Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy w każdym MM ale w Łodzi ta cena 20 jest tylko przy zamówieniach przez net

na miejscu było 30

w saturnie było na miejscu też 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba się przejadę jutro do Manu i wbije do Saturna ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro/ Dziś kupie CoJ TC

To lepiej pospiesz się kolego, bo np. w mojej okolicy już w żadnym MM nie ma tego tytułu :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie jak długo trzeba czekać, aż kompania graczy wyśle kod na zarejestrowanie gry konsolowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny do tygodnia...przynajmniej ja tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest taka sprawa, na payzie mam 30$ ktore nie moge wyplacic do banku bo maja tam jakies problemy (a trwa to juz gdzies od listopada), wiec mam zamiar kupic za ta skromna kwote jakas gre lub 2 starocie. Jaki polecacie zagraniczny sklep gdzie mozna zaplacic przez payze(dawniej alertpaya)?

Amazona nie ogarniam totalnie, sa jakies specjalne sklepy z grami (jakies promocje, darmowa wysylka?). Wszedzie tylko funty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie co do muve.pl i produktów, które mają czas realizacji 3-5 dni. Można je śmiało brać czy dostanę po jakimś czasie maila, że niestety nie udało się sprowadzić produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze takie pytanie co do muve.pl i produktów, które mają czas realizacji 3-5 dni. Można je śmiało brać czy dostanę po jakimś czasie maila, że niestety nie udało się sprowadzić produktu?

Różnie bywa. Zazwyczaj w takim przypadku gry są sprowadzane od wydawcy/z innego źródła. Jak tam nie będzie to może być tak, że nie dostaniesz zamawianej gry. kiedyś miałem tak, że zamówiłem grę 3-5dni. Po 5 dniach zadzwonił kolo i powiedział, że muszą anulować zamówienie bo nie ma gry u dostawców.

Ale możesz próbować, nie ma reguły... :)

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na 50% tylko na gry wydane przez Cenegę, a myślałem, że na wszystkie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi oddać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już bym znalazł, spokojnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Amazonem ? Coś tam kiedyś oglądałem streama i obiło mi się o uszy, że powyżej 30 funtów przesyłka darmowa, a np jak biorę God Of War to tylko przesyłka do USA za free ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest z tym Amazonem ? Coś tam kiedyś oglądałem streama i obiło mi się o uszy, że powyżej 30 funtówprzesyłka darmowa, a np jak biorę God Of War to tylko przesyłka do USA za free ... ?
Przesyłke do Polski masz za darmo z www.amazon.co.uk powyżej 25 funtów jeżeli produkt kwalifikuje się do wysyłki "super saver delivery" :)

Tutaj masz regulamin:

http://www.amazon.co.uk/gp/help/customer/display.html/ref=hp_492868_top_fre?nodeId=1204872

Edytowane przez cyricano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o Norwegię ?

Też za free. W tym linku co podałem masz taką tabelke gdzie za darmo jest wysyłka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ktoś kupował jakąś część LEGO z UK i jest mi w stanie potwierdzić czy odnajdę tam wersję PL?^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman DC Heroes jest PL.

Przesyłke do Polski masz za darmo z www.amazon.co.uk powyżej 25 funtów jeżeli produkt kwalifikuje się do wysyłki "super saver delivery" :)

Nie 25 funtów tylko 20 i to od ponad roku już tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, ze tylko Batman DC czy Batman DC sprawdziles?:) Przepraszam, ale wole doprecyzowac. I dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman DC Heroes jest PL.

Nie 25 funtów tylko 20 i to od ponad roku już tak jest.

No to dziwne bo na stronie Amazona jest info, że wysyłka darmowa przy zakupach za co najmniej 25 funciaków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie, ze tylko Batman DC czy Batman DC sprawdziles? :) Przepraszam, ale wole doprecyzowac. I dziekuje za odpowiedz.

Kupowałem Pottera 5-7 i Batmana DC. I tylko ten ostatni jest PL. Nie wiem co z LotR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne bo na stronie Amazona jest info, że wysyłka darmowa przy zakupach za co najmniej 25 funciaków :P

Tak jest, ale nalicza już darmową od 20funciaków ;)

Wysłane z mojego GT-I9001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×