Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Do kasacji

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie warte uwagi tylko MOH za 70zł, reszta w sumie dno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wziąłem NFS MW i Fifę Street . Łącznie wyszło ok. 160 zł, bo wysyłka do chaty 15zł ;D

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt Showdown za niecałe 5funtow, grzech nie wziąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt Showdown za niecałe 5funtow, grzech nie wziąć :biggrin:

O kurde, brać trzeba! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dirt Showdown za niecałe 5funtow, grzech nie wziąć :biggrin:

Moglibyście dać linka do gry?? Bo w calej tej ofercie nie widze dirta showdown

Edytowane przez Emeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś ma jakiś namiar, gdzie można kupić Fifę 13 w miarę rozsądnej cenie? Może być po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mój błąd nie zauważyłem, na szybko wpisałem w wyszukiwarce i nie sprawdziłem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z International Tracked Delivery z Zavvi? Czy to jest list polecony czy może kurier? 2 przesyłki już mi zginęły, a że wysyłają zwykłym listem to na poczcie nie można nic załatwić i trzeba miesiąc czekać aż zavvi to ogarnie.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy zamawiałem standard international, raz przesyłka doszła w około tydzień, a ostatnio szła dokładnie 21 dni i już miałem zgłaszać zaginięcie. Podobno zwracają normalnie pieniądze nawet jak standard zamówisz, więc nie widzę sensu dopłacać do tej tracked? Chyba, że tobie zaginęło i ci nie oddali kasy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wysłali ponownie ale trwało to około miesiąca. Miaem już nie zamawiać od nich ale regularnie dorzucają rabat 10% więc akurat by pokryło tą płatną wysyłkę.

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widział gdzieś ktoś ciekawe oferty na pada do PS3? a może ma jakiegoś zaufanego i sprawdzonego sprzedawce? może być allegro/sklepy internetowe. dzięki ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był już nie raz omawiany, jedna rada: nie kupuj "oryginalnych" padów za 120 zł. Kupując oryginał w w sklepie, zapłacisz owszem 170-190 zł ale masz pewność że nie kupujesz lipnego sprzętu. Kupuj w normalnych sklepach albo u sprzedawcy internetowego do którego jesteś w 100 % przekonany.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego pytam czy ktoś ma może takiego zaufanego/sprawdzonego sprzedawcę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz kupować oryginalnego pada to jedyne wyjście jakie widzę to pad od gioteck'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego pytam czy ktoś ma może takiego zaufanego/sprawdzonego sprzedawcę ;)

Ja pod koniec tamtego roku też szukałem w sklepach internetowych i na Allegro - nie zdecydowałem się na zakup pada za 100-120 pln i dobrze. Lepiej dopłacic te 50 pln i mieć spokój przez dłuższy czas. Szukaj promocji w Media lub Saturnie, ja kupiłem przed świętami za 169 pln. A i jeszcze jedno; model CECHZC2E jest praktycznie nie do zdarcia - mój pierwszy pad wytrzymał 3 lata i dalej działa (lekko prawa gałka ściąga, ale grać można). Dlatego teraz też kupiłem taki sam model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj padów z allegro, bo podróbę mogą wystawić za 120 jak i za 170. Najlepiej przejdz się do jakiegoś media expert, Saturn, będziesz miał pewność że będzie oryginał ;)

Up: Nie polecam worms 2 armagedon, bo gra praktycznie nie grywalna, w każdej rundzie zwiecha konsoli.

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×