Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

F1 2013 classic Edition poniżej 175 PLN gdzieś można dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2013 classic Edition poniżej 175 PLN gdzieś można dostać?

Też szukam tej wersji ale na razie poniżej 200 nie schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać Metal Gear Rising: Revengeance w miarę rozsądnej cenie?

 

Aktualnie w PS Plus jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Matarnia w Gdańsku - Assassin's Creed 4 dostępny w dwóch wersjach zwykłej i skull cena 199/229zł Battlefield 4 ma byc jutro :) Pozdro

 

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Kraków BF4 w normalnej wersji za 199 i w jakiejś lepsiejszej za 219 ;) kopii było całkiem sporo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik i MM Tarnów - BF4 209zł/219zł (w przypadku MM Edycja Delux na PS3), i 130zł/150zł w wersji na pecety (edycja delux w wersji na klocka i peceta będzie jutro), ja już instaluje, do zobaczenia na polu bitwy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki sposób zakupu bf4 wybrać, aby przejść na ps4… czy kupić cyfrowo czy pudełkową wersję z kodem… ? co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie w jakim sklepie najlepiej złożyć preorder na Gran Turismo 6? czy może lepiej jechać w dzień premiery do jakiegoś sklepu i z półki ściągnąć? bo chyba powinno być sporo egzemplarzy wystawionych.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma żadnych ciekawych ofert warto poczekać do dnia premiery

Najlepsze oferty mogą być tam gdzie mało kto się ich spodziewa np w empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie składanie preorderów mija się z celem. Zamiast niższej ceny przeważnie masz wyższą bo zawsze jakaś sieć wyleci z promo a reszta się dostosuje. Tak było z GTA5. Ludzie brali preordery za 230/220zł a w dzień premiery z placem w tylnie części ciała kupowało się za 199 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie mozna kupic tanio fife 14? czy to prawda ze nie trzeba mie online paS? ze podobno kazdy moze grac kto ma gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda to, akurat nie pamiętam czy Fifa 14 jeszcze ma OP czy nie(chyba nie), ale tak czy siak EA zrezygnowała z OP więc nawet jeśli był to jest do ściągnięcia za darmo z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy jest jeszcze w PSN promocja na Deadly Premonition ? W temacie poświęconym grze przeczytałem, że obowiązuje do końca tygodnia, tymczasem nie mogę znaleźć. Czyżbym się spóźnił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś co z DLC do MGS:R?

Było info, że zostaną udostępnione za free, a cały czas wiszą z ceną (ta promocja ma dotyczyć tylko w US czy w EU też)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie była do 6.11 :sad:

Damn, spóźniłem się o dobę :(. Trochę szkoda mi teraz wydać te 99 na tak kontrowersyjną (w kwestii ocen) produkcję. Za zakupem przemawia fakt, że uwielbiam Twin Peaks, a gra ma podobno zbliżony klimat. No nic, poszukam jeszcze gdzieś w necie, może znajdę tańszą używkę. Jakby ktoś miał jakieś namiary, będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś sklep internetowy gdzie można sprzedać im grę za przyzwoitą cenę ? 

 

I jeszcze jedno w empiku kiedyś była taka oferta że trzeba było im dać 3 gry bodajże i dostawało się BO2 jest coś takiego z BF4 ? bo ja nie mogę nigdzie na ich stronie takiego znaleźć byłbym wdzięczny gdyby ktoś coś takiego wyszukał :)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×