Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najtaniej mogę dostać LA Noire The Complete Edition? Na muve.pl znalazłem za 110 zł + przesyłka gratis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś co Allegro i Gametrade ma w tej kwestii do powiedzenia ;)

Na Muve akurat cena jest niezła...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej mogę dostać LA Noire The Complete Edition? Na muve.pl znalazłem za 110 zł + przesyłka gratis ;)

oferta dobra dla tych, którzy lubią nieźle przepłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć, że interesuje mnie nówka w pudełku. Sprawdziłem Allegro oraz Gametrade - bez szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś czy jest juz gdzieś do kupienia PES 2013 w Poznaniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie można już nabyć PES 2013 w Warszawie?

Edytowane przez Whatson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES w Łodzi:

- W Saturnie nie wiedzą kiedy będzie

- W Empiku nie mają nawet w systemie, więc Pan stwierdził że "szybko nie dotrze"

Polecam obdzwonić komisy z grami, bo pewnie jutro w niektórych i w większości pojutrze już będzie w cenie między 179 a 189 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 13 bedzie juz jutro w sklepie games4you za 189 a od piatku za 179zł gratis puszka red bulla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj pisał że będzie można użyć zniżki na re6: steelbook, czy to potwierdzone info bo steelbooki przypadkiem nie wliczają się do edycji kolekcjonerskich na które rabat nie obowiązuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala na steelbooka RE6..za rowne 120zl mozna miec takie wlasnie wydanie z darmowa wysylka..wiem bo sam mam w zamowieniach potwierdzonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala na steelbooka RE6..za rowne 120zl mozna miec takie wlasnie wydanie z darmowa wysylka..wiem bo sam mam w zamowieniach potwierdzonych

Mógłbyś podać linka skąd dokładnie robiłeś zamówienie itd.? Wchodziłem na steelbook'a, ale na liście gier nie figuruje RE 6. Mile widziane jakieś wskazówki odnośnie realizacji, dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam pytanie dotyczące PESA 13. Gdzie mogę go kupić w Wawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać linka skąd dokładnie robiłeś zamówienie itd.? Wchodziłem na steelbook'a, ale na liście gier nie figuruje RE 6. Mile widziane jakieś wskazówki odnośnie realizacji, dzięki! :)

Zajęło mi to niecałą minutę. http://sklep.muve.pl/playstation-3/akcja/resident-evil-6-dlc-steelbook-ps3/4241

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie porady odnośnie zakupu Ghost Recon'a . Sam znalazłem na empik.pl nówka za 110 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś na temat fify 13 ? :biggrin: czy będzie dostępna w Poniedziałek w media markcie albo Saturnie ? bo zawsze w tydzień premiery grę można już szukać. ja napisałem do mm ale pewnie odpiszą mi że gra będzie w dzień premiery... a prawda jest taka że wystawiają ją na półki nawet tydzień przed :biggrin: może ktoś się orientuje ma znajomego pracującego w mm czy saturnie ;)

ja pytałem w MM i powiedzieli że spodziewają się w środę ale dzwonic kazali od poniedziałku . ja zamówiłem na PS3Site wersje Ultimate za 219 teraz jest za 229

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD tanieją najwolniej ze wszystkich gier. Dopiero od niedawna Black Ops można znaleźć poniżej 100.

Na MW3 poniżej 100 jeszcze trochę się poczeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dotyczące rabatów na muve.pl

Czy rabat za pierwszą zarejestrowaną grę (tj. 50%) łączy się z rabatem 20% kupionym za punkty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dotyczące rabatów na muve.pl

Czy rabat za pierwszą zarejestrowaną grę (tj. 50%) łączy się z rabatem 20% kupionym za punkty?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie dotyczące rabatów na muve.pl

Czy rabat za pierwszą zarejestrowaną grę (tj. 50%) łączy się z rabatem 20% kupionym za punkty?

Tak dobrze to nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie jak ma sie cisnienie to mozna sobie ta gre zalatwic juz we wtorek srode,bo fife juz beda mieli na magazynach kiedys tak kupowalem gierki poprostu sie dogadywalem ze sprzedawca i tyle,ale teraz juz mi nie robi roznicy 2 dni.Jak tak wam zalerzy to radze sie dowiedziec kiedy maja dostawy w tych sklepach i bedziecie wiedziec wszystko w media raczej wam wczesniej nie dadza niz beda mieli na polkach ale sa sklepy co nie robia problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×