Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pod koniec tamtego roku też szukałem w sklepach internetowych i na Allegro - nie zdecydowałem się na zakup pada za 100-120 pln i dobrze. Lepiej dopłacic te 50 pln i mieć spokój przez dłuższy czas. Szukaj promocji w Media lub Saturnie, ja kupiłem przed świętami za 169 pln. A i jeszcze jedno; model CECHZC2E jest praktycznie nie do zdarcia - mój pierwszy pad wytrzymał 3 lata i dalej działa (lekko prawa gałka ściąga, ale grać można). Dlatego teraz też kupiłem taki sam model.

Mój pad od 2009 był rzucany, upadał, próbowali mi go połamać oraz intencjonalnie zepsuć (serio do takiego poziomu dochodziło wkur*ienie) i nic. Ani jednej ryski, wszystko działa - magia. Przeczytałem Twój post i z ciekawości sprawdziłem swój model. Faktycznie też mam CECHZC2E. Gwarantuję, że tego pada nie da się zepsuć nawet jakby się bardzo chciało (chociaż młotka nie próbowałem). Po prostu ewenement :)

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy z takim oznaczeniem cechzc2e, jak się nie mylę to chyba każdy oryginalny jest tak oznakowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na rynek europejski po prostu są znakowane z 'e' na końcu. Bardziej mnie ciekawi, która wersja pada jest lepsza: a1 czy b1. Ja mam obie i widzę różnicę np. przy wciskaniu gałek przy maksymalnych odchyłach. Ew. jak jednego z nich ładuje na kompie i później odłączę od kabla to mi konsolę automatycznie odpala.. :P i inna opcja przy ładowaniu, jeden mryga wszystkimi lampkami na raz, a drugi po kolei zapala każdą. Niby nic ale śmieszą mnie te małe różnice xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pad od 2009 był rzucany, upadał, próbowali mi go połamać oraz intencjonalnie zepsuć (serio do takiego poziomu dochodziło wkur*ienie) i nic. Ani jednej ryski, wszystko działa - magia. Przeczytałem Twój post i z ciekawości sprawdziłem swój model. Faktycznie też mam CECHZC2E. Gwarantuję, że tego pada nie da się zepsuć nawet jakby się bardzo chciało (chociaż młotka nie próbowałem). Po prostu ewenement :)

Z ciekawosci sprawdzilem swoje pady - CECHZC2E (A1) byl dolaczony do PS3 Slim, drugi kupiony (w pudelku, bo byly jeszcze wersje luzem) ma oznaczenie - CECHZC2E (B1) mam nadzieje ze oba posluza A1 juz mi spadla pare razy (moja wina nie zostawiac kontrolera na biurku idac po herbate, podczas przerywnikowego filmu wlaczyla sie wibra i byl upadek. Mam nadzieje ze oba mi poslusza, glaskanie obu wykazalo minimalne roznice w chropowatosci L2 i R2 na korzysc ver A1.

Calkiem mozliwe ze kazdy oryginalny jest tak oznakowany wszak to nr modelu, choc moze na przestrzeni lat dostepnosci DS3 byly kosmetyczne zmiany i zmienilali tez oznakowanie - gdybam tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy z takim oznaczeniem cechzc2e, jak się nie mylę to chyba każdy oryginalny jest tak oznakowany.

Każdy pad przeznaczony na rynek europejski ma na końcu E. Te zwane podróbkami są tak na prawdę oryginalnymi padami Sony przeznaczonymi na rynki azjatyckie i mają na końcu H. Pady dla USA i Kanady mają na końcu U i jakościowo są porównywalne z tymi na Europę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem na allegro za 120zł i mam oryginał tą wersje matową, śmiga aż miło, ale odbierałem osobiście u zaufanego sprzedawcy, więc idzie ;)

konczy mi się PS+, trza by przedluzyc, ale problem w tym, ze mam konto na uk, nie wiecie gdzie mozna dorwac zdrapki psn uk w dobrej cenie? na amazonie, ebay'u i allegr lipa na maxa :|

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na rynek europejski po prostu są znakowane z 'e' na końcu. Bardziej mnie ciekawi, która wersja pada jest lepsza: a1 czy b1.

Pierwszy, którego kupiłem z konsolą był w ogóle bez tych dodatkowych oznaczeń. Teraz kupiłem A1 - oba działają tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że ten kod daje miesiąc za darmo, ale automatycznie przedłuża subskrypcję na kolejne 3 miesiące, za które trzeba zapłacić. Trzeba wyłączyć w opcjach automatyczne przedłużanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe Dead Island w tesco w dniu premiery 129 zł, normalnie 139 zł. Wydawca sam przyznaje, że to zła gra;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM (przynajmniej w Bielsku), najnowszy God of War za 140zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 MM Szczecin cena 69zł za nówkę, KillZone Trylogia 150zł nówka...mają teraz jakieś dziwne promocje w MM...coś w stylu "Cena miesiąca" czy jakoś tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ile dostanę najtaniej ACIII w polskich sklepach? Bo znalazłem za 180zł edycję z wszystkimi DLC i nie wiem czy warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chodziło mi właśnie o Edycję Waszyngtona. Średnio mnie DLC interesują, ale gra bez nich kosztuje tam 190zł, więc się nie opłaca jej brać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro dorwiesz gre bez dlc z onlinepass za 110zł, więc jak uważasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, szukam Siren Blood Curse - jestem w stanie dostać gdzieś nówkę?. Chodzi oczywiście o wersję pudełkową. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę, że jest Dragon's Dogma Dark Arisen w PS STORE, ba jest też DEMO podstawki... I niech ktoś mi powie gdzie jest pełna wersja podstawki bo mi wyszukiwarka nie może znaleźć :( Czy po prostu jest demo, pełniaka brak? ...

Ewentualnie gdzie podstawkę w dobrej cenie dostanę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×