Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

w trybie szybkiej gry i tam masz do wyboru tego nissana, a więc nie kupujesz, nie tuningujesz, nic kasy nie marnujesz :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Właśnie spróbowałem, dosyć trudne to trofeum. Zapierdzielałem, a czas 7:35 tylko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką konfigurację pada polecasz? Gaz i hamulec pod triggerami?

Dokładnie tak plus oczywiście jeden drążek kiera, drugi skrzynia i spoko można wymiatać z manualem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak plus oczywiście jeden drążek kiera, drugi skrzynia i spoko można wymiatać z manualem.

Można ustawić skrzynię na drążku? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić skrzynię na drążku? :o

można, np. na dół bieg wyższy a do góry bieg niższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja próbowałem to nie mogłem, ale możliwe że było to jeszcze na niezaktualizowanej wersji GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak:

Lewy analog lewo prawo.

Prawy biegi góra dół, lewo prawo patrzy na boki

l2.png hamulec

l1.png ręczny

r2.png gaz

r1.png widok do tylu

.select.png +dpad.png opcje do zmiany ustawień wczesie jazdy.

triangle.png wsteczny,

square.png zmiana widoku(ogolnie kamery)

l3.pngklakson

r3.pngwycieraczki

Edytowane przez Xus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wbić wszystkie ukryte trofea z dolnej części listy - mam wszystkie powiązane ze zdjęciami, czyli Honda, baba + telefon i wyjątkowe zdjęcie. Zostało mi jedno (oczywiście prócz Vettela i enduranców), moje pytanie o co w nim chodzi? Jak wymaga jakiejś tajemnej wiedzy, to też proszę o jakąś podpowiedź/poradę. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wbić wszystkie ukryte trofea z dolnej części listy - mam wszystkie powiązane ze zdjęciami, czyli Honda, baba + telefon i wyjątkowe zdjęcie. Zostało mi jedno (oczywiście prócz Vettela i enduranców), moje pytanie o co w nim chodzi? Jak wymaga jakiejś tajemnej wiedzy, to też proszę o jakąś podpowiedź/poradę. thumbsup.gif

"dachowanie" musisz tak uderzyć autem żeby się przewróciło. U mnie to wpadło podczas rajdowego eventu specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej weź dowolne auto na Trail Moutain, trening i wjedź na tą górke, co jest przed linią start/meta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, zapomniałem dodać, że dachowanie też mam zaliczone whistling.gif Chyba znalazłem w googlach to trofeum - nie wiem czy dobrze sobie przetłumaczyłem, ale chyba chodzi o to, aby podczas wyścigu odpadła nam część samochodu. Trzeba będzie się pobawić w jazdę typu nfs. laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziwię się, że dali za to trofeum kiedyś "bawiłem się z kwadrans rozbijając o wszystko i nic nie odpadło ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh, zapomniałem dodać, że dachowanie też mam zaliczone whistling.gif Chyba znalazłem w googlach to trofeum - nie wiem czy dobrze sobie przetłumaczyłem, ale chyba chodzi o to, aby podczas wyścigu odpadła nam część samochodu. Trzeba będzie się pobawić w jazdę typu nfs. laugh.gif

Wez sobie Citroena Loeba WRC w arcade mode i wybierz wyscig na owalu np Indy. Po starcie odwroc sie i uderzaj @na czolowe@ z innymi autami a trofek wskoczy jak drzwi odpadna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dachowanie zrobić wg mnie Specialem '62. To jest tak powalony samochód, że bez problemu wpada dachowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sobie Citroena Loeba WRC w arcade mode i wybierz wyscig na owalu np Indy. Po starcie odwroc sie i uderzaj @na czolowe@ z innymi autami a trofek wskoczy jak drzwi odpadna :)

Dzięki spróbuje, na pewno wypali. Zdziwiłeś mnie, że mogą drzwi odpaść. Niby samochody w grach nie mogą mieć za dużych zniszczeń, gdyż stawia to markę aut w "złym świetle".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna zdobyta, psn nWcPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje,

a że się spytam , autka kupowałeś z giełdy czy karty ze sklepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba odłożyć kasy żeby wbić trofeum z tym związane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - tryb arcade + split na jednym Lancer na drugim Impreza (jedziesz tylko jednym)

2 - expert + wyścig historycznych samochodów, jednym ze wskazanych modeli musisz wygrać (na listach startowych są wszystkie trzy)

3 - multimilioner - 20 000 000 Cr

4 - drogi samochód min. 100 000 Cr

5 - bardzo drogi samochód min. 1 000 000 Cr

Dzięki.plusik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
multimilioner - 20 000 000 Cr

Powinno być 10 000 000 Cr, z jakiejś antycznej storny sprawdzasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka?

Zrobiłem większość najtrudniejszych pucharków i zostało mi tylko zrobienie reszty zawodów w A-Spec na złoto.

Do tego czekam na patcha, aby móc robić save'y w endurance.

Nie robiłem tego ostatnio bo zostawiam sobie grę na wakacje, bo wtedy posucha i nie ma w co grać.

A tak to będę się delektował grą, bo teraz mam już w sumie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam , sam jeszcze nie mam , za to mam Ylod'a od miesiąca , więc w ogóle nie grałem ostatnio .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×