Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienia się, zmienia. Warto to sprawdzić tutaj: http://kursy-walut-wykresy.mybank.pl/ Obecnie kurs spada, ale po nowym roku zapewne znów pójdzie do góry, tak jak przed rokiem. Im niższy kurs, tym lepiej dla nas, bo wtedy wyjdzie taniej ;) Funt jeśli jest poniżej 5 zł, tak jak obecnie, to bardzo dobry kurs. A pewnie po nowym roku może wynieść nawet 5,40 (tak było na początku 2012).

Przykładowo. Jeśli gra na amazonie kosztuje 10 funtów, to zapłacisz za nią obecnie 49 zł (kurs obecnie oscyluje około 4,90 zł). Jeśli kurs pójdzie do góry (np. do 5,40 zł), to wtedy automatycznie za grę płacisz 54 zł. Na przestrzeni całego roku są to róznice 5-6 złotowe, dlatego też wydaje mi się, że nie warto zaprzątać sobie tym głowy. Fakty są takie, że bardzo często na brytyjskim Amazonie kupisz taniej NOWĄ GRĘ, niż używaną na allegro.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę jeszcze przewalutowanie. Każdy bank inne i karta ma inna stawkę. Z tego co wiem bardziej się opłacają kredytówki. Debetowe mają droższe przewalutowanie. Np. Credit Agricole i Visa Silver ostatnio płaciłem 5.20 za 1 funta.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko fajnie, ale musielibyście mieć kartę rozliczaną w funtach, żeby sobie przeliczać: funt 5,40 zł, to gra za Ł10 wynosi 54 zł. Najczęściej walutą rozliczeniową kart w Polsce jest euro, więc najpierw kwota transakcji przeliczna jest z funtów na euro, a dopiero później z euro na złotówki. I jeszcze jedna sprawa - o ostatecznej kwocie rozliczenia w złotówkach decyduje nie kurs funta/euro w dniu transakcji, ale kurs waluty rozliczeniowej karty (euro) w dniu rozliczenia wg. Waszego banku. Przykładowo, jak płaciłem ostatnio na zavvi za Batmana, Ł15, to blokadę miałem na 76 z groszami, natomiast rozliczenie wpadło kilka dni później na 78 i groszy parę. Tak czy inaczej, przy takich niskich kwotach różnica jest niewielka, ale warto znać mechanizm rozliczania transakcji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę gdzieś taniej w Polsce COD Modern Warfare 3 niż za 77zł z przesyłką ? Tyle aktualnie kosztuje najtańsza na allegro.

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę gdzieś taniej w Polsce COD Modern Warfare 3 niż za 77zł z przesyłką ? Tyle aktualnie kosztuje najtańsza na allegro.

Raczej nie. Dalej się cholerstwo trzyma w granicach 100 zł :/ nawet na brytyjskim amazonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep ps3site jak sie z nimi skontaktowac zamowilem pada pieniadze wplacone i zero kontaktu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest tu ktoś kto mieszka w Norwegii, albo orientuję się na temat gry " The Walking Dead ' ?

W jakim sklepie w NO można dostać ten tytuł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep ps3site jak sie z nimi skontaktowac zamowilem pada pieniadze wplacone i zero kontaktu

Jak juz zamawiasz w tym sklepie bierz przesyłke za pobraniem jak ci nie przyślą gry przynajmniej kasy nie stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłbym na ultimie...dostaniesz jeszcze jakiś steelbook i DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest tu ktoś kto mieszka w Norwegii, albo orientuję się na temat gry " The Walking Dead ' ?

W jakim sklepie w NO można dostać ten tytuł ;)

PS store, ewentualnie import płytowego wydania gry z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne sklepy - na Muve masz darmową dostawę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy sklep je oferuje xD

To bierz z muve.pl xD akurat zgarniesz od do rejestracji i załapiesz się na zniżkę -50% xD no chyba że już ją brałeś XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam pytanie kupiłem Skyrim'a na Muve i podobno przy pierwszym zakupie dostaje się kod zniżkowy, jak go mogę dostać i ile wynosi zniżka? Jest na wszystkie produkty czy na ograniczone jak w Empiku, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź temat Kompania Graczy. Tam masz wszystko wyjaśnione :)

W skrócie:

piszesz maila -> otrzymujesz kod -> wykorzystujesz go (50%) na produkt od Cenegi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się brać używkę AC:BH za 40-45 w stanie b.dobrym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro, jezeli Cie to satysfakcjonuje. Ostatnio byly po 110zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że jakieś 2 tygodnie temu słyszałem, że na amazonie po 60zl były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×