Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wychodzi na to że 1 raz sprawdziłem ile kasy pobrali;p Przynajmniej gra na które mi zależało staniała a i 2 wczoraj "nie wysyłamy do Polski" dzisiaj już była gotowa do wysyłki;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz kupuję w ultimie(wiem, grzeszę :P ). Miał ktoś kiedyś tak, że zamówił rano, od razu zapłacił i wysłali tego samego dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam! Co z tego, że Święto Pracy, wszyscy mają wolne, wszyscy odpoczywają. Jakiś kurier musi jechać w teren, bo Daray chce dostać gierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że załapałeś mój punkt widzenia :) I powinna jeszcze dostać najwyższy priorytet!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę na Ps3sklep, czekam już ponad tydzień na grę, niby jest napisane, że przesyłka 1-2 dni. Ktoś tu też kupował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie kupuje! Matko jedyna! Ps3site sklep omija się szerokim łukiem. Pewnie kiedyś dojdzie, ale na przyszłość - nie tykaj tego pseudo sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można coś w tym czymś coś kupić. Przecież ceny to oni biorą z kosmosu, podobnie jak GOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK ;/. Next time allegro. Dzięki za odpowiedzi. To sobie poczekam...

W ogóle goście nie odpisują na mail, popisze na innych forach żeby tutaj nie kupowali.

Edytowane przez Rabik90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała ciekawostka apropo kursów, płacąc dolarami za grę z amazonu po przeliczeniu wyszło mi 107zł a nie 115:P Zamówiłem jeszcze 5 innych więc zobaczymy czy tutaj wyjdzie podobnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płacąc dolarami za grę z amazonu

Dlaczego kupujesz na Amazonie amerykańskim? Tam za przesyłkę płaci się majątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kupujesz na Amazonie amerykańskim? Tam za przesyłkę płaci się majątek.

A nie da sie zaplacic dolarami za gre z amazon.co.uk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję z amazon.co.uk. Zwykle płaciłem giftami bo dostawałem tego kilka tysięcy co jakiś czas, ale teraz zapłaciłem kartą i jest ciekawy kurs z tego co widzę. Zobaczymy jak inne gry wypadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję z amazon.co.uk. Zwykle płaciłem giftami bo dostawałem tego kilka tysięcy co jakiś czas, ale teraz zapłaciłem kartą i jest ciekawy kurs z tego co widzę. Zobaczymy jak inne gry wypadną.

memy_czlowiek-owsianka-3_duzy.png

Skąd dostawałeś kilka tysięcy takich kart, jeśli można wiedzieć? Chyba że lecisz w kulki...

Co do cen przesyłki z amerykańskiego amazona, to od 25$ jest za darmo, tyle że okres oczekiwania jest straaaaaasznie długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Taka mała ciekawostka apropo kursów, płacąc dolarami za grę z amazonu po przeliczeniu wyszło mi 107zł a nie 115:P Zamówiłem jeszcze 5 innych więc zobaczymy czy tutaj wyjdzie podobnie:)

Zależy od tego, jaką walutę rozliczeniową ma twoja karta. Ogólnie rzecz biorąc większość ma euro, więc transakcje i tak są przeliczane na euro, a następnie na złocisze. Co do samego wyniku w PLN, to decyduje niestety kurs z dnia rozliczenia transakcji a nie z jej dokonania.

Edytowane przez yuppie94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen przesyłki z amerykańskiego amazona, to od 25$ jest za darmo, tyle że okres oczekiwania jest straaaaaasznie długi.

a zamawiales tak gry ? ile czekales i co z clem, podatkiem od importu vatem etc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostawałem z pracy;P Niektórzy dostają bony do tesco ja do amazona;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Deux Ex, nówka PL za 79zł chyba ale nie w empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

memy_czlowiek-owsianka-3_duzy.png

Skąd dostawałeś kilka tysięcy takich kart, jeśli można wiedzieć? Chyba że lecisz w kulki...

Co do cen przesyłki z amerykańskiego amazona, to od 25$ jest za darmo, tyle że okres oczekiwania jest straaaaaasznie długi.

Proszę Cię, chyba w zeszłym roku pisał, że w poprzednim roku wydał kilka tysięcy(albo kilkanaście) złotych na ileś tam dziesiąt(czy set) gier, ale nie ma czasu ich ogrywać i leżą na półce. A u niego ledwo 90 gier na koncie, w tym większość nawet nie zaczęta. Zresztą większość go wtedy wyśmiała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale mam ps3 od września, wcześniej miałem xboxa;P Czyli 8 miesięcy i 88 gier na profilu. Wychodzi 11 gier/miesiąc. Ale wyśmiewać można nie znając faktów:P

Zresztą zamówienie nie jest jakieś wielkie, same tanie pozycje.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be83a9d7bad03924.html

Za tyle można zaprosić na sesję modelkę z ckmu, albo kupić i urządzić prostego shrimp seta, ewentualnie plecak scotta zakupić:P Jak widać gry nie są takie drogie. Potem jeszcze można je sprzedać i kasa wraca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak ale mam ps3 od września, wcześniej miałem xboxa;P Czyli 8 miesięcy i 88 gier na profilu. Wychodzi 11 gier/miesiąc. Ale wyśmiewać można nie znając faktów:P

wow :rofl: :rofl:

a ile z nich skonczyles ??

:fool: :fool:

acha u ciebie liczy sie ilosc nie jakość, prawie jak na Fb lub Nk ile to kto ma znajomych

normalnie zenada chłopie

Edytowane przez chudyVU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za dużo z nich skończyłem;p Większość staram się przejść, homefronta nie dałem rady dzisiaj:P Raczej stawiam na jakość ale np za skyrima się jeszcze nie brałem bo nie mam czasu aby dłużej posiedzieć, 2-3 razy dziennie po 30 minut ok. Jak byłem młody lubiłem dlugie gry jak każdy, potem w ogóle nie grałem, a teraz wolę krótsze. Jedynie dla diablo 3 zrobię wyjątek ale czy dam radę pograć choćby 5% tego co w dwójkę to wątpię;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostawałem z pracy;P Niektórzy dostają bony do tesco ja do amazona;p
a ty w tysiącach takie bony dostajesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×