Skocz do zawartości
impresarioPL

Screenshoty, Video - Pochwalcie Się! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiaj i komentuj.Ja tam na youtube logowac się nie będę ale lubię osiągnięcia innych oglądać i np .Youtube Downloaderem ściągam te filmy w mp4 720p na pendriva i tv oglądam przez konsolę normalnie.Co lepsze zostawiam jak np. wyczyny Masdeath, Sgt.Enigma, Wookie czy innych.Ale zawsze lepiej języka polskiego posłuchać jak np. gościa "O BOŻE CZOŁG!!!" świetny typ 16 minut wideo,niby nic specjalnego a 3 x oglądałem już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video zmontowane przez Skandala www.youtube.com/skandal247.

Jest to clantage The Most Dangerous. Całość to fragmenty klanówek z consolecup.pl i consolegaming.eu

Mam nadzieję że się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jak film, napaćkane i straszny kontrast ;) Akcje ok. Natomiast przeczytałem komentarze na YT i to jest dopiero prawdziwy cymes tego filmu :thumbsup:

Z innej bajki, nie wiem czy widzieliście takiego zonka?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jak film, napaćkane i straszny kontrast ;) Akcje ok. Natomiast przeczytałem komentarze na YT i to jest dopiero prawdziwy cymes tego filmu :thumbsup:

Komenty to sprzeczka miedzy ludzmi ktorzy nie sa z tym filmem zwiazani, nie dotycza tego filmu. Nie lubia sie i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy od oglądania filmów z naszego nowego kanału: Epic Killstreak. Wkrótce (dzisiaj/jutro) wrzucimy pierwszy filmik z komentarzem.

A tutaj najnowszy filmik - Gun Game z krótkim wstępem z mojej strony:

Edit: No i tu obiecany filmik z komentarzem, opisujący o czym jest w ogóle nasz kanał:

Edytowane przez danatiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze jeden filmik tu wrzucę i obiecuję więcej nie spamować :P

Mój pierwszy montaż z Black Ops:

P.S. Zdrowych i spokojnych Świąt! (skoro i tak PSN nie działa :/) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i przedstawiam 1 test zrobiony Happauge... Test zrobilem tylko zeby zobaczyc jakosc, wiec nie zwracajcie uwage na lipne akcje i tracking bo to robilem w pospiechu... Nasz klanowy montaz ktory pojawi sie niedlugo bedzie dopracowany idealnie...

http://www.youtube.com/watch?v=WGBgMbsAHoc&feature=channel_video_title

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy rage quit jaki widziałem :D

Ten tęskny wzrok za Pieskami... btw. szansa na wypadniecie ich w paczce to 1% xD

http://www.youtube.com/watch?v=1NB8db1STUY&hd=1

1 powód aby nie używać care package'a ;) Kill, podaj stronkę z tymi wszystkimi ciekawostkami CoDowymi :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 powód aby nie używać care package'a ;) Kill, podaj stronkę z tymi wszystkimi ciekawostkami CoDowymi :D

Albo używać go z głową, a nie na skraju przepaści :laugh:

Filmik wyłapałem na twitterze JD

http://twitter.com/#!/JD_2020

A stronka żeby się dokształcić z aspektów merytorycznych gry to

http://denkirson.xanga.com/735016527/

Po lekturze zawartości, może kilka osób nie będzie już nazywać coda, durną strzelanką dla ułomów czy coś w tym stylu :P

A tutaj słynny "brak recoila" w BO ;) , na przykładzie Famasa, strzały oddawane z bezwładnej ręki oczywiście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pieskow :D

A jaka radosc jak ukradniesz pieski w paczce kolesia z druzyny przeciwnika :D raz mi sie to w zyciu stalo.

a nie zapomne tego, w paczce ( poczatek prestigu ) dostalem pieski, zanim zdozylem wcisnac kwadrat zeby ja wziasc, stal koles kolo mnie z teamu, i zmienil mi na counte-spy plane. ale wkurwa mialem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym filmiku na gorze z arraya - ale fail paczka zjechala po stoku a tam DOGZ INCOMING :))))) niezla beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie wrzucił jakąś akcje jakbym tylko miał ^^, niestety za krótko mam grę i nie mam zbyt dużego levelu więc nici.

Ale jak coś to mam fajną akcje z promoda CoD4 na blaszaku ze snajpą ale raczej frapsem nie nagram bo za słaby komputer ;<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywscie + za te strzały ze snajpy lecz tomahawk rzucający z kilkunastu metrów i odbijający sie po raz n-ty od sciany, trafiając w buta (czyt. nogę) zabija goscia to zenada !! Oczywiscie to nie Twoja wina lecz Panów od serii COD. Właśnie takie zagrania psują tą grę.

Pamietam akcje jak kolega dostał balistykiem w nogę i co sie stalo ? ..... padł na strzała ale znam lepsze sytuacje gosciu dostaje strzał w głowe z L96(Snajpa) i ma last standa kino ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Maly edit zrobiony dla TMD przez SIIK BOZZ'a

Mam nadzieje ze sie spodoba. Dodatkowo zapraszam na www.tmd-clan.pl Na stronie znajdziecie troche dodatkowych informacji o BOZZ'ie oraz TMD oczywiscie :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×