Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy mają problem z tolerancją/akcpetacja nie tylko innych ras, muzyki ktorej nie sluchają, wyznań religijnych, ale tez... gier, ktore nie sa takie jak oni by chcieli! Masakra! Trzeba krytykowac za wszelką cene i podkreślac to w co 2 poscie.

Mam coda i często gram ze znajomkami, jest grywalnie, bugów nie uswiadczam, oco chodzi? odrazu dno dna. to boli Przepraszam za offtopa, ale krew mnie zalewa!

Słusznie, dlatego zanim zaraz się pożremy proponuję tym oto optymistycznym obrazkiem zakończyć jałowe spory :)

Haters-gonna-hate-lovers-gonna-love.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o tolerancję tylko o GUST ja nie wypowiadam się bo w żadną z tych gier nie grałem a planuję zagrac (nie grałem dlatego bo od niedawna mam ps3 a assassin creed tak wciąga że masakra)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niestety kurna nie ! Copy/paste było między Uncharted a Uncharted 2 (...) A poza tym one wyglądają identycznie co mi się niesamowicie podoba , jest taki sam interfejs , celowniki , hudy , menu tam gdzie się dało również takie same ( chyba tylko główne jest inne , bo trzeba jakoś wchodzić do wieloosobowego ) i daje to taki rewelacyjny efekt , że wydaje nam się jakbyśmy grali w jedną grę , a nie dwie , jakby do jedynki została tylko dopisana dalsza część historia i dalej byłaby to ta sama gra , to jest rewelacyjne , włączam następną grę i widzę to samo , łapię pada i gram dalej.

Co do tego copy/paste , po cholere poprawiać coś co jest dobre ? Właśnie o to chodziło , że wystarczyło to skopiować , nawet jakby to hulało na silniku z U2 i zrobili by tylko motyw z dorobieniem kolejnych rozdziałów gry , to byłbym bardzo zadowolony , mnie to lekko zawiodło , myślałem że też będzie identyczna .

A cod to jest badziewie , to jest dno wszystkiego , i oni może ostatnio nie skopiowali animacji z poprzedniej części do tej najnowszej , jeszcze produkowanej ? A te ich dlc to w ogóle jest żenada.

człowieku zastanów się nad sobą. Według Ciebie jeśli seria Uncharted się nie zmienia i serwują to samo - jest super. Jeśli seria CoD się nie zmienia i serwują to samo - dno wszystkiego. Najśmieszniejsze jest to, że wyszedłeś na grubego hipokrytę w zaledwie 5 zdaniach.

Hejterzy - nie znacie się .

to najmądrzejszy argument świata

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to może coś napisze o becie :) Mam już rank 5, za sobą 2 gry. Jedna TD i jedna Coop. TD rozgrywało się z początku na samolocie, które próbuje wystartować i trzeba się na nim bronić, a chwile później na jakimś opuszczonym lotnisku. Pierwsze co rzuca się w oczy to ofc grafika. Nie jest to jakaś nowa jakość ale jest naprawde lepiej niż w uncharted IMO. Napewno efekty świetlne zostały poprawione i to widać. Naprawde zajebiście to wszystko wygląda. Tekstury nadal są ostre jak żyleta. Broni nie ma jakoś dużo, narazie widziałem tylko rpg, ak 47, i jakąś snajpe, oraz pare pistoletów. Nie wiem jak w u2, czy też tylko tyle broni było. Ah i spas jeszcze był i jakaś stara strzelba, aka model z cod 6. TD to wyścig która drużyna pierwsze zdobędzie 50 killi. Coop grałem na mapie, jakaś opuszczona rezydencja. Generalnie zajebiscie został wymyślony. 3 graczy, czas gry to jakieś 15 minut ? nie patrzylem na poczatku ile. Co jakiś czas gra daje różne zadania, typu wytrzymaj napływ wrogów, przynieś skarb do skrzyni, oraz w jakimś wyznaczonym terenie trzeba się utrzymać. Naprawde, o ile multi w u2 mnie jakoś za specjalnie nie zainteresował, to multi w u3 naprade zapowiada się dla mnie naprawde zajebiscie. O menu i innych opcjach nie będe pisał bo jeszcze w to się nie bawiłem, może później. A tymczasem lece na coopa :)

EDIT: ah i troche dlugo czeka się na graczy... :/

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod bez bugów ? Mi nie chciało wbić " Complete 'Rebirth' and 'Redemption' on Veteran difficulty. " , były to 13 i 15 misja , przeszedłem po razie , nie wpadło , myślę : " no każdemu się może zdarzyć jakiś błąd , przejdę jeszcze po razie , to mi się nic przecież nie stanie " i tak też przeszedłem drugi raz obie misje , dalej nic , trophy nie ma . I zacząłem przechodzić na zmianę obie misje , ten poziom veteran jest tak żenujący , że sobie robiłem " Speed run'y " jak to było w Mirror's Edge nazwane , tudzież czasówki czyli po prostu zasuwałem przez te misje coraz szybciej i szybciej i sobie biłem czasowe rekordy przechodzenia tych misji , bo ta gra jest tak niesamowita , że rozpierducha , bieganie , rozpierducha , bieganie , koniec . Żadnej porządnej strzelaniny , potrzeby myślenia w trakcie grania i w ogóle czegokolwiek . Dopiero jak po 4 razy te misje zrobiłem , to wpadło trophy . Do tego ten poziom trudności jest strasznie nierówny , bo normalnie lecę misję za misją na veteranie , rozpierducha i nic więcej , cały czas do przodu i tyle , ale w trzech miejscach w ciągu całej gry wpadłem przy checkpoint'cie i nie mogłem dalej ruszyć za cholerę , trzy takie punkty były , w których spędziłem ponad godzinę w każdym i nie mogłem ruszyć z miejsca . Do tego inteligencja tych przydupasów co za mną łazili była porażająca , oczywiście było przez nich więcej szkód niż pożytku . Dobra , bo się off-top zrobił przez to nawiązywanie do kopiowania z coda do coda , w każdym bądź razie Uncharted jest genialne , nie wiem czego wy się czepiacie . Gra ma świetny multiplayer , dużo leszy od cod'ow , zwlaszcza tryby współpracy ze skarbem czy przetrwaniem , zapewniają tyle frajdy przy grze z dwoma kolegami z headsetami co żadna inna gra wieloosobowa , a na pewno nie cod ( i przynajmniej nikt nie biega ze snajperką po środku mapy i nie wybija wszystkich z karabinami dookoła jak to bywa w tym wcześniej wspomnianym miernym tytule ) . W Gran Turismo też się można pośmiać , ale to już inny gatunek . Uncharted jest świetne , miałem Drake's Fortune w zestawie z Ps3 , kupowane 3 i pół roku temu , wiecie , Playstation , pierwsza gra - czar wspomnień , później weszły trophy - U:DF pierwsza platyna . A później wychodziło Among Thieves i to już był dla mnie tytuł obowiązkowy , teraz z Oszustwem Drake'a to samo , ogólnie rzecz biorąc kupuję w ciemno i wiem , że będzie rewelacyjna . Trochę zawiodły mnie te celowniki i nieco zmieniony interfejs , nowe bronie też wydają mi się trochę dziwne . Ej dobra , bo już zaczynać " lać wodę " jak to się mówi , żeby off-topu nie było , boli mnie tylko to , że takie badziewie jak cod'y , ogólnie kiepskie i z części na część coraz gorsze , dosyć drogie i zasypywane bez sensownymi dlc są przez ludzi kupowane , dobrze oceniane i niby im się podobają . Ja tego nie rozumiem , lubienie grę tylko ze względu na serię , bo ma cod w nazwie , a to że jakościowo jest tragiczna to już jest nieważne ? Dla mnie najlepszym przykładem jest Gta IV , które miało być wielkim super hitem , w poprzednie części grałem , myślałem że też będzie fajne , jak ten idiota poleciałem do empiku w dniu premiery kupić za jedyne 249 zł ( których bardzo żałuję , bo ta gra nie była nawet 99 warta w dniu premiery ) i co się okazuje , że zamiast hitu na poziomie typowego Gta , mamy jakieś niedorobione badziewie , które wygląda tragicznie ( szaro , ciemno , nic nie widać , grafika słaba , klimatu ) , wersja na Ps3 została zrąbana , spadki animacji , wieczne zacinanie , co chwilę stadami jeździły dokładnie takie same samochody , zamiast kilku różnych ( bug znany z całej serii ) , tandetna fabuła ( rusek przyjechał do ameryki i robi rozpierduchę , sam jeden rozwala gang za gangiem i tak dalej ) itp itd można by wymieniać dalej błędy , niedoróbki i braki logiki , ale gra we wszystkich recenzjach , portalach , jakichś tam ocenach i opiniach z reguły nie schodzi poniżej 95/100 . Hym . I teraz o co chodzi ? Że się nazywa Gta ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że grałem w 2 bety. Jedną zamkniętą i drugą publiczną. Obie się od siebie różniły wyglądem menusów. W pełnej grze wybrano te gorsze ;) A potem łatano jak zwykle ukończoną już grę patchami. Więc beta nie miała żadnego wpływu na efekt końcowy (czyli gry prosto z półki).

też grałem w obie bety i jakoś dużo wychwyciłem ( szczególnie pierwsza beta) zmian w stosunku do końcowej wersji, z balansowanie klas, zmiana i siła broni problemy z dołączaniem do gry itd........

Nigdzie nie napisałem, że chciałbym dowolnie zmieniać ustawienia przycisków. Faktycznie mało grałem w obie części. Mam tylko w obu platynę ;) Sterowanie takie jak teraz mogło być do zniesienia 2 lata temu, ale teraz jest po prostu archaiczne. Jak ktoś dużo gra, a nie tylko w niedziele, to z pewnością sprawi mu ono duże problemy w adaptacji.

hmmm w U2 grałem około roku następnie jak tylko wyszedł KZ3 przerzuciłem się na niego wczoraj dla przypomnienia odpaliłem U2 i jakoś nie miałem żadnych problemów .

Może jakoś wybitnie uzdolniony jestem :blink:

Kwestia gustu. Nie da się rzucić szybko i celnie granatem. Nie wmówisz mi tego. Żeby wycelować trzeba trzymać L2 i nakierować linię rzutu. Nie da się tego szybko zrobić, chyba że ktoś wyćwiczy rzucanie sixaxisem, ale nie widziałem jeszcze takiego mastera. Rzut z samego pojedynczego przycisku jest rzutem na pałę z zastrzeżeniem "a nuż się uda".

Tu mnie rozbawiłeś

może i Ty trochę spędziłeś czasu z uncharted ale tylko w singlu jeżeli nie wiesz jak się rzuca szybko i celnie granatem. Co by nie było zdradzę Ci ten sekret : trzymasz L1 następnie wcelowujesz gdzie chcesz rzucić i trzymając cały czas L1 naduszasz L2 granat po linii prostej leci do celu :whistling:

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu. Nie da się rzucić szybko i celnie granatem. Nie wmówisz mi tego. Żeby wycelować trzeba trzymać L2 i nakierować linię rzutu. Nie da się tego szybko zrobić, chyba że ktoś wyćwiczy rzucanie sixaxisem, ale nie widziałem jeszcze takiego mastera. Rzut z samego pojedynczego przycisku jest rzutem na pałę z zastrzeżeniem "a nuż się uda".
Oczywiście że się da, tylko trzeba trochę wprawy. Mnie na Chateu udało się zabić 3 gości jednym granatem, będąc pod obstrzałem i do tego biegnąc. Jeszcze do tego kolesie byli na górze więc już w ogóle odlot :) <br> Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc może i ja dodam swoje trzy grosze do tematu.

Na początku powiem, że wyłączyłem bete po zdobyciu 8 poziomu tylko przez to, że rozładował mi się pad. Po zagraniu tych kilku TDM, aren Co-op mogę stwierdzić, że jest dobrze. Sam gameplay to to samo Uncharted z dodanym sprintem pod L3. Strzelamy, strzelamy i strzelamy... powiecie Eee nuda. Ja powiedział bym tak samo gdyby nie fakt, że podczas rozgrywki trzeba myśleć grać strategicznie i wątpie, aby biegające na pałe dziecko neo osiągało jakieś lepsze wyniki. Graficznie jest to samo co w U2 w nie których miejscach lepiej. Dostosowywanie postaci w becie sprowadza się do zmiany koloru bluzki Drake'a. Moim zdaniem beta jest świetna i pokazuje jakość produktu. Na koniec dodam tak są problemy z przyłączeniem się do gry, ale to przez to, że nie wyrabiają serwery bo tak duże jest zainteresowanie tytułem.

Edytowane przez Mrterminatorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już od 10 i nie mam zamiaru się zbytnio rozpisywać, ale multi mi się naprawde podoba w becie U3 od 10 mam 12 rank i nadal mam ochotę grać, a w U2 gre skończyłem na 18.

A i jak chcecie szybko nabijać ranka, to marsz na coopa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma problem z resetem konsoli przy próbie pobrania aktualizacji to niech usunie dane dry z narzędzia danych gier

"error initializing session manager" jest spowodowany pewnie padnięciem serwerów, lub ich wyłączeniem w celu poprawy jakiś błędów. No ale po to jest beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, że wszystko się rozchrzaniło dopiero po zainstalowaniu patcha (przynajmniej u mnie). Szkoda, bo grało się wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi działa, grałem tylko raz na podzielonym ekranie na zrąbanym padzie od PC, i 3 razy w 3 osobową współpracę. Gra się fajnie, ale mam mieszane uczucia... nie wiem. Ale na grę czekam obowiązkowo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Uncharted 2 multiplayer (dopiero jutro może kupię), ale jeśli multi z 2 dorasta temu z 3 to BOSKO!!

Beta mnie urzekła. MAsakra. Plansza z samolotem na pasie startowym - KOSMOS, OBŁĘDNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże zaraz sie zdenerwuje.... Gram coopa, ok zaczynamy gold rush, wszystki idzie ok. Przychodzi pora na siege........... Czy ci ludzie nie wiedzą że trzeba stać na wyznaczonym terenie ? ....... A ci kretyni latają po mapie nie wiadomo po co .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tacy tez sie znajda w grze :) jak ktos chce pograc to dodawac mnie do znajomych :)

psn id: FoxyWoo

bede dzisiaj gral do ok 20;30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2 jakies bardziej dynamiczne mi sie wydawalo. nie wiem tez mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całoś zajebiscie mi sie podoba, i u3 biore w ciemno w dniu premiery. Tylko czasami jak trafi się taki "ogarnięty team" to można się załamać. Czeka sie 10 minut i wychodzi się po 3 bo szkoda gadac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całoś zajebiscie mi sie podoba, i u3 biore w ciemno w dniu premiery. Tylko czasami jak trafi się taki "ogarnięty team" to można się załamać. Czeka sie 10 minut i wychodzi się po 3 bo szkoda gadac....

Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości. Wg. mnie rozgrywka jest bardziej dynamiczna a początkowa niechęc do 'powerplay' znikła - całkiem fajne rozwiązanie które urozmaica mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile wszystkich mapek bedzie w U3 (pełna wersja ;)). Jeśli dużo, to zastanowię się nad kupnem. Chciałbym także nieco więcej broni. No i nieco długo trzeba czekać aż znajdzie mi gre :f

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże zaraz sie zdenerwuje.... Gram coopa, ok zaczynamy gold rush, wszystki idzie ok. Przychodzi pora na siege........... Czy ci ludzie nie wiedzą że trzeba stać na wyznaczonym terenie ? ....... A ci kretyni latają po mapie nie wiadomo po co .....

Ci kretyni graja 2 minuty i nie wiedzą ocb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc multi U2 bardziej mi przypasowało i jeszcze te lobby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie znalazłem jedną istną rzecz....a Mianowice w tej becie szybciej wybuchają granaty,a w drugiej części to trochę minie zanim eksploduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×