Skocz do zawartości
impresarioPL

Screenshoty, Video - Pochwalcie Się! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na mój kanał YT. Sporo filmików do obejrzenia z komentarzem http://www.youtube.c...01?feature=mhum

http://www.youtube.com/watch?v=HgA6vYFYLg4

Kozak jesteś Marcin :D Zero campy, wszystko ładnie spokojniem, tylko takich graczy by się chciało widzieć ;) Chodź jakby byli tylko tacy to i Ty byś nie miał takich wyników, ani nikt inny  ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zabić z tomahawka. :)

Zabić tomahawk'iem to nie sztuka ale spróbuj rzucając flasbang'iem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój kanał YT. Sporo filmików do obejrzenia z komentarzem http://www.youtube.c...01?feature=mhum

na tym filmiku miałeś połączenie na 4 słupki, czy jesteś jednym z tych wymiataczy którzy mają przewagę dzięki brakowi lagów? Jakiego masz neta? Grasz jeszcze czasem w MOH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój kanał YT.

na filmiku:

Call of Duty Black Ops TDM 37-5 Ghost - komentarz

w 6:06 widać wyraźnie że strzelasz ZA gostkiem a mimo to zalicza Ci hity.

a filmiki z MOH poproszę

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filmiku:

Call of Duty Black Ops TDM 37-5 Ghost - komentarz

w 6:06 widać wyraźnie że strzelasz ZA gostkiem a mimo to zalicza Ci hity.

a filmiki z MOH poproszę

Nie ma o czym mówić na pewno jest dobrym graczem tak jak wielu ale połączenie ma ogromne znaczenie w FPs'ach na ps3.

Miałem mozliwosc testowania 2 roznych polaczen internetowych od 2 roznych dostawcow. na grze COD BO

1.połączenie było 6mb nie stabilne czyli różnie się wahało od 1 mb do 6mb.

Przy dobrym połączeniu kill byl np 40-10 i reakcja przeciwników byla o wiele wolniejsza niż moja pasek połączenia był cały zapełniony na zielono.

2. połaczenie bylo 1 mb stabilne ale tak naprawdę 500kbs

Całkiem ok brakowało jednej kreski na zielonym pasku, finalna pozycja była za każdą grę w pierwszej 3 ale dało się odczuć przewagę tych co mieli pełne paski połączenia.

ponieważ z 2 sekundy byli szybsi ode mnie.

Wystarczyło porównać swoja reakcje gdzie na moim TV widać było jak oddaje pierwszy strzał a na kill cam przeciwnika tylko stałem a on mi strzelał po nogach :]

Tak samo jest nożem miałem gościa przed sobą i pchnięcie było 100% kill ale gość mnie zabił a w kill camie przeszedłem koło niego i on mi wbił nóż :]

TAKIE MAŁE WYJAŚNIENIE ŻEBY NIE BIĆ PIANY KTO MA CO LEPSZE, MASZ ZŁE POŁĄCZENIE ,GORSZE OD INNYCH I DOSTAJESZ PO DUPIE NIE GRAJ.

ALBO ZAINWESTUJ W SZYBSZY INTERNET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym mówić na pewno jest dobrym graczem tak jak wielu ale połączenie ma ogromne znaczenie w FPs'ach na ps3.

Miałem mozliwosc testowania 2 roznych polaczen internetowych od 2 roznych dostawcow. na grze COD BO

1.połączenie było 6mb nie stabilne czyli różnie się wahało od 1 mb do 6mb.

Przy dobrym połączeniu kill byl np 40-10 i reakcja przeciwników byla o wiele wolniejsza niż moja pasek połączenia był cały zapełniony na zielono.

2. połaczenie bylo 1 mb stabilne ale tak naprawdę 500kbs

Całkiem ok brakowało jednej kreski na zielonym pasku, finalna pozycja była za każdą grę w pierwszej 3 ale dało się odczuć przewagę tych co mieli pełne paski połączenia.

ponieważ z 2 sekundy byli szybsi ode mnie.

Wystarczyło porównać swoja reakcje gdzie na moim TV widać było jak oddaje pierwszy strzał a na kill cam przeciwnika tylko stałem a on mi strzelał po nogach :]

Tak samo jest nożem miałem gościa przed sobą i pchnięcie było 100% kill ale gość mnie zabił a w kill camie przeszedłem koło niego i on mi wbił nóż :]

TAKIE MAŁE WYJAŚNIENIE ŻEBY NIE BIĆ PIANY KTO MA CO LEPSZE, MASZ ZŁE POŁĄCZENIE ,GORSZE OD INNYCH I DOSTAJESZ PO DUPIE NIE GRAJ.

ALBO ZAINWESTUJ W SZYBSZY INTERNET.

na inny internet niz radiowy nie mam szans

wczoraj zobaczyłem dowód na swoje lagi: co prawda w MW2:

miałem spotkanie 1 na 1 i ja pierwszy zacząłem strzelać; w tym momencie nastapiła migracja hosta, miałem gostka na celowniku, kiedy gra zaczęła sie na nowo natychmiast zginąłem, nie zdązyłem oddać nawet strzału, a na killcamie gostek sobie spokojnie przymierzył i przez sekundę strzelał.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na inny internet niz radiowy nie mam szans

wczoraj zobaczyłem dowód na swoje lagi: co prawda w MW2:

miałem spotkanie 1 na 1 i ja pierwszy zacząłem strzelać; w tym momencie nastapiła migracja hosta, miałem gostka na celowniku, kiedy gra zaczęła sie na nowo natychmiast zginąłem, nie zdązyłem oddać nawet strzału, a na killcamie gostek sobie spokojnie przymierzył i przez sekundę strzelał.

Ja wiem znam to z autopsji różnice wąchają się w paru sekundach ale w CoD są to bardzo ważne sekundy ponieważ jest to bardzo szybka i dynamiczna gra.

Też mam teraz jak dla mnie średni internet i daje rade utrzymać się w pierwszej trójce, ale niektóre momenty są naprawdę denerwujące tak jak wymieniłem.

Ten z nożem czy to strzelanie gdzie moja reakcje jest szybsza ale na killcam tylko stoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w opcji kino czasami tak to wygląda że hity wchodzą gdzieś obok zawodnika ale gdy gram "live" wygląda to normalnie. A neta mam normalnego czyli 10MB/ 1,5MB. Więc szału nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik, ciekawe ile w tym zasługi własnego skilla, a ile dobrego połączenia internetowego - coś te shotguny za łatwo Ci wchodziły yoshi tongue.gif, przeciwnicy wyglądali jak by mieli co najmniej sekundowe opóźnieniewhistling.gif. Ale i tak dałem Ci thumbs upthumbsup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już sporo przegrane, ale pierwszy raz ktoś mnie ubił z tej miejscówki, nawet nie wiedziałem że można tam wskoczyć. shok.gif

Kto wiedział o tej miejscówce ręka do góry.

http://www.youtube.com/watch?v=k8JTYTywH3k

A tak z innej beczki to dzisiaj chyba padł rekord liczby graczy online - 700,000( tysięcy shok.gif) ludzie zaczynają przerzucać się na BO, ciekawe czemu he

Edytowane przez balneator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już sporo przegrane, ale pierwszy raz ktoś mnie ubił z tej miejscówki, nawet nie wiedziałem że można tam wskoczyć. shok.gif

Kto wiedział o tej miejscówce ręka do góry.

http://www.youtube.com/watch?v=k8JTYTywH3k

A tak z innej beczki to dzisiaj chyba padł rekord liczby graczy online - 700,000( tysięcy shok.gif) ludzie zaczynają przerzucać się na BO, ciekawe czemu he

bo MW2 jest masowo hackowane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałem o tej miejscówce. Jest jeszcze taka jedna obok co się wbija na taki słup :) Wiem jak tam wbić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=p6qnqP6wKYs


hehe, jak cos to ten koles co za nim biegalem zabij sie sam, strzelil z RPG w sciane :P



tutaj taki fail z wager matchu :P wiem jakosc lipna bo wysylam z ps3 odrazu na yt, ale mysle ze do konca lutego postaram sie kupic hauppauge hd pvr, to juz bede nagrywac i dodawac efekty i bedzie cos dluzszego niz 30 sek ;)

zapraszam tez do obejrzenia innych filmow ;) Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi, ten film pierwszy nie dziala ;P

aa.. ostatnio wpadlem na pomysl ze moze bys zrobil taki program jak Anoj z top10series. tylko ze klipy tylko polakow bys bral ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoshi, ten film pierwszy nie dziala ;P

aa.. ostatnio wpadlem na pomysl ze moze bys zrobil taki program jak Anoj z top10series. tylko ze klipy tylko polakow bys bral ;)

Oba filmiki działają :thumbsup:.Odśwież stronę,bo być może wtyczka nawaliła - wczoraj miałem taki problem.

Swoją drogą Yoshi oglądam Twoje filmy od jakiegoś czasu i jestem pod wrażeniem,naprawdę fachowa robota jak dla mnie.Skill i humor sprawia,że czekam na kolejne "odcinki".Tak trzymaj.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×