Skocz do zawartości
Patricko

Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie ma sprawy.

Myślałem, że jesteś jednym z tych, co to mają problem, że ktoś zrobił poradnik jak jeszcze platyny nie ma wbitej, mimo że dobrze wie co, gdzie i jak zrobić.

Ale w takim wypadku nie było problemu.

A co do konsoli to współczuję. Ja bym osobiście zwariował, bo jestem uzależniony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się nie spieszyłem , bo póki co te 24-godzinne są dla mnie nierealne , zrobiłem tylko pierwsze cztery z wytrzymałościowych , hardcore ogólnie , nie wiem jak moja konsola będzie chciała je znosić po naprawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie czekam na patcha, bo już nie o mnie chodzi, bo ja bym wytrzymał, ale o konsolę i TV.

Nie będę ich trzymał włączonych kilkanaście godzin dziennie, żeby jedne zawody zrobić.

Poczekam spokojnie na patcha bo nie ma sensu się i tak spieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie masakra z trofeami.

Ja się cieszyłem jak głupi kończąc wszystkie licencje na złoto myśląc, że już nic trudniejszego w tej grze nie ma. Nic bardziej mylnego!

Choć byłem bardzo zdeterminowany na Platynę w GT5 to doszedłem do wniosku, że sobie odpuszczę. S. Vettel to jest dla mnie zbyt dużo, przez kilka tygodni dziennie jeździłem na kierownicy DFGT około godzinę - dwie i nie wbiłem nawet srebra! I mówię tutaj tylko o pierwszej trasie. Zobaczę jeszcze jak z tym wspomaganiem wychodzenia z poślizgów i czułością na 7, ale wątpię by to jakoś zrewolucjonizowało moje czasy...

Wczoraj zrobiłem Indy 500 na A-Spec i dało mi to w kość ładnie... Choć nie powiem bo 1/2 wyścigu przejechała się sama z odłożonym padem z wciśniętym gazem. Później nie wiem co mi odwaliło, że włączyłem 4h wyścig Nurburgring... To już była dla mnie męczarnia niesamowita! Co prawda wystarczyło jeździć 3h by zrobić ponad 1h przewagi nad przeciwnikami i stanąć sobie gdzieś z boku i czekać aż się czas skończy, ale te 3 godziny jazdy to jest i tak zbyt dużo. O 24h nawet nie myślę, ba nawet o 9h dlatego też odpuściłem sobie pucharki w GT5. Chcę mieć jak najwięcej unikatowych samochodów w grze w tym te najdroższe :) Oczywiście każdego dnia bujam się innym modelem, uczę się tuningować jak i po prostu oglądać sobie różne samochody, ot tak dla przyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Vettelu zrobiłem srebro na Nurburgring, złoto na Monza i brąz na Suzuka. Wszystko na padzie. Monza jest śmieszna. Zrobiłem czas lepszy od złota o 2 sekundy. Na Nurburgringu brakuje jakiejś sekundy do złota. Natomiast Suzuka to inny świat. Ledwo zrobiłem brąz i sobie odpuściłem. Znam ziomka, który zrobił całego Vettela na padzie na ZŁOTO - krótko mówiąc bot :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa te zawody Vettela ? Mam 21 poziom kierowcy, i nie widze tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokują się przy 30 poziomie, znajdować się będą w zawodach specjalnych,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sobie dawno odpusciłem Platyne,choc mam g25 to uwazam ,ze aby zrobić Platyne to trzeba miec "Pierońskie " nerwy ja ich nie mam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały tylko 24h i vettel (na razie zrobiony na brąz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu kilku trofeów które Patricko opisał w swoim poradniku , ja nie mam na liście dostępnych do zdobycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu kilku trofeów które Patricko opisał w swoim poradniku , ja nie mam na liście dostępnych do zdobycia?

Bo są one ukryte. W sumie przydałoby się zaznaczać, które są ukryte.

Będę miał to na uwadze i przy odrobinie czasu poprawię to.

Pucharki masz wg kolejności w XMB, także możesz sobie zobaczyć, który pucharek odnosi się do ukrytego w XMB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny Łukasz nerwy trzeba mieć wręcz tytanowe. Nie raz miałem ochotę rzucić padem/kierownicą przy Vettelu czy Eiger Nordwand.

Poradnik Patricko jest bardzo dobry, dodałem kilka rzeczy od siebie.

Dla tych, którzy się zniechęcili - zrobienie platyny daje olbrzymią satysfakcję, która wraca za każdym razem gdy wchodzisz w trofea na konsoli. Warto się podenerwować, pomęczyć i powyzywać wszystkich na około ;)

Edytowane przez Geravo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gra się właśnie instaluje po długim ściąganiu patchów ufff.

Czy podacie mi jakieś porady na początek, np. jakieś trofea który tylko na początku gry można zdobyć itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno warto wydać wszystkie Cr do zera a reszta już nie ma takiego znaczenia. Ja jakoś o tym nie pomyślałem i musiałem później w cholerę kasy wydać ;/

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony to życze koledze dużo szczęcia i nerwów .ale gra jest na prawde THE BEST lepszej nie widziałem no chyba ,ze wspomne o Ferrari Challenge :biggrin:poza tym polecam gre na kierownicy daje dużooooo frajdy.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze 400exp i 30lvl i powalcze o redbula.ale puchar za 24h bez sejwa to masakra jakaś,przy 4h miałem dość a tu jescze 20godz trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie co do trofeum, gdzie wszystko musi być zaliczone na złoto. Czy dotyczy to oby trybów (A-spec i B-spec)?

Czy jeśli będę miał jeden event zaliczony w B-spec, to juz w A-spec nie będę go musiał przechodzić?

Wczoraj dostałem to trofeum i potwierdzam, że wystarczy wyzłocić wszystko w trybie A lub B. Nie może być jednak tak, że mamy część z A i część z B, jeśli idziemy w B to wszystko w B musi być złote.

Więc jeśli ktoś nie chce to w ogóle nie musi robić wytrzymałościówek na A, a i tak może mieć platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam o trofeum "złoty standard"???

Aby mieć to trofeum to nie tylko wystarczy mieć wszystko zrobione na złoto w trybie A-spec i B-spec bo oprócz tego trzeba zrobić licencje w złocie i zawody specjalne w tym vettela :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z poleceniem : "Zdobądź złote puchary we wszystkich wyścigach, licencjach oraz zawodach specjalnych. " . Zawody specjalne - są , licencje - są , a jeżeli chodzi o wyścigi , to podobno wystarczy tylko jeden tryb , A lub B -spec , rzekomo nie trzeba w obydwóch - jeszcze nie sprawdzałem . I w sumie nic nowego nam nie powiedziałeś , bo tyle to my wiemy po przeczytaniu polecenia przy pucharku czy to na konsoli czy w poradniku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z poleceniem : "Zdobądź złote puchary we wszystkich wyścigach, licencjach oraz zawodach specjalnych. " . Zawody specjalne - są , licencje - są , a jeżeli chodzi o wyścigi , to podobno wystarczy tylko jeden tryb , A lub B -spec , rzekomo nie trzeba w obydwóch - jeszcze nie sprawdzałem . I w sumie nic nowego nam nie powiedziałeś , bo tyle to my wiemy po przeczytaniu polecenia przy pucharku czy to na konsoli czy w poradniku .

W takim razie zrobiłeś Vettela na złoto???

Ja przy nim będę się męczyć na samym końcu a dodam że gram na padzie na krzyżaku i używam x i kwadrat (dużo osób nie chce uwierzyć że tak gram ale tak się nauczyłem i przyzwyczaiłem od 1 części przez 13 lat:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa . Wszystkie inne specjalne , licencje też . Wszystko na złoto , brakuje mi tylko wytrzymałościowych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko poza przejechaniem dwóch wyścigów 24h w A-spec i platyna wpadła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szacun Panowie:D

Ja wszystkie wytrzymałościowe już zrobiłem w obu trybach.

Najbliższe trofeum to kariera kierowcy i podobno trzeba 500 wyscigów wygrać by pasek doszedł do końca, dlatego udostępniłem wszystkich.

Później 1000 samochodów w garażu i biorę się za alfę w specjalnych jeśli dobrze pamiętam to 0,2s mi brakuje no i na końcu Vettel :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to prawda by zdobyć trofeum "Aura doświadczenia" trzeba mieć 500 wygranych wyścigów kierowcą w B-spec aby doszedł pasek kariery do końca??

Mam 384 wyścigi wygrane i 8/10 paska kariery wypełnionego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×