Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

i to jest włąsnie polska kupienie czegos na promocji i wystawianie na allego. Ja wziolem 4 jedna dla mnie i dla rodziny którzy wiem ze chccieli gre ale kupienie i wystawianie jej dalej to lekka przesada jak dla mnie

przesadzasz. Myślisz że w innych krajach jak ktoś czuje że może na czymś zarobić to tego nie robi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to jest włąsnie polska

Uwielbiam takie teksty. Poważnie uważasz się za tak wyjątkową nację? Niby Anglik czy Francuz tak nie zrobi? A biznes polega na kupowaniu drogo i sprzedawaniu taniej?

Swoją drogą tymi promocjami -50% empik pojechał po bandzie. Risen 2 odebrany, SD i RE6 zamówione. Pora złamać nogę i iść na chorobowe by to wszystko ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zreszta co to za zarobek jak na allegro już za 152zł ktoś ma wystawiona

To i tak wystarczy że Ci co kupili po 4x wystawią na allegro po 140zł i będą do przodu z kasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej zachodu niz zarobku,moze dla bezrobotnego albo malolata to jest jakas kasa i warto,ale dla powaznych ludzi to szkoda czasu latac i kombinowac za 30zl,a wiadomo czy im sie to sprzeda musza wlorzyc 400 zeby zarobic np 100 ,co to za interes

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interes taki, że swoją kopię mam za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mowie jak sie komus chce kombinnowac i latac po pocztach czy gdzie tam sie to wysyla to spoko,jeden widzi w tym zarobek drugi nie.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z restauracjami chinskimi...polacy nie widzą w tym zarobku no bo po co mieć dla siebie co miesiąć chociażby 5k...to za mało i chcieli by po 15k...a chinczyk za 5k to nie dość że tutaj wyżyje to jeszcze rodzine w chinach utrzyma i jemu będzie to się opłacało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z restauracjami chinskimi...polacy nie widzą w tym zarobku no bo po co mieć dla siebie co miesiąć chociażby 5k...to za mało i chcieli by po 15k...a chinczyk za 5k to nie dość że tutaj wyżyje to jeszcze rodzine w chinach utrzyma i jemu będzie to się opłacało...

dokładniepoza tym jeżeli ktoś zarobi 30-40 zł na transakcji gdzie zarobek będzie rzędu dwudziestu kilku procent to jest to większy zysk niż z amber gold i dużo pewniejszy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej zachodu niz zarobku,moze dla bezrobotnego albo malolata to jest jakas kasa i warto,ale dla powaznych ludzi to szkoda czasu latac i kombinowac za 30zl,a wiadomo czy im sie to sprzeda musza wlorzyc 400 zeby zarobic np 100 ,co to za interes

Dlatego z takim nastawieniem będziesz tyrał do 67 roku życia za minimalna krajową.

Sprzedaj 30 gier na których zarobisz 30zł od sztuki. Za taką kasę warto pobiegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego z takim nastawieniem będziesz tyrał do 67 roku życia za minimalna krajową.

Sprzedaj 30 gier na których zarobisz 30zł od sztuki. Za taką kasę warto pobiegać.

z takim nastawieniem mam wlasna firme a ty bedziesz sprzedawal gry na allegro ....i zarabial po 30 zl,a za taka kasa co tu piszesz to biegalem jak mialem 15 lat Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za taka kasa co tu piszesz to biegalem jak mialem 15 lat

To zabawne bo ja w tym wieku do szkoły chodziłem a nie biegałem po ulicy.

Dark Souls Prepare to Die na Amazonie za 20 funtów:

http://www.amazon.co.uk/Dark-Souls-Prepare-Die-Edition/dp/B009GG307O/ref=pd_cart_recs3

Pozycja raczej dla tych co nie mają podstawki. Na Allegro gra chodzi po 147 najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale empik zagral,gry szybko zeszly to udali glupa i dali co innego na ten dzien,jakas plyte za 2 zl przeceniana na zl chyba haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE6 miał chyba największe branie.

Tylko szkoda że po kupnie Risen 2, SD i RE6 z powodu braku paragonu nie będzie można skorzystać z promocji na Muve. Przy zakupie z empik.com w salonie dostaje się paragon nie fiskalny na którym nie pisze co się kupiło.

Wysłałem maila do Kompanii Graczy i opisałem ten problem. Może jutro odpowiedzą.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwny masz ten empik, ja normalnie dostalem imienna fakture z nazwa produktu ktory kupilem, szkoda tylko ze imienna wlasnie bo nie wykorzystam tego na muve (juz swoj kod dostalem kiedys :( )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwny masz ten empik, ja normalnie dostalem imienna fakture z nazwa produktu ktory kupilem

Faktycznie imienna. Coś czuję że MP3 czas zamawiać z rabatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem Darksiders 2 który zamówiłem z Amazona. O dziwo gra jest w polskiej kinowej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałbym dorwać gdzieś Rayman Origins, koniecznie w wersji polskiej. Słyszeliście o jakiejś promocji w sklepach stacjonarnych? Bo na Allegro to straszna drożyzna, jak widzę.

Nie wiem, czy aktualne, ale może innym sie przyda. W tej chwili można Rayman Origins PL dostać w Euro RTV-AGD za 119,00 zł. Na allegro nawet taniej nie znajdziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakieś obsuwy w wysyłce na zavvi? Zamówiłem RDR 8-ego, a do teraz jeszcze nie wysłali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz pomyliły mi się linki ale jestem w szoku że niema Polskich Raymanów na allegro:O

http://allegro.pl/gra-ps3-rayman-origins-po-polsku-pl-stan-idealny-i2720563180.html

tutaj jest fajna licytacja poki co niezbyt wysoka cena spróbój zawalczyc może uda ci się ją wygrać.Ja osobiscie mam polską wersję ale niesprzedaje:))

Edytowane przez Sundayek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość ma zawsze genialne ceny. Kilka razy u niego kupowałem z odbiorem osobistym. Potrafi do domu z grą przyjechać.

A co do wersji językowej to bez przesady. W całej grze kilka słów na krzyż typu Load/Save lub Game Over.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×