Skocz do zawartości
ONE

L.a. Noire

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem jak zmusić partnera do prowadzenia auta? Wysiadam on też. Wsiadam od strony pasażera to mnie przepycha na kierowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jak zmusić partnera do prowadzenia auta? Wysiadam on też. Wsiadam od strony pasażera to mnie przepycha na kierowce.

Najlepiej stań przy drzwiach od pasażera ---> naciśnij i przytrzymaj trójkąt , aż pojawi się tekst od niego ,że ma jechac i gotowe :).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaliscie meile? Nowe sprawy niedlugo sie pojawią w pakiecie za 30 zl. Ciekawe jak bedzie z ich dlugoscią. Obstawiam 2-3 godziny na wszystkie :P JESTEM OPTYMISTĄ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaliscie meile? Nowe sprawy niedlugo sie pojawią w pakiecie za 30 zl. Ciekawe jak bedzie z ich dlugoscią. Obstawiam 2-3 godziny na wszystkie :P JESTEM OPTYMISTĄ!

DLC do gier wydanych przez R* zawsze stało na wysokim poziomie. A u mnie gra od czasu premiery leży na półce, zagrałem może z 3 godziny, brak czasu, ale w weekend postaram się to nadrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kody co dostałem na maila (DLC) można już wpisywać w PSS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można działają bez problemu:) a wie ktoś może co z kodem na soundtrack od empiku? Składa się on z 4 członów a nie z 3 więc nie jest on do PSS, więc gdzie trzeba go wprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy za The Badge Pursuit Challenge jest trofeum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu świetnie z tymi przeciążeniami. Od razu po dowiedzeniu się że PSS już działa ściagnełem Rockstar Pass i....ehhhh, oczywiście się nie włącza. Chyba ukatrupię najpierw Sony za opiszałość a potem rockstar z trudnym manualnem do tego (pisało mi że nowe sprawy już pobrałem, ale nigdzie ich nie ma....). Poczekam aż inne gimbusy po prostu zejdą z tych połączeń i będe mógł pobrać ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Rockstar Pass pobrało się bezproblemowo:) dodatkowe zadania zainstalowane i już ukończone czekam na kolejne:) wie ktoś co z tym kodem na soundtrack i kiedy 3 epizod back to the future?.

Znalazłem!:)

Aby pobrać soundtrack z gry kod, który otrzymaliśmy od empiku należy wprowadzić na stronie:

http://www.rockstargames.com/lanoire/downloads/soundtrack/

podajemy adres email i dostajemy link, z którego możemy pobrać soundtrack z gry:) miłego pobierania:)

Edytowane przez Shanhaevel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na ile godzin starczają te dodatki? Warte swoich pieniędzy jak to w przpypadku innych DLC od R*?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy do końca to rozumiem, jak kupię Rockstar Pass to dostaję WSZYSTKIE DLC jakie były i jakie będą? I czy jest to jednorazowa opłata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, mogłby ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym Rockstar Pass i za co to sie płaci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar Pass umożliwia przepustkę na WSZYSTKIE DLC które mają teraz być. Czyli za te wszystkie pierdółki i nowe sprawy płaci się jakieś 28-30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 18/19 poszlak w the red lipstick murder. Dostalem 4 gwiazdki. Szkoda, bo wszystko bylo ok oprocz tego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z miastem aniołów się zakończyła.

Potwierdzam co napisałem wcześniej - dobra, rzetelna gra. Czasami trąci schematami, ale w ogólnym rozrachunku jest OK.

Fabuła pod koniec dostaje mocnego kopa, co zrobiło na mnie pozytywne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co skończyli grę. Co muszę zrobić w:

Tej misji, gdzie idę do Hall of Records i muszę znaleźć informacje o Suburbian Redevelopment, po tym jak obliczam na tym kalkulatorze i po znalezieniu położenia na mapie po szerokości i długości geograficznej, ten gościu tam pracujący mi mówi, żebym poszedł i poszukał tego co chcę, jednak idę do tej księgi z informacjami i za bardzo nie wiem co zrobić. Pomoże mi ktoś? To jest przedostatnia misja bodajże i utknąłem tam i nie wiem co mam zrobić. Dzięki za odpowiedź. :P

Edytowane przez Maaaziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrnąłem do końca, końcowe wydarzenia trochę ratują grę, jednak w mojej ocenie to gra na maks 6-7/10. Miejscami nudziłem się niemiłosiernie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Trophy za 20 poziom (nawet widziałem jak mi się xp napełniło na 20 poziom) to jednak w notatniku jest napisane że mam 19 poziom i brakuje mi 5 xp do 20 ( w social club również) ale już xp nie dostaje za dodatkowe misje ,za odnalezienie zabytków,za prawidłowe odpowiedzi itp.Przeszedłem fabułę i nic to nie pomogło.Macie takie coś i czy mi to przeszkodzi w zdobyciu tego Trofea za zdobycie 100% gry?proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemacie.happy.gif mam mały problem ukończyłem gre mając 37/40 street crime case, chcąc ukończyć resztę odpaliłem w free roam i w przedostatnim 'rozdziale' okazało się że mam nie zrobione właśnie street crime. Lecz gdy zacząłem robić jedno z nich od razu pomyślałem że już to robiłem... robiąc kolejne dokładnie to samo... okazuje się że nie zalicza mi ( po mimo tego ze je kończę, nadal mam 37/40 ) ktoś może ma/miał tak samo? Albo wie jak to naprawić? Co zrobić? Dzięki z góry za odpowiedzi! ermm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezaliczone street crimes są zaznaczane na mapie jako czerwone ludki, zaliczone - jako białe. Więc szukaj czerwonych :P ale z tego co mi wiadomo nie wszystkie street crimes są dostępne o każdej porze dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wiem, że mogło już być takie pytanie ale to w końcu ponad 35 stron komentarzy więc raczej trudno byłoby mi znaleźć tą konkretną informację;)

Pytanie brzmi... Czy w L.A Noire można uruchomić rozgrywkę od danej "sprawy" (misji) (powtórzyć ją) jednocześnie sprawiając, że przechodząc ją gra zapamięta wszystkie moje poprzednie sprawy i ich rozstrzygnięcia? Chodzi o to, że zawaliłem pewną sprawę (The Gas Man) ale doskonale wiem, w którym momencie zepsułem to wszystko i chciałbym jeszcze raz przejść tą misję. Wiem, że przez przypadek wsadziłem do pierdla nie tego człowieka i chciałbym to cofnąć jednak gra włączyła mi już następną sprawę więc "restart" nie podziała.

Najważniejsza sprawa- Nawet jeśli w grze jest taka opcja to najbardziej interesuje mnie czy w takim przypadku gra zapamiętuje moje poprzednie wybory;) Przechodziłem grę z średnio 3-5 gwiazdek na "sprawę" więc nie chcę by to przepadło a nie wiem czy to potem ma w końcówce jakieś znaczenie, lecz wolę nie ryzykować. Może dla niektórych pytanie wyda się trochę głupie ale proszę o odpowiedź mimo wszystko;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powtarzać sprawy, trzeba wybrać CASES w menu głównym. Sprawy nie mają na siebie wpływu, także to jakie wybory będziesz podejmował nie ma większego znaczenia dla całości rozgrywki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli kiczowato, że nie mają większego znaczenia nasze decyzje na dalszą rozgrywkę. W takim razie, po co dali w ogóle możliwość podejmowania decyzji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było to złudzenie, że masz na cokolwiek wpływ. Wg mnie ta gra w zasadzie przechodzi się sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×