Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się kupić singularity za 25 zł w idealnym stanie? Grał ktoś? fajna jest?

Ja zrobilem platyne i bawilem sie przednio:) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, w zeszłym tygodniu oglądałem w empiku z zamiarem zakupu, była za 180zł, ale teraz to się chyba skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić singularity za 25 zł w idealnym stanie? Grał ktoś? fajna jest?

Bardzo dobra gra,ciekawe multi,single player wciąga jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/...ecinie.html?s=1

Ostrzegam sam się naciąłem na tym sklepie dlatego wrzucam

Nie żebym negował czy coś, ale udowodnił im ktoś, że to kradzione? Nie mam pojęcie jak wygląda proces dystrybucji gier, ale trochę mi to hejtem zalatuje:)

Możliwe, że są kradzione, ale możliwe też, że nie. Także taki nieuzasadniony bojkot, na niczym niepopartych faktach jest troszkę dziwny, bo jeżeli w tym momencie koleś ma te gry od jakiegoś dystrybutora z Niemiec, to robimy mu zajebistą reklamę.

Aczkolwiek jeśli faktycznie są kradzione, to niech w piekle spłonie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciąłęm się w ten sposób że poszedłem z nowiutką grą do nich pani powiedziała mi że nie mają szans jej sprzedac i proponuje mi 100zł mój błąd tkwi w tym że nie sprawdziem allegro. Potem gdy tam poszedłem to gra była u nich za 189zł więc raczej gry której nie ma możliwosci sprzedaży nie wystawia się po takiej cenie. W sumie chodzi to że moim zdaniem to oszustwo i żerowanie na czyjejś niewiedzy bo nie tylko młodzi ludzie chodza tam i kupują gry którzy moga sobie srpawdzić wszystko na allegro czy gg ale też starsze osoby dla których ludzie sprzedający w takich sklepach są w pewnym sensie autorytetami i takie zaniżanie cen jest jezeli nie oszustwem to dalego idącym kłamstwem. A z teog co jest napisane na tej stronie to dowodem na to że sprzedają kradzine gry jest to iż nigdy nie dają paragonów bo przecież nie o to że maja gry z niemieckimi okładkami. Pozdraiwam i proponuje wrócić do tematu nie było moim celem odwiedzenie ludzi od kupowania w tym sklepie a raczej nakreślenie i pokazanie jak to tam wygląda lub może wyglądać bo jak napisano sparawa została zgłoszona do odpowiednich władz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda handel misiu, musisz na tym zarobić - o to w tym wszystkim chodzi. Gdzie tu widzisz oszustwo? Ona zaproponowała cenę - Ty się zgodziłeś. Na siłę Ci nie wyrwała tej gry, nie obiecała też że kupi za 150 by ostatecznie kupić za 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciąłęm się w ten sposób że poszedłem z nowiutką grą do nich pani powiedziała mi że nie mają szans jej sprzedac i proponuje mi 100zł mój błąd tkwi w tym że nie sprawdziem allegro. Potem gdy tam poszedłem to gra była u nich za 189zł więc raczej gry której nie ma możliwosci sprzedaży nie wystawia się po takiej cenie. W sumie chodzi to że moim zdaniem to oszustwo i żerowanie na czyjejś niewiedzy bo nie tylko młodzi ludzie chodza tam i kupują gry którzy moga sobie srpawdzić wszystko na allegro czy gg ale też starsze osoby dla których ludzie sprzedający w takich sklepach są w pewnym sensie autorytetami i takie zaniżanie cen jest jezeli nie oszustwem to dalego idącym kłamstwem. A z teog co jest napisane na tej stronie to dowodem na to że sprzedają kradzine gry jest to iż nigdy nie dają paragonów bo przecież nie o to że maja gry z niemieckimi okładkami. Pozdraiwam i proponuje wrócić do tematu nie było moim celem odwiedzenie ludzi od kupowania w tym sklepie a raczej nakreślenie i pokazanie jak to tam wygląda lub może wyglądać bo jak napisano sparawa została zgłoszona do odpowiednich władz

Hmm, no nie wiem. Jakiś czas temu zanosząc tam Operation Raccoon City, dostałem 120 zł i widziałem, że była później wystawiona za 150 więc moim zdaniem całkiem uczciwy deal. Być może pani Blondyna pomyliła sie na swoją korzyść, myśląc, że bierze od Ciebie jakąś starą produkcję (chociaż szczerze powiedziawszy wątpię w to, gdyż zawsze kiedy tam chodze jest bardzo dobrze poinformowana co do nowości). Czy mają gry kradzione? Trudno stwierdzić. To prawda, mają często bardzo niskie ceny, zwłaszcza gier z niemieckimi okładkami, ale tak naprawde nikt nie ma dowodów na to, że gry są kradzione. Paragonów faktycznie nie dają, sam nie wiem dlaczego,nigdy sie nie upominam o takie rzeczy.

Najlepszym sklepem w Szczecinie jest Play&Go i wszystkim polecam odwiedzanie tego sklepu. Świetna atmosfera, dobre ceny, można sprawdzić gre na miejscu, pogadać o grach etc. do tego mają program lojalnościowy, dzięki któremu nowy headset sony (ten 2.0) udało mi się wyrwać za 80 zł. Jedynie czego nie polecam robić w P&G to przynosić gier na wymianę gdyż trzeba przyznać że panowie oferują dużo mniej niż gra jest warta. Za Raccoon City oferowali mi 90 zł, tego samego dnia przeszedłem sie na turzyn i jak już wspominałem, od blondyny dostałem 120.

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda handel misiu, musisz na tym zarobić - o to w tym wszystkim chodzi. Gdzie tu widzisz oszustwo? Ona zaproponowała cenę - Ty się zgodziłeś. Na siłę Ci nie wyrwała tej gry, nie obiecała też że kupi za 150 by ostatecznie kupić za 100.

Wiem że na tym polega handel tyle że z tego co mówila mi ta pani jak byłem tam pierwszy raz to odlicza 20-30zł od ceny gry czyl jeżeli oni mają ją za 200zł to kupując ją odemnie dają mi ok 170zł ale jak ja byłem to akurat mojej gry nie mieli więc jak przyszedłem i zobaczyłem to poczułem się oszukany a pani ,,blondyna" widząc mnie ztobiłą się czerwona i zawstydzona więc coś było na żeczy. Handel handlem ale to już jest lihwiarstwo i oszustwo jak już pisałem odpowiednie służby zajmą sie tą sprawą a bez powodu nie zawracały by sobie tym głowy

Też polecam play&Go ale nie chodzi tu o polecanie tylko o to żeby jak ktoś się natnie ostrzegł aby inni już nie musieli tak zrobiłem okazało się że jest takich jak ja więcej co widać po tej stronie którą podałem. Nie ma co już tu dywagować na ten temat każdy osądzi gdzie kupowac. A teraz wdziałktoś gdzieś jakieś fajne promocje na L.A Noire complite albo Binary Domain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima.pl -> RR Unbounded LE, za 129.99zł oraz Final Fantasy XIII-2 i najnowsza Yakuza za 99.90zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz wdziałktoś gdzieś jakieś fajne promocje na L.A Noire complite albo Binary Domain

muve.pl w promocji ze druga gra z obnizka 40% :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na tym polega handel tyle że z tego co mówila mi ta pani jak byłem tam pierwszy raz to odlicza 20-30zł od ceny gry czyl jeżeli oni mają ją za 200zł to kupując ją odemnie dają mi ok 170zł ale jak ja byłem to akurat mojej gry nie mieli więc jak przyszedłem i zobaczyłem to poczułem się oszukany a pani ,,blondyna" widząc mnie ztobiłą się czerwona i zawstydzona więc coś było na żeczy. Handel handlem ale to już jest lihwiarstwo i oszustwo jak już pisałem odpowiednie służby zajmą sie tą sprawą a bez powodu nie zawracały by sobie tym głowy

Stary... jakie lichwiarstwo? Jestes jej dostawca, ma kupowac od Ciebie za 199zl i sprzedawac za 199zl? Na tej samej zasadzie dzialaja komisy z komorkami, lombardy i wiele wiele innych podmiotow na rynku. I nie uwazam tego za oszustwo, tylko bardzo dobrze zrobiony deal ze strony sprzedawczyni, a to, ze Ty mogles se sprzedac na allegro to se mogles, ale nie sprzedales. Nie wszyscy handluja na allegro. Jesli by tak bylo to 90% sklepow by sie musialo zamykac bo maja ceny zawyzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem już kilka gier i nawet nds'a i ja nie rozumiem na co ludzie z poliszmatki narzekają...do każdego zakupu dostawałem paragon + kartkę gwarancyjną...chyba że po prostu ktoś kupił u nich taki news...może jakiś konkurencyjny sklep i wtedy to by miało sens...chociaż oni raczej i tak mają kiepski poziom na tym swoim serwisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem już kilka gier i nawet nds'a i ja nie rozumiem na co ludzie z poliszmatki narzekają...do każdego zakupu dostawałem paragon + kartkę gwarancyjną...chyba że po prostu ktoś kupił u nich taki news...może jakiś konkurencyjny sklep i wtedy to by miało sens...chociaż oni raczej i tak mają kiepski poziom na tym swoim serwisie...

Poważnie? Przez ostatni rok kupiłem tam może z 5 gier (w tym nówkę InFamous 2) i nigdy nie dostałem paragonu :P (wspomniałem o nówce gdyby ktoś podejrzewał że nie dają paragonów tylko na używki).

Tak czy inaczej sklep nie jest zły, przynajmniej ja nigdy nie czułem się oszukany wychodząc stamtąd. Tylko te paragony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie dostawałem paragony oraz powiedziano mi że jeżeli chociażby gra nie będzie chodzić to mogę oddać im to albo wymienią mi na inną kopię albo oddadzą kasę + jak brałem nds'a to dostałem go najpierw do ręki żebym obczaił czy wszystko mi odpowiada o potem dostałem pudełko itp itd z paragonem i kartką gwarancyjną i powiedziano mi że jeżeli coś się zepsuje to dadzą mi nowego...dlatego nie rozumiem tego hejtu na ten sklep...idzie się tam z grą którą chce się oddać i to że oni proponują że skupią ją za 120zł a sprzedadzą za 190zł to ich sprawa...nie ma tutaj żadnego oszustwa...jeżeli komuś nie pasuje to nie sprzedaje im gier i wsio...wszystkie gry jakie od nich miałem to działały świetnie i nie miałem powodu do niezadowolenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale widocznie znalazł sie jeden "dzieciak" któremu pani dała mniej i sprzedała drozęj

poszedł do mamusi sie poskarzyc i teraz nagonka sieci że kradzione

normalnie żenua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś najtańszą ofertę Fifa 12 w Krakowie lub sklepie internetowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciąłęm się w ten sposób że poszedłem z nowiutką grą do nich pani powiedziała mi że nie mają szans jej sprzedac i proponuje mi 100zł mój błąd tkwi w tym że nie sprawdziem allegro. Potem gdy tam poszedłem to gra była u nich za 189zł więc raczej gry której nie ma możliwosci sprzedaży nie wystawia się po takiej cenie. W sumie chodzi to że moim zdaniem to oszustwo i żerowanie na czyjejś niewiedzy bo nie tylko młodzi ludzie chodza tam i kupują gry którzy moga sobie srpawdzić wszystko na allegro czy gg ale też starsze osoby dla których ludzie sprzedający w takich sklepach są w pewnym sensie autorytetami i takie zaniżanie cen jest jezeli nie oszustwem to dalego idącym kłamstwem. A z teog co jest napisane na tej stronie to dowodem na to że sprzedają kradzine gry jest to iż nigdy nie dają paragonów bo przecież nie o to że maja gry z niemieckimi okładkami. Pozdraiwam i proponuje wrócić do tematu nie było moim celem odwiedzenie ludzi od kupowania w tym sklepie a raczej nakreślenie i pokazanie jak to tam wygląda lub może wyglądać bo jak napisano sparawa została zgłoszona do odpowiednich władz

Tyle że w skupie większość takich sklepów liczy sobie 50% realnej ceny gry. Biznes is biznes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale widocznie znalazł sie jeden "dzieciak" któremu pani dała mniej i sprzedała drozęj

poszedł do mamusi sie poskarzyc i teraz nagonka sieci że kradzione

normalnie żenua

Poczytaj ,,idioto" najperw stronę którą wrzuciłem i wtedy pisz nie byłem jedyny i jeżeli sprawą zajął sie urząd skarbowy to o czymś to świadczy. Napisałem że czuję sie oszukany bo jak pisałem wcześniej ale jak widac po co czytac całość postu, pani powiedziała że jak przynosze gre to oni odkupują ją odemnie o 20zł mniej niż sami mają na sklepie czyli przykładowo mają na sklepie grę za 100zł to odemnie odkupują ją za 80zł. Dociera to do was a oszukała mnie nie dlatego że dała za mało kasy tylko że powiedziała ze tak będzie a potem nie kupiłą jej o 20zł mniej tylko prawie 100zł mniej więc moge czuć się oszukany. Jak już pisałem zakończcie ten temat kto chce tam chodzić to niech chodzi sprawa się wyjaśni i wtedy będziecie mówili( nie piszę tu do wszystkich ci do kórych piszę wiedzą że to do nich) że jednak tam to oszukiwali. Poczekamy zobaczymy urząd to załatwi:-)

Tyle że w skupie większość takich sklepów liczy sobie 50% realnej ceny gry. Biznes is biznes ;)

Następny mądry nie czytający ze zrozumieniem przeczytaj potem pisz. Bitch please

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię żeby urząd cokolwiek zrobił...to że gry są sprowadzane z Niemiec nic nie zmieni...większość sklepów kupuje tak gry i wystawia ponieważ za granicą jest po prostu taniej...co oczywiście odbija się lekko na notowaniach naszego rynku ponieważ dłużej trzeba czekać na wersję "Platynową"....a to że powiedzieli Ci jedno a zrobili drugie to nie jest żadną podstawą do tego żeby bojkotować sklep...spójrz na to tak...wziąłeś kasę od nich = gra jest ich i mogą robić z nią co chcą...nawet używać jako podkładki pod piwo...a tak apropo Twojego linku...pamiętaj że to jest na poliszmatce...ja bym raczej nie wierzył w to co tam piszą w 100%...dalej twierdzę że ktoś kupił od nich tego newsa albo po prostu poczuli się tam urażeni że musieli wydać więcej w Empiku ( gdzie praktycznie ceny są największe ) niż inni którzy kupili w tamtym sklepie...podam Ci teraz pewien przykład:

Mój kumpel kupił VoxToneLab ST ( takie multi do gitary ) używkę za 400zł a po roku sprzedał za 510zł ( a w sklepie jest za 600zł )...czy to znaczy że jest złodziejem i w ogóle ponieważ sprzedał za więcej niż sam dał ?

Takie są prawa rynku...to że Ci powiedzieli że sprzedadzą za 20zł drożej to wiesz można sobie w kieszeń wsadzić ponieważ nie muszą dotrzymywać takiej umowy "słownej"...

Powtórzę raz jeszcze...gdyby kasa Ci nie odpowiadała to byś tej gry nie sprzedał...ale sprzedałeś więc to nie jest już Twoje a co za tym idzie nie masz żadnego prawa mówić im co mają z gierką robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj ,,idioto" najperw stronę którą wrzuciłem i wtedy pisz nie byłem jedyny i jeżeli sprawą zajął sie urząd skarbowy to o czymś to świadczy. Napisałem że czuję sie oszukany bo jak pisałem wcześniej ale jak widac po co czytac całość postu, pani powiedziała że jak przynosze gre to oni odkupują ją odemnie o 20zł mniej niż sami mają na sklepie czyli przykładowo mają na sklepie grę za 100zł to odemnie odkupują ją za 80zł. Dociera to do was a oszukała mnie nie dlatego że dała za mało kasy tylko że powiedziała ze tak będzie a potem nie kupiłą jej o 20zł mniej tylko prawie 100zł mniej więc moge czuć się oszukany. Jak już pisałem zakończcie ten temat kto chce tam chodzić to niech chodzi sprawa się wyjaśni i wtedy będziecie mówili( nie piszę tu do wszystkich ci do kórych piszę wiedzą że to do nich) że jednak tam to oszukiwali. Poczekamy zobaczymy urząd to załatwi:-)

Może to Ty "kołku" poczytaj co sam wrzuciłeś bo tam nikt nie napisał, że sprawą zajął się US tylko, że zostało zgłoszone, a to dwie różne rzeczy. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

E: A jak się zajmą to jeszcze muszą udowodnić więc nie mów hop.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie wystarczy że w sklepie powiedzą że te gry są używane i są sprzedawane jako używane i już mogą im naskoczyć ponieważ na skupowanie używek prywatnie nie potrzeba paragonu...to tak jak kupowanie przez allegro od innego człowieka...a potem po prostu mogą powiedzieć że to co jest na półce to jest "wkład własny" czyt. własne gry i nawet nie muszą mieć dowodów zakupu ich ani nic innego...wiem ponieważ mój kumpel miał sklep i tak zrobił a jak wpadła kontrola to mogła mu naskoczyć ponieważ wkład własny to wkład własny i wsio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×