Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro kupiłem Gow 1-3 w folii za 120. Ale coś takiego to okazja i trzeba mieć szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i szczescie i nie, bo gowa 3 tez mozna tanio wyrwac.. ale 60zl za kolekcje to nie jest duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj ograłem demo inFamous 2 i jestem zachwycony. Dokończę sobie jedynkę i chyba kupię dwójkę, wie ktoś może gdzie tanio znaleźć?

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ograłem demo inFamous 2 i jestem zachwycony. Dokończę sobie jedynkę i chyba kupię dwójkę, wie ktoś może gdzie tanio znaleźć?

Allegro ma chyba najtaniej tzn, sprzedawcy używek na nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić taniej niż za 99zł RDR GOTY? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się kupić taniej niż za 99zł RDR GOTY? :)

ciężko będzie, na allegro póki co najtańsze oferty oscylują w okolicach 100 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zamówić pre-order Max Payne 3 żeby były jakies dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani gram ani ultima się zbytnio nie postarali co do pre-orderów i bonusów. Fajne bonusy masz na muve.pl(breloczek + kod DLC) i pre-order pack w Empiku(koszulka +kod DLC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani gram ani ultima się zbytnio nie postarali co do pre-orderów i bonusów. Fajne bonusy masz na muve.pl(breloczek + kod DLC) i pre-order pack w Empiku(koszulka +kod DLC)

na muve, to będzie czekał wieczność na przesyłke i nie wiadomo czy w ogóle do niego przyjdzie, a w Empiku to już chyba wszystkie preordery poszły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na muve, to będzie czekał wieczność na przesyłke i nie wiadomo czy w ogóle do niego przyjdzie, a w Empiku to już chyba wszystkie preordery poszły :)

Haha, a ja u nich zamówiłem. Ciekawe czy się doczekam :P Ale zawartość fajną mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też na muve się skuszę i wykorzystam ten kod zniżkowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też na muve się skuszę i wykorzystam ten kod zniżkowy...

Na ja głównie dlatego tam kupiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja planuję z muve.pl kupić preorder Dragon'd Dogma (ale czekam na wypłatę :P ) .... na marginesie o co chodzi z tym kodem zniżkowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Dodatkowo osobom, które zarejestrują grę konsolową w Kompanii Graczy po raz pierwszy oferujemy 50% zniżki na zakup dowolnej gry konsolowej w sklepie internetowym Muve.pl.
Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja planuję z muve.pl kupić preorder Dragon'd Dogma (ale czekam na wypłatę :P ) .... na marginesie o co chodzi z tym kodem zniżkowym ?

Jak napisał kloose, z tym że zniżka dotyczy tylko gier wydawanych przez "Cenędze" a sam kod, naliczany jest do ceny sugerowanej, która jest wyższa niż zwykła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na muve opłaca się brać,sam czekam aż wyjdzie Gra o Tron.

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał kloose, z tym że zniżka dotyczy tylko gier wydawanych przez "Cenędze" a sam kod, naliczany jest do ceny sugerowanej, która jest wyższa niż zwykła.

No, ale mimo wszystko i tak wychodzi najtaniej - 120zł za premierówkę niezłej gry... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale mimo wszystko i tak wychodzi najtaniej - 120zł za premierówkę niezłej gry... :)

Ta, ale zgredy nie pozwalają wydawać na kolekcjonerki. Tak to bez zastanawiania się bym coś łyknął. Tak to nie wiem, na co to cholerstwo zużyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Maxa albo Dragon's Dogme :D ale fakt sam bym jakaś kolekcjonerkę przygarnął - figurka z Deus'a byłaby w sam raz :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dogme to kupie jak stanieje, szkoda tyle kasy na coś, co mi sie tak sobie podobało. A Maxa już mam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dogme to kupie jak stanieje, szkoda tyle kasy na coś, co mi sie tak sobie podobało. A Maxa już mam. :biggrin:

Pytanie: Do ilu chcesz aby stanialo? :) Bo 120 to juz jest tanio, a do 50zl to podejrzewam, ze z rok poczekasz:)

Edit: Ja rowniez planuje Dragon's Dogme w preorderze z muve, ale strasznie mnie tez kusi Gra o Tron i nie wiem co zrobic.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSS US fajna promocja na gry Pixel Junk nawet od 1$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny update za oceanem.

Koło 14-15 powinni podać co w europejskim sklepiku.

Trzymam kciuki za Pixele za 1 ojro i darmowe dodatki do Uncharted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kto może mi przesłac skan dowodu zakupy haha, to bym skorzystał z kampanii braci i kodu rabatowego 50%. Bo akurat żadnej ostatnio giery nie kupowałem, której dowód zakupy sobie zostawiłem :( buuhuu

BTW i sorki za offtop tak przy okazji. Ale ten kod na preordery też będzie działał z kampanii graczy... czyli gierkę normalnie z 220 na 110 zrobi ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×