Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Miła niespodzianka - wysyłka kurierem gratis. W nagrodę zamówiłem jeszcze Risen 2 - przez miesiąc nie wyjdę z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/brady-games-marvel-vs-capcom-3-300-stron-guide-i2720208255.html

Poradnik do podstawowej wersji MvC3 w bardzo fajnej cenie.

Pytanie z innej beczki: szukałem po necie jakiegoś fajnego sklepu z poradnikami, ale niestety nie bardzo coś znalazłem. Ktoś zna jakiś sklep w UK który ma dobry wybór tychże? W amazonie średnio z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało jaka gra ma swój własny poradnik...przynajmniej z tych amerykańskich ponieważ japońskie to mają na potęgę...ale są w 90% po japońsku więc i tak lipa dla nieznających języka...patrz tak to u nas w dziale poradniki albo na gamefaqs.com...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (BB) w MM Skyrim za 149zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam LittleBig Planet 2 (nie, nie interesuje mnie wersja cyfrowa gdyż ma być to prezent). Szukam wersji, nowej w folii, jednak na allegro jak i w sklepach internetowych cena jest podobna 99 zł. Jeżeli ktoś widział grę w bardziej przystępnej cenie proszę dać znać, z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na muve.pl też pokazuje wam że tylko 3gry zostały w promocji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dziwne jeszcze niedawno były wszystkie.

W empiku właśnie się kapnęli

Epic Mickey2 już po 158,49

Ciekawe co zamówieniami za 84

Mam nadzieję że nas nie wydymają

3. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena produktu podana w Koszyku w chwili składania zamówienia przez Klienta na stronie Sklepu Internetowego empik.com.

http://www.empik.com/regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gierki zniknęły z tamtej oferty ponieważ są już niedostępne...normalnie przez wyszukiwarkę dalej można je znaleźć po niższej cenie ale napisałem do muve.pl żeby mi powiedzieli czy jak mam dodane te gierki z promocji do koszyka to czy przy zakupie dalej płacę niższą cenę czy już po ptakach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niedostępne to nie można kupić, nie da się dodać do koszyka

chyba że ty masz jakiś inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałem je do koszyka już rano a teraz dopiero stały się niedostępne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęście że z rana zamówiłem F:NV.

W promocji urodzinowej na empik.com kupiłem chyba za 129 Sleeping Dogs. Dzisiaj sprzedałem ją w empiku za 130. Dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z 3 miasta mam taki patent od lat... Jest w gdyni pewnien sklep na hali targowej(osobiscie nazywam go "cwaniak z hali") i ten sklep zawsze stara się zrobic klienta w hooja... ale nie tak prosto mam patent gdyz właściciel sie totalnie na cenach nie zna... Kupuje w sklepie 2 ulice dalej gry warte 29-30 zł, przychodze do niego i wymieniam w jego sklepie te tytuły z jakimis grami z jego gablotki na wymiane i np: ostatnio wymieniłem za 20 zł mirrors edge na prototype2 :) jak sie dobrze zaktręcicie naprawdę warto ;) . przez niewiedze tego jegomościa mozna naprawdę wyjść na +...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już grałem w LA Noire i dla mnie było genialne ;P A kupiłbym jeszcze raz ze względu na dodatki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muve.pl wysłało mi maila w sprawie zniknięcia gier z promocji weekendowej...

W skrócie gry dalej są dostępne i już można normalnie je zamawiać po niższej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na empiku juz anulowali zamowienie na epic mickey2... a moze inaczej zmienili cene w moim koszyku na 155 zl z 85

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodanie do koszyka to jeszcze nie zamówienie.

U mnie na razie wszytko ok, zamówienie ma status w realizacji za 84,99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bez zmian. Może połkną tę żabę z godnością, zadbają o klientów i nie anulują zamówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z 3 miasta mam taki patent od lat... Jest w gdyni pewnien sklep na hali targowej(osobiscie nazywam go "cwaniak z hali") i ten sklep zawsze stara się zrobic klienta w hooja... ale nie tak prosto mam patent gdyz właściciel sie totalnie na cenach nie zna... Kupuje w sklepie 2 ulice dalej gry warte 29-30 zł, przychodze do niego i wymieniam w jego sklepie te tytuły z jakimis grami z jego gablotki na wymiane i np: ostatnio wymieniłem za 20 zł mirrors edge na prototype2 :) jak sie dobrze zaktręcicie naprawdę warto ;) . przez niewiedze tego jegomościa mozna naprawdę wyjść na +...

Zdun , a ten sklep 2 ulice dalej to mówisz o Nintusiu czy jest jeszcze jakiś o jakim nie wiem. Bo ja znam z tych typowych ''sklepików z grami'' tylko Nintusia i właśnie GRA-MAX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w nincie spoko ludzie są (zresztą sprzedawca to mój kumpel od x lat) ;) i dobre ceny mają a hala targowa = można przez jego niewiedze go nieźle w uja zrobić :) a on się cieszy że cie o 20 zł za wymianę pociagnie chociaż nie wie że jedna gra jest warta 30 zł a on ci daje tytuł za 100kę :)

a w samym nintusiu robię zakupy od czasów psxa/n64 i tylko tam (jestem bardziej niz zadowolony)...

Edytowane przez zdun
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok - zamówiłem gry w promocji na muve.pl 9.11 około godz. 1 w nocy i właśnie przed chwilą odebrałem paczkę od kuriera. :thumbsup:

Firma coraz bardziej mnie zaskakuje. Można? Można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×