Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie patrzę. Ładne ceny (jak na empik)

 

Risen 39,99

LA Noire 49,99

Xcom 59,99

Spec Ops the line 49,99

 

i jeszcze inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia może bedzie w plusie, więc  nie biorę, xcom w plusie, la noire może kiedyś, zamawiam risena 2 plus jedną książkę. a znośna ta gra na konsolach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja -50% na empik.com dotyczy 22 gier na PS3. Oprócz ww. również: Tomb Raider, Metro, Injustice, Hitman Rozgrzeszenie i Hitman HD Trilogy, DmC, Soul Calibur 4, UFC Personal Trainer, Final Fantasy XIII-2, Defiance, Resident Evil 6, Call of Juarez: The Cartel, Dragon's Dogma, Tom Clancy's EndWar i Rainbow Six Vegas 2, Star Trek, Ben 10 Omniverse, Asura's Wrath.

Z informacji podanej na stronie Empiku wynika również, że promocja dostępna jest także w salonach Empik. Wczoraj byłem w Empiku u siebie w okolicy (Myślenice/Kraków) i o dziwo na promocji -50% było zupełnie co innego  :laugh:

Heavy Rain za 70 zł

RDR GOTY za 60 zł

i LOTR Wojna na północy za 50 zł.

Także wystarczy objeździć kilka Empików w dużym mieście i można wyrwać fajne gry w całkiem przystępnych cenach  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj bylem w empiku ale risena nie bylo, byl za to darksiders 2, metro, tomb raider i cos tam jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, u mnie nie ma RDR GOTY za 60 zł, a kupiłbym z wielką chęcią! :c

 

Opłaca się za to L.A. Noire za 50? Dodam, że standardowa edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle masz complete edition na muve.pl w efekcie zestawów (przynajmniej niedawno po tyle była). Na aukcjach znajdziesz na pewno w tej albo niższej cenie. Ale warto, choć dodatki równie fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdziecie mi gdzieś NAJTANIEJ Red Dead Redemption GOTY? nie musi być nówka, moze sklep internetowy jakiś, allegro. nie mam duzo kasy, gora 70 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będąc w rzeszowskim Euro RTV AGD natknąłem się na The Last of US Ellie Edition w cenie 219zł i mimo posiadania już standardowej edycji uległem pokusie. Dodam, że w Empiku cena standardowej wersji cały czas utrzymuje się na poziomie 279zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tlou za 199 w empiku w premierę ,przeszedłem i sprzedałem za 180,ale pewnie kupię jak potanieje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najtaniej dostac voucher na dodatki premium do Battlefielda 3?

Edytowane przez rad840
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupno GTA V wyjdzie najtaniej? Na muve jest za 229.99 i darmowa dostawa, dostane gdzieś taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w dobrej cenie nówkę Metro Last Light i Tomb Raidera oczywiście po polsku. Niestety na przecenę w empiku nie zdążyłem i już wszystko wykupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w dobrej cenie nówkę Metro Last Light i Tomb Raidera oczywiście po polsku. Niestety na przecenę w empiku nie zdążyłem i już wszystko wykupili

 

W Empikach stacjonarnych w Twoim mieście też nie ma? Sprawdź też Saturna bo w Krakowie zarówno TR jak i Metro są w nim po koło 120 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mediamarkach i Saturnach są te gry po 124zł

 

 

Ogólnie wszędzie ceny bardzo podobne(+,- 5zł), bo to ogólnopolska promocja a nie akcja pojedynczego sklepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×