Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Za 99zł masz nówkę na Muve, ale w edycji standardowej...

Jeśli kody z tej LE nie zostały wykorzystane, to warto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś przyszła paczka w sobote z "Siódemki"

No na moim magazynie też wyjeżdżają w piątek w nocy rozwozić paczki w soboty dlatego czasami zapominam ze DPD,UPS itp itd nie jeżdżą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy ktoś z was zamawiał ostatnimi czasy z zavvi? Dawno tam nie zamawiałem i teraz np jest maxpayne za 20Euro do wyrwania, ale w opisie pisze mi, że subtitles Espanol i w ogole dużo gier ma wpisane w szczegółach hiszpański język. No i teraz pytanie, gierka przyjdzie jako wydanie hiszpanskie? Wczesniej tam zamawialem i zawsze byly angielskie wydania gier. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie z 3city jak się pospieszycie w gdyńskim nintusiu znajdziecie nfs most wanted limited edition za 119 (tylko nie wiadomo czy pass użyty)... ja sobie darowałem gdyż aż takiego ciśnienia na ten tytuł nie miałem... Dziś sklep otwarty do 15.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

euro.com.pl

Brink 29

Avatar 44

Hunted Demon's Forge 49

Prince of Persia 49

Dungeron Siege III 59

Rage 59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM -> Duke Nukem -> 19.99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MM -> Duke Nukem -> 19.99zł

Kupiłem kiedyś w Saturnie za 29 zł i według mnie nie warto, w ogóle mi nie podeszła ta odsłona. Teraz za te 19.99 też bym nie kupił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić tanio Battlefield Bad Company 2, tak aby można było grać także w multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek, najlepiej na serwisach aukcyjnych, najtaniej. BC2 nie wymaga niczego poza sprawna płytką. Faktem jest, że jeżeli chcesz grać na dodatkowych mapach musisz mieć VIPA, a ten kod dostaniesz tylko w nowych egzemplarzach lub licząc na to, że ktoś go nie wykorzystał

Z tym kodem ta gra zyskuje swoje dodatkowe 50% frajdy

Edytowane przez Mantf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

temat zakładam chiwlowo, ponieważ zaraz jade po Blopsa 2 i tu pojawia się pytanie, gdzie najlepiej go kupić ? słyszałem ze w TESCO jest tanio, ale z kolei u mnie w moim rejonie jest po 249 zł więc nie wiem ;/

z góry dziękuje za pomoc.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, czy ktoś z was zamawiał ostatnimi czasy z zavvi? Dawno tam nie zamawiałem i teraz np jest maxpayne za 20Euro do wyrwania, ale w opisie pisze mi, że subtitles Espanol i w ogole dużo gier ma wpisane w szczegółach hiszpański język. No i teraz pytanie, gierka przyjdzie jako wydanie hiszpanskie? Wczesniej tam zamawialem i zawsze byly angielskie wydania gier. :/

Spokojnie, w Red Dead Redemption było to samo, a mam wersje angielską :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

temat zakładam chiwlowo, ponieważ zaraz jade po Blopsa 2 i tu pojawia się pytanie, gdzie najlepiej go kupić ? słyszałem ze w TESCO jest tanio, ale z kolei u mnie w moim rejonie jest po 249 zł więc nie wiem ;/

z góry dziękuje za pomoc.!

używka - atakuj allegro, w tesco było tylko tanio w dzień promocji, teraz już jest drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z was nowości w krakowskim TESCO? Interesuje mnie, w którym dokładnie istnieje najwieksza szansa kupienia gry w dniu premiery żeby nie jeździć po całym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już widział Hitmana w warszawskich empikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z was nowości w krakowskim TESCO? Interesuje mnie, w którym dokładnie istnieje najwieksza szansa kupienia gry w dniu premiery żeby nie jeździć po całym mieście.

Nie wiem ile jest Tesco w Krakowie, ale bierz pod uwagę tzw. "Tesco Extra", które jest największe. Ma największą powierzchnię i przypomina takie małe centrum handlowe z innymi sklepami. Tam znajdziesz na pewno. Poza tym, w łatwy sposób możesz sobie wejść na tesco.pl i zobaczyć do gazetek. Wybierasz interesujący Cie sklep i sprawdzasz, czy gazetka w której jest np. promocja na Hitmana przewidziana jest do tego sklepu. Ogólnie polecam się kierować do NAJWIĘKSZEGO Tesco. Nie do żadnych osiedlówek ;)

@Up - w Empikach pewnie nie będzie, za to w Saturnach i Media Markt PODOBNO "Hitman" już czeka na swoich nabywców ;)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy jestem za bardzo czasu nie mam na własnoręczne szukanie, dlatego mam 2 pytania;

Prawda to, że nigdzie nie ma Hitmana w wersji na PS3?

Jeśli jednak jest, to gdzie w Warszawie można znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale nie.

Dzwoniłem już do jednego ze sklepów z 1 strony, nie mają.

Poza tym, wolę kupić sam po robocie. Albo w trakcie, i tak mnie zwalniają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję niedaleko więc przejdę się zobaczyć do empiku na nowym świecie w warszawie. Dam znać jak się dowiem.

BTW: Przydałby się kod od paybacka na 20% zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×