Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Za darmo od 25 funtów. Więc trochę ci brakuję do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej i najszybciej na alledrogo..czasem za 84zl mozna kupic karte wartosci 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej kupić zdrapki do psn?

witam ja zdrapki kupiłem kilka dni temu na stronie FabrykaKluczy.pl 89zł za zdrapkę 100zł kod przesyłają na pocztę więc się opłaca kody miałem po 10 min od wpłacenia kasy pozdrawiam ja kupiłem już kilka gier na muve.pl i jak za pobraniem to wiadomosc na poczte przychodziła z potwierdzeniem . ale co do sklepu to polecam miły kontakt i ostatnio nawet w gratisie do maxa 3 na ps3 dali mi jakaś gre araczej zestaw gier na pc sprzedałem je i max wyszedł 40 zł taniej :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro demo fify 13 a ja już poluję na pełną wersję :biggrin: i tak się zastanawiam... bo fife można dorwać kilka dni przed oficjalną premierą. I jak myślicie gdzie gra (w jakim sklepie, serwisie) może ukazać się najwcześniej do kupienia ? :biggrin:

Edytowane przez PancziPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już patrzę do mojej czarodziejskiej kuli.......

sprawdź w media markt lub saturnie, wszytko zależy od kierownika sklepu ale często można kupić już poniedziałek przy piątkowej oficjalnej premierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro demo fify 13 a ja już poluję na pełną wersję :biggrin: i tak się zastanawiam... bo fife można dorwać kilka dni przed oficjalną premierą. I jak myślicie gdzie gra (w jakim sklepie, serwisie) może ukazać się najwcześniej do kupienia ? :biggrin:

chłopie na ps3site masz za 219 zł fifę 12 w wersji ultimate z 24 złotymi paczkami wszędzie gdzie widziałem to około 300 zł ja juz zamówiłem 3 sztuki wysyłka 26 moim zdaniem najlepsza oferta na rynku pozdrawiam w media byłem dziś i ponoc mają miec około 25 ale cena tez będzie koło 200 tak powiedzieli bo ea podniosła ceny i raczej nic nie bedą dodawali bo podobno mało kasy na promocje maja . jak ktoś by chciał pograć w 13 to zapraszać po 26.08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous za około 45 zł używana w empiku. Opłaca się? Grałem już w dwójkę. Jedynka równie dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 30 zł spokojnie dostaniesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z wysyłką ile ona kosztuje ? Czytałem też gdzieś że jest za darmo.

wysyłka free od wydawanych 25 funtów. Poniżej tej kwoty jest drogo i to bardzo: dla gier to np. 37.98 funtów http://www.amazon.co...706100&pop-up=1

więc tylko się opyla gdy przekroczysz 25funtów.

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyłka free od wydawanych 25 funtów. Poniżej tej kwoty jest drogo i to bardzo: dla gier to np. 37.98 funtów http://www.amazon.co...706100&pop-up=1

więc tylko się opyla gdy przekroczysz 25funtów.

5,7 funta kosztuje standardowa wysyłka do Polski, bo to co wkleiłeś to jest expres do 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ja zdrapki kupiłem kilka dni temu na stronie FabrykaKluczy.pl 89zł za zdrapkę 100zł kod przesyłają na pocztę więc się opłaca kody miałem po 10 min od wpłacenia kasy pozdrawiam ja kupiłem już kilka gier na muve.pl i jak za pobraniem to wiadomosc na poczte przychodziła z potwierdzeniem . ale co do sklepu to polecam miły kontakt i ostatnio nawet w gratisie do maxa 3 na ps3 dali mi jakaś gre araczej zestaw gier na pc sprzedałem je i max wyszedł 40 zł taniej :) pozdrawiam

cena jest 96.90 także musiała być jakaś mega promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś Buzza'a Świat Quizów ? Gra została wycofana , na allegro ostatnie sztuki nawet po 550 zł... Interesuje mnie sama gra bez Buzz'erów , ewentualnie z , ale tanio , może ktoś chce sprzedać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena jest 96.90 także musiała być jakaś mega promocja

zgadza się teraz juz jest drogo ja kupiłem tydzień temu dzięki komuś z forum bo przeczytałem o tym sklepie właśnie na ps3site

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś gdzieś Buzza'a Świat Quizów ? Gra została wycofana , na allegro ostatnie sztuki nawet po 550 zł... Interesuje mnie sama gra bez Buzz'erów , ewentualnie z , ale tanio , może ktoś chce sprzedać ?

Jedyna opcja to przeszukać Real Tesco Carefour Auchan itp

Całkiem niedawno widziałem oczywiście tylko samą płytkę w standardowej cenie czyli coś koło 119

Nawet było kilka sztuk.

Szkoda że nie mam w sobie duszy na handlowca na każdej sztuce mógłbym zarobić na allegro co najmniej 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mieszkasz ? Podejrzewam ze daleko ode mnie , takze moglbys mi kupic jakbys mial okazje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre ceny w media expert na parę tytułów w końcu ktoś tam poszedł po rozum do głowy jeśli chodzi o ceny gier a więc tak:

Mass efect 3 79zł

NFS the run 79zł

fifa 12 79.99zł

CoD MW3 119.90zł

Max Payne 139zł

reszta gier jak zwykle nie proporcjonalna do obecnej wartości

hmmm na muve.pl max payne 119.90 i chyba darmową wysyłkę mają

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W media expert zawsze mają wygórowane ceny a o ich obniżkach szkoda gadać czasami. Na takiego Mass efect 3 za 80zł sam bym się pokusł ale co do reszty gier to nie zaszaleli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić w miarę tanio Borderlands wersję GOTY nówkę w folii? Interesuje mnie cena w granicach 60-70zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×