dystrybucji Cenegi bo nie ogarniam, w których grach mogę wykorzystać tę promkę.

Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon.uk i zavvi - głównie tam kupuję. W Polsce nie kupowałem od bardzo dawna.

Bardziej chodzi mi tutaj o polskie stronki, ale dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi tutaj o polskie stronki, ale dzięki.

Małe porównanie.

ME3: Ultima 199zł

Amazon 119zł (gra w wersji Pl)

Takich porównań na niekorzyść polskich sklepów jest masa. Wiem że dla niektórych karta kredytowa może być problemem. Ale można zaoszczędzić masę kasy na imporcie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, masa? Praktycznie nie ma gry która byłaby tańsza w PL niż na zachodzie. Po prostu polskie sklepy nie potrafią się dostosować. Zresztą to samo tyczy się graczy. Wystarczy spojrzeć na gametrade. Często nowa gra jest na allegro czy amazonie za 100zł a tam połowa osób za jakieś 120-150 ją wystawia. To taka polska mentalność chyba. Zresztą Polskie sklepy są jeszcze głupsze. Zamawiałem komputer i trzeba było czekać na 1 część 3 tygodnie, to mówię że poczekam. Sklep był na tyle bezczelny że po 3 tygodniach nie dość że nie zmienił cen na aktualne (akurat kilka częśći staniało) to jeszcze podniósł cenę akurat jednego podzespołu który zdrożał. Podziękowałem im od razu. To samo w ultimie, zamówiłem kiedyś grę w piątek, ale okazało się że nie mieli jej na stanie. W międzyczasie gra staniała mocno i też nie chcieli ceny zmienić. Wkońcu się ugięli ale to była ostatnia gra jaką u nich zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko gry są tańsze. Na Amazonie dyskografia Faith no More kosztuje 45zł. Mówię tu o pięciu płytach. Za 40zł kupiłem na DVD: Ghostbusters 1-2, Nagą Broń 1-3 i Carrie. Wszystkie filmy z polskimi napisami.

Ceny w Ultimie czy Allegro to nie mentalność Polaka tylko brak zdolności dostosowania się do rynku. Na zachodzie cena produktu po pewnym czasie spada. Wychodzą z założenia że lepiej sprzedać 5 sztuk za 5 funtów niż jedną za 20 funtów. U nad jeszcze długo tak nie będzie. Choć cena Wieśka 2 na Xboxa może być jaskółką zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takich porównań na niekorzyść polskich sklepów jest masa. Wiem że dla niektórych karta kredytowa może być problemem. Ale można zaoszczędzić masę kasy na imporcie gier.

No właśnie, ta karta kredydowa jest dla mnie zbędna jak na razie. Więc muszę przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ta karta kredydowa jest dla mnie zbędna jak na razie. Więc muszę przepłacać.

Nie rozumiem Was, karta kredytowa nie jest w ogóle potrzebna żeby robić zakupy na amazonie.... nie wiem kto wymyśla takie bajki, ja mam zwykłe karty MasterCard(nie wiem czy Visa też można) z Aliora i Mbanku i płacę bez problemu. Podejrzewam, że karty innych banków też będą działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×