Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że przewinął się w tym temacie link do sklepu http://www.3kropki.pl/. Kilka dni temu kupiłem tam grę Uncharted 3 PL GOTY za 69.99 + koszty wysyłki 16,70 zł. Wczoraj doszła przesyłka, otwieram a tu wersja Edice Hra Roku czesko/słowacko/węgierska :wallbash: Wiem, że gra ma w opcjach multilanguage z polskim do wyboru i pewnie dla sporej liczby osób okładka z książeczką w językach krajów Grupy Wyszehradzkiej poza polskim to szczegół (sam mam większość gier po angielsku i mi to nie przeszkadza), ale dla zasady jak zamieszczają ofertę gry na stronie z polską okładką, przy zamówieniu i na paragonie jest PL to coś tu k**** jest nie tak :threaten: Grę odesłałem dzisiaj z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. Kupię gdzie indziej. A 3Kropki.pl nie polecam!!! Może i tanio, ale coś za coś... czasem jednak lepiej dopłacić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie masz wytłuszczone nawet

dodatkowe informacje UWAGA: Edycja Multilanguage

choć okładka myląca, ale często tak bywa dostajemy Platinum zamiast premierowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop - info dla Tecumthe i dwaduzepe (oraz wszystkich zainteresowanych): wiele osób nie ma jeszcze świadomości, że płacąc kartą możemy reklamować niezgodność towaru z opisem lub brak otrzymania towaru, i regulaminy poszczególnych sklepów nie mają tutaj absolutnie nic do znaczenia. Kwestię tę regulują zapisy organizacji płatniczych, które wydają karty. W sprawie szczegółów popytajcie w swoich Bankach lub google, magiczne hasło: chargeback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że przewinął się w tym temacie link do sklepu http://www.3kropki.pl/. Kilka dni temu kupiłem tam grę Uncharted 3 PL GOTY za 69.99 + koszty wysyłki 16,70 zł. Wczoraj doszła przesyłka, otwieram a tu wersja Edice Hra Roku czesko/słowacko/węgierska :wallbash:

O stary. Dzięki za info, bo też miałem lada dzień zamawiać U3 GOTY właśnie z 3 kropek z odbiorem osobistym, ale się wstrzymałem, widząc, że U3 wędruje do PSNu (może da się jakoś całą grę zakupić, a nie tylko multi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie masz wytłuszczone nawet

dodatkowe informacje UWAGA: Edycja Multilanguage

choć okładka myląca, ale często tak bywa dostajemy Platinum zamiast premierowej

No zgadza się. Jest wytłuszczona informacja, że gra jest w edycji multilanguage, tyle że dla przeciętnego konsumenta zazwyczaj oznacza to, iż gra w opcjach oferuje wybór wielu języków, obok polskiego skoro jest też PL.

Ale bez przesady, jak można zamieszczać w ofercie gry na stronie internetowej okładkę wprowadzającą w błąd i sugerującą, że okładka pudełkowa wraz z książeczką jest w PL, a okazuje się, że jest po słowacku/czesku/węgiersku. To tak jak bym się umawiał w internetecie z jakąś kobietą, która twierdzi, że jest Polką, a okazuje się, że jest Węgierką mówiącą po polsku, a później się broni, twierdząc że zamieściła informację o tym, że rozmawia w wielu językach w tym oczywiście po polsku :)

Przecież gdyby w ofercie zamieścili oryginalną czesko/słowacko/węgierską okładkę z gry, która trafia do klienta to wiadomo, że mieliby dużo mniejszą sprzedaż.

Każda praktyka, która:

- rozpowszechnia prawdziwe informacje w sposób mogący wprowadzić w błąd lub

- oferuje produkt, który poprzez kojarzenie opakowania lub oznaczenia produktu może wskazywać na inny produkt/producenta/dystrybutora etc. (reklama porównawcza)

to po prostu praktyki wprowadzające konsumenta w błąd.

Dodatkowo moje ulubione - do gry dołączyli mi karteczkę z informacją, że:

- zwrotowi nie podlegają poniesione przez Nabywcę koszty przewozu - drugi raz wprowadzają konsumenta w błąd, bo przecież powinni zwrócić całą kwotę zamówienia

Choć znając życie i tak zwrócą tylko kwotę za grę :mellow:

Offtop - info dla Tecumthe i dwaduzepe (oraz wszystkich zainteresowanych): wiele osób nie ma jeszcze świadomości, że płacąc kartą możemy reklamować niezgodność towaru z opisem lub brak otrzymania towaru, i regulaminy poszczególnych sklepów nie mają tutaj absolutnie nic do znaczenia. Kwestię tę regulują zapisy organizacji płatniczych, które wydają karty. W sprawie szczegółów popytajcie w swoich Bankach lub google, magiczne hasło: chargeback.

Dzięki za info, dobrze wiedzieć na przyszłość.Tu akurat zrobiłem przelew, choć przypuszczam, że na krajowych transakcjach kartą to by nie zadziałało. Pewnie zależy od banku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupuje ktoś na Gametrade? Ja nie dawno się zarejestrowałem i widzę np taką ofertę http://gametrade.pl/og/1215478-uncharted-drake-s-fortune-playstation-3-ps3

28 zł za Uncharted to bardzo mało, nie jest to ściema jakaś? I czy kupować od kogoś kto ma konto niezweryfikowane? Proszę o opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej i możliwie najtaniej kupić DmC? Chodzi mi o nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupuje ktoś na Gametrade? Ja nie dawno się zarejestrowałem i widzę np taką ofertę http://gametrade.pl/...aystation-3-ps3

28 zł za Uncharted to bardzo mało, nie jest to ściema jakaś? I czy kupować od kogoś kto ma konto niezweryfikowane? Proszę o opinie

Nie kupuj od ludzi gdzie jest konto niezweryfikowane i bez komentarzy (chyba ze ma z 10 pozytywow). Ludzie moga cie tak w bambuko zrobic.

Przy szukaniu gry ustaw sobie filtr zeby wyszukalo tylko ludzi ze zweryfikowanymi kontami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dobrze wiedzieć na przyszłość.Tu akurat zrobiłem przelew, choć przypuszczam, że na krajowych transakcjach kartą to by nie zadziałało. Pewnie zależy od banku...

Chargeback działa na całym świecie, niezależnie od szerokości geograficznej, i takową usługę świadczy każdy jeden Bank wydający karty z logo VISA i MC, choć w Polsce raczej się tym nie chwalą. To naprawdę pomocna usługa, zwłaszcza w sytuacji, w której płacąc za towar, okazuje się, że dostałeś np. podróbkę, albo biuro podróży splajtowało i nici z wakacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biura podróży nie przyjmują płatności kartą kredytową a jeśli już to za wysoką opłatą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtopa ciąg dalszy:)

Nie mówię, że wszystkie biura podróży honorują płatność kartami, choć ja za wakacje w ten sposób właśnie płacę, chodzi jedynie o to, że każdy sklep akceptujący płatność kartą, czy to będzie kiosk ruchu, Playstation store, czy Itaka, honorując takową transakcję automatycznie podlega regulacjom organizacji płatniczych, a te stanowią, że każde obciążenie można odwrócić (chargeback), jeżeli np. towar lub usługa nie zostały dostarczone lub są niezgodne z opisem. Jeżeli biuro podróży splajtuje możesz iść do sądu, pewnie. Jeżeli trafisz na nieuczciwego kontrahenta na Allegro/Ebayu, możesz słać do nich maile, może coś zdziałają poza zablokowaniem konta takiemu sprzedawcy. Jednak płacąc kartą i zgłaszając sprawę do swojego banku, zawsze odzyskasz kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasz w sensie Twój i znajomych czy że po prostu krajowy ?

Wasz w sensie że wujka sklepy. A stroną internetową zajmuje się ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biura podróży nie przyjmują płatności kartą kredytową a jeśli już to za wysoką opłatą

Nie wiem skąd zabrałeś tą tezę. Od kilku lat płacę za wycieczki kartą kredytową i nigdy nie miałem problemów.

Chcę przypomieć sobie GOW III - gdzie najtaniej ją dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasz w sensie że wujka sklepy. A stroną internetową zajmuje się ja

A więc już przeglądam ;D a gry na 3dsy beda ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet lepiej jest placic kartą bo w razie jakiegoś wałka dużo łatwiej i szybciej odzyskuje sie pieniądze.

Gdzie najtaniej dostanę UFC undisputed? Naszla mnie ochota na walki w klatce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się waszym zdaniem brać edycję Survival Tomb Raidera? Cały czas się waham bo dodatki są delikatnie mówiąc średnie a dodatkowo steelbooka i soundtrack posiadam z edycji przedpremierowej...

Za dobrą radę żeby nie było offtopu: http://www.3kropki.p...r_cry_3_ps3.php Okazja chyba niezła za genialną grę. Brać póki jest.

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rtv euro agd God of War jest za 249 zł a do tego ps plus na 90 dni który kosztuje chyba 59 zł wiec na dobrą sprawę gra wychodzi za 190 zł, dodam że to edycja specjalna więc tym bardziej się opłaca

Edycja specjalna zawiera:

  • Stalowe opakowanie
  • Ścieżka dźwiękowa z gry
  • Dynamiczny motyw na PS3
  • Podwójne punkty doświadczenia (tryb wieloosobowy)
  • Pakiet awatarów do PSN

Edytowane przez Mati91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupuje ktoś na Gametrade? Ja nie dawno się zarejestrowałem i widzę np taką ofertę http://gametrade.pl/...aystation-3-ps3

28 zł za Uncharted to bardzo mało, nie jest to ściema jakaś? I czy kupować od kogoś kto ma konto niezweryfikowane? Proszę o opinie

Ja właśnie miałem przygodę kupiłem od kolesia na gamtrade który miał właśnie niezweryfikowane konto i dużo mnie kosztowało nerwów i potu aby dostać grę koleś miał adres niby mieszka w Krakowie a okazało się że mieszka w jakiejś wiosce koło Krakowa. I od tej przygody więcej gier nie kupię od takich kolesi.!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie miałem przygodę kupiłem od kolesia na gamtrade który miał właśnie niezweryfikowane konto i dużo mnie kosztowało nerwów i potu aby dostać grę koleś miał adres niby mieszka w Krakowie a okazało się że mieszka w jakiejś wiosce koło Krakowa. I od tej przygody więcej gier nie kupię od takich kolesi.!!!

Od jakiegoś czasu na GT zrobił się syf. Jakieś nierealne oferty, GT w ogóle tego nie kontroluje liczą tylko na kasę z automatora. Uważaj kupując i wymieniając tam. Wcześniej było super:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktos moze preordera na God of war wstapienie w Euro rtv? Tam jest napisane, że dodają gratisowo playstation plus na 90 dni, nie wie ktos może czy kod na ps+ daja odrazu po zaplacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×