Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sprawdzić czy odbiór w moim mieście jest darmowy bo szukam i znaleźć nie mogę. (oferta z komputronika)

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna kompromitacja amazonu. Mają teraz te swoje super deale, teraz miało być War in the North kolekcjonerska. Sprawdzałem cenę rano, 24,5 funta. Myślę sobie pewnie 5 funtów przecenią to kupię. Tuż przed promocją cena poszła w górę, potem obniżyli 7% i wychodzi niecałe 25. Z tego co zauważyłem to zrobili tak jeszcze z 1 rzeczą więc warto uważać na te ich super promocje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzić czy odbiór w moim mieście jest darmowy bo szukam i znaleźć nie mogę. (oferta z komputronika)

Jak robisz zamówienie to na końcu wybierasz miejsce dostawy, albo ci nalicza 10 zł albo nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem tą Fifę 13 w Euro rtv agd ale o tą promocję musiałem się upomnieć, bo na półce było nadal 199 :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej można kupić nową Vitę? wersja WIFI, bez żadnych gier (wystarczy mi ps+) + jakaś karta pamięci? :)

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletna kompromitacja amazonu.

Żadna kompromitacja. Po prosru zmieniają ceny i tyle. Potrafią tak zrobić nawet kilka razy dziennie. Trzeba była brać jak było tanio a tak chytry dwa razy traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna kompromitacja. Po prosru zmieniają ceny i tyle. Potrafią tak zrobić nawet kilka razy dziennie. Trzeba była brać jak było tanio a tak chytry dwa razy traci.

Ale zmienić cenę minutę przed promocją którą ogłaszają? Przypadkowo cena w promocji wyszła niemal identyczna jak przed nią. To samo z kilkoma innymi rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta będzie w innym sklepie, znalazłem nówkę WIFI za 770zł + KW, do tego dokupię kartę 8/16GB na allegro i git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była super promocja na amazon.de

http://www.amazon.de/gp/product/B009LL5BU8/ref=s9_simh_gw_p63_d2_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=12R0R43QSYXX0875P8C8&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i=301128

ta Vita była za 700zł z przesyłką, można wyczekać i będzie podobna promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Assasins Creed Liberation w Ultimie za 159 zl nowka;>

Em Tak Btw. Nie orientujecie sie moze czy jutro ultima pracuje? ;p no bo zamowilem u nich 2 gry na vite i jestem taki troche niecierpliwy :P Oczywiscie wysylka przez kuriera ;p Wgl mieszkam od katowic jakies 30 km wiec mam nawet nadzieje ze gierki dojda tego samego dnia co Ultima je wysle ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdz mi tanszego w takim razie;) Oczywiscie w wersji pudelkowej.

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dojda na pewno, dlatego ze kazda paczka musi przejsc przez Centrum Dystrybucyjne, a to trwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem świeżakiem jeśli chodzi o temat amazona dlatego chciałem zapytać obytych.

Chodzi konkretnie o Amazon UK - upatrzyłem sobie Far Crya 3 za 22,5 £. Nawiązując do regulaminy, czy jeśli faktycznie moja sumka przekroczy 25 £ to przesyłka będzie zupełnie darmowa?

Czy muszę brać pod uwagę różnicę Vat itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do regulaminy, czy jeśli faktycznie moja sumka przekroczy 25 £ to przesyłka będzie zupełnie darmowa?

Jeśli zamówisz coś za 20 funtów netto to wysyłkę masz gratis. Limit 25 funtów od dawna już zmniejszono do 20 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy muszę brać pod uwagę różnicę Vat itp ?

Najlepiej utwórz sobie konto, dodaj do koszyka grę, podaj dane karty i przed finalnym potwierdzeniem zamówienia będziesz miał ostateczną kwotę, jaką Ci z karty ściągną. Doliczają tego Vatu troszkę, ale to są grosze. No i potem pobierają Ci z konta wg ich kursu walut. Zamkniesz się spokojnie w 23 funtach z wysyłką gratisową ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica w podatku to 1%. U nas jest 23% a u nich 22%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za odpowiedzi, nie pozostaje nic innego jak złożyć zamówienie i wyczekiwać preszysa.

Next stop, Black Ops II.

Cheers!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej czerwonego dualshocka? Chodzi mi o te nowsze modele które są lekko szorstkie, a nie gładkie i lśniące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blackhawkPL

A jaki jest ten kurs ?? Czy to każdego dnia inny ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@blackhawkPL

A jaki jest ten kurs ?? Czy to każdego dnia inny ??

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Oczywiście że się zmienia, najlepiej sprawdź jaki jest aktualny kurs na swojej stronie banku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×