Skocz do zawartości
Patricko

A - Spec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pojechałem na razie tylko w ramach treningu dwa pierwsze wyścigi w GT All Stars Mazdą Furai Concept '08 lekko dłubniętą. Bez problemów dwa P1.

3 - go etapu Furai już raczej nie wygrasz, w 4 - tym też cięzko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 - go etapu Furai już raczej nie wygrasz, w 4 - tym też cięzko

Zobaczymy.. ;) Ale specjalnie napisałem, że sprawdziłem tylko te dwa. Jesteś tego pewny? Nie ma szans? A może tu raczej umiejętności decydują? W Historic Racing Car Cup też czytałem, że Countach'em się nie da, a się dało...

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.. ;) Ale specjalnie napisałem, że sprawdziłem tylko te dwa. Jesteś tego pewny? Nie ma szans? A może tu raczej umiejętności decydują? W Historic Racing Car Cup też czytałem, że Countach'em się nie da, a się dało...

Pozdr.

A to napisz później jak Ci poszło:)

Ciekawy jestem czy dało się ogarnąć sytuację i jak możesz to daj znać czy kiera czy pad (pewnie pisałeś wcześniej, ale nie pamiętam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze co innego jest jechać pojedynczy wyścig do bólu, a co innego puchar, gdzie nie można powtórzyć startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jade sobie 4h nurburgring nissanem 92CP 1h:05 minęło a ja juz mam dosc i musiałem stanąć na poboczu, napić sie kawki, zjeść coś. Narazie tylko raz mnie zdublowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze co innego jest jechać pojedynczy wyścig do bólu, a co innego puchar, gdzie nie można powtórzyć startu.

Jechałem w duchu mistrzostw, czyli bez restartu i dwa pod rząd. Wiem, że jadąc wszystkie będzie większe prawdopodobieństwo błędu... Kierownica - DFGT. Wczoraj udało mi się zaliczyć wyzwania Loeba na złoto i dostałem C4 WRC, który bardzo był mi potrzebny do tego ostatniego sezonowego eventu (850k cr w kieszeni). Uwielbiam tak kombinacyjnie sobie pogrywać. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmie mi zrobienie 1000km Suzuka z Wytrzymałościowych? Bo nie wiem czy się za to brać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmie mi zrobienie 1000km Suzuka z Wytrzymałościowych? Bo nie wiem czy się za to brać. :P

X1 bez deszczu 4h, deszcz 5,5h. Jakies inne auto 6,5h.

4h Nurburgringu przejechane :biggrin:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to nie jest odkrywcze ale:

pewnie w tym wyscigu bedzie okreslona liczba okrazen, wiec zalacz wyscig i przejedz jedno okrazenie. pozniej poprostu przemnoz czas przez liczbe okrazen. do czasu dodaj jakies 10 minut na pitstopy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmie mi zrobienie 1000km Suzuka z Wytrzymałościowych? Bo nie wiem czy się za to brać. :P

Zależy od samochodu, ale powyżej 5 godzin (no chyba. że Red Bull będzie w akcji). Ja (jeśli dobrze pamiętam) jechałem ok. 6h Peugeot 908 HDI (nowy, bez tuningu 710 koni, tylko ABS na 1). Oczywiście 6h jazdy, przerwy nie liczę, pogoda idealna.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym torze czas zależny od pogody :thumbsup: Jechałem po kilka razy na a i b specu, zawsze X1. Czas się waha od 4h do ponad 6 :confused:

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.. ;) Ale specjalnie napisałem, że sprawdziłem tylko te dwa. Jesteś tego pewny? Nie ma szans? A może tu raczej umiejętności decydują? W Historic Racing Car Cup też czytałem, że Countach'em się nie da, a się dało...

Pozdr.

ja furai nie dałem rady 3 etapu (nordschleife) nawet w trójce skończyć, choć wcześniej sporo wyścigów tym samochodem wygrałem...

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja furai nie dałem rady 3 etapu (nordschleife) nawet w trójce skończyć, choć wcześniej sporo wyścigów tym samochodem wygrałem...

Na GTplanet czytałem posty, że dają radę (bardzo trudny podobno jest ostatni na R246). Może dzisiaj będę miał siłę po pracy, to zabiorę się za to. Oczywiście każdy tor z odmiennym set-up'em trzeba robić. A jak jednak nie dam rady, to polecę Furai na Like the Wind i wtedy Minolta nie da im już żadnej szansy :P Tak czy siak "prawie" darmowa opcja na fury po kilka mln.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc po ulepszeniu fury wszystko jest ok poza jednym osiąga ona prędkość 190km/h i więcej nie chce jechać tylko wyje. w czym leży przyczyna wydaje mi się że coś nie tak zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ZR1 jest szybsza od Gallardo? Kurcze, nie lubię amerykańców. Jeżdżą one jak wozy drabiniaste. Do przodu. Na boki już nie chcą za bardzo.

Gallard to prowadzi sie jakby wszystkie kola skrecaly,ZR1 z modyfikacja wyscigowa pozera Lambo na sniadanie Murcialago tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GTplanet czytałem posty, że dają radę (bardzo trudny podobno jest ostatni na R246). Może dzisiaj będę miał siłę po pracy, to zabiorę się za to. Oczywiście każdy tor z odmiennym set-up'em trzeba robić. A jak jednak nie dam rady, to polecę Furai na Like the Wind i wtedy Minolta nie da im już żadnej szansy :P Tak czy siak "prawie" darmowa opcja na fury po kilka mln.

Pozdr.

Jeśli chodzi wam czy Mazdą da radę to przejechać, to Ty Nervus na bank dasz skoro i ja dałem :). Tylko na tej prostej trzeba często w lusterko patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc po ulepszeniu fury wszystko jest ok poza jednym osiąga ona prędkość 190km/h i więcej nie chce jechać tylko wyje. w czym leży przyczyna wydaje mi się że coś nie tak zrobiłem

Wejdź w ustawienia skrzyni biegów i zwiększ prędkość maksymalną.

BTW. Gdzieś czytałem, że da się zmieniać przełożenia poszczególnych biegów. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi wam czy Mazdą da radę to przejechać, to Ty Nervus na bank dasz skoro i ja dałem :). Tylko na tej prostej trzeba często w lusterko patrzeć.

Heh ;) Wczoraj już nie miałem czasu. Za to pojechałem Furai w Like The Wind i... mam teraz Minolte B) . Bez problemu sobie Furai poradziła na owalach. Było trochę walki na Indianapolis, ale wszystko pod kontrolą. Muszę jeszcze trochę obyć się z tą Mazdą, pobawić ustawieniami i ruszę na GT All Stars. Pierwsze dwa, to pestka, Nurburg już dość dobrze znam, więc raczej też. Co do Cape Ring, to raczej, też spokojnie. Najbardziej martwię się o R246... Tutaj może być ciężko o złoto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o pomoc po ulepszeniu fury wszystko jest ok poza jednym osiąga ona prędkość 190km/h i więcej nie chce jechać tylko wyje. w czym leży przyczyna wydaje mi się że coś nie tak zrobiłem

Nie no takiego laika to ja jeszcze nie widziałem ;p Wybacz, ale Twój post rozbawił mnie do łez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim samochodem zabierać się do Gwiazdy Gran Turismo (klasa ekspercka) i Niczym Wiatr (klasa ekstremalna)? Żaden z aktualnie posiadanych przeze mnie aut nie nadaje się do tego, więc chce wiedzieć co warto zanabyć :)

Ważne też czy można kupić nowe czy trzeba polować na używańca...

Lamborghini Nomad Diablo GT-1 warto kupować czy to za słaby pojazd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim samochodem zabierać się do Gwiazdy Gran Turismo (klasa ekspercka) i Niczym Wiatr (klasa ekstremalna)? Żaden z aktualnie posiadanych przeze mnie aut nie nadaje się do tego, więc chce wiedzieć co warto zanabyć :)

Ważne też czy można kupić nowe czy trzeba polować na używańca...

Lamborghini Nomad Diablo GT-1 warto kupować czy to za słaby pojazd?

Bzyczek wystarczy 30 min poczytania tego tematu, a nie maglowania tego w kółko!!

Like the wind Corvetą ZR1.Za wygraną masz Toyotę Minoltę i jedziesz Gwiazdy Gran Turismo.

Panowie więcej czytajcie a nie spamujecie!! ;)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego dodam zeby w w ZR1 najpierw zrobic modyfikacje wyscigowa, a pozniej ulepszyc co zostalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam tematy o GT5 i nie widzę by ktoś jeździł GT by Citroen Race Car, samochód wygląda na kosmiczny, docisk musi mieć też rewelayjny a chyba nikt nim nie jeździ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam tematy o GT5 i nie widzę by ktoś jeździł GT by Citroen Race Car, samochód wygląda na kosmiczny, docisk musi mieć też rewelayjny a chyba nikt nim nie jeździ......

Bo to automat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam tematy o GT5 i nie widzę by ktoś jeździł GT by Citroen Race Car, samochód wygląda na kosmiczny, docisk musi mieć też rewelayjny a chyba nikt nim nie jeździ......

Też byłem nim zachwycony gdy widziałem go pierwszy raz. Potem dostałem go za Dream Cars chyba i cóż. Osiągi ma dość przeciętne (porównując go do aut w jego klasie czyli np XANAVI NISMO Z) i oprócz kosmicznego wyglądu niczym nie zaskakuje. No chyba, że widokiem zza kierownicy w którym niewiele widać (a właściwie więcej nie widać niż widać) i jest on dość futurystyczny jak całe auto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×