Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

No i zdarzył mi się pierwszy bug w becie...

Trzymam w ręce G9, mam pełen magazynek wciskam spust ,a tu.... nic karabin ani drgnie, a za rogu wyskakuje przeciwnik z...? oczywiście RPG. Naszczęście po nieuniknionym zgonie wszystko wróciło do normy. Ja na dniach zauważyłem również, że wyszukiwanie graczy jest coraz szybsze, a może już się przyzwyczaiłem :tongue:

Wy też na swojej drodze spotykacie często ludzi korzystających z RPG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem dzisiaj pierwszy raz w bete, i powiem tak. Bardzo fajna, nie wylapalem zadnych bugow no i lagi byly zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naughty Dog dodało nowe tryby gry min. Team Objective. Widzieliście w Uncharted TV filmik prezentujący najlepszych graczy ubiegłego tygodnia? Świetna sprawa. Na koniec tylko dodam, że jest to godny następca U2. Nareszcie jakiś multiplyaer gdzie liczy się każda wystrzelona kula lub też seria z karabinu. To jest to na co czekał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie po dłuższym ograniu muszę przyznać, że multi jest na prawdę przednie. Świetnie się gra na split screenie w sieci, duży plus za to dla naughty.

Hmm dziwne, ale mi żadnego patcha nie pobrało.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też tym bardziej że w poprzedni nie miałem okazji zagrac. czekam na nową mapkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak narazie po zainstalowaniu nie udało się ani razu zagrać. Czy oczekiwanie na graczy 30 minut to normalka w tej becie czy ja tylko trafiłem na taki moment ?. Ile czekacie średnio na rozgrywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak narazie po zainstalowaniu nie udało się ani razu zagrać. Czy oczekiwanie na graczy 30 minut to normalka w tej becie czy ja tylko trafiłem na taki moment ?. Ile czekacie średnio na rozgrywke?

U mnie jest około 3 do 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak narazie po zainstalowaniu nie udało się ani razu zagrać. Czy oczekiwanie na graczy 30 minut to normalka w tej becie czy ja tylko trafiłem na taki moment ?. Ile czekacie średnio na rozgrywke?

No ja mam dokladnie to samo, od tygodnia probowalem w 3 rozne dni sie polaczyc, czekalem godzine i nic... Nie wiem zna ktos rozwiazanie tego problemu? Strasznie chcialbym przestestowac ta bete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega próbuje od tygodnia i lipa to ciekawa informacja. Ja mam neostrade 1mb i może w tym jest problem bo cały czas pasek połączenia mam na szaro. Dziwne bo w U2 multi śmigał bez problemów. Mam nadzieję że to chwilowe problemy a nie jakieś chore ograniczenia bo chciałbym wypróbować tą bete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pomogło wciśnięcie w czasie wyszukiwania trójkąta, jest to jakaś opcja ale nie pamiętam już co to.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest tak samo jak w U2, tylko przeciwieństwo w trybach. Co-op w U3 znajduję szybko (lecz jest nudny) a DM i te inne nie, czekanie mnie nudzi a oglądanie gameplay'a misji na titanicu po raz enty - mdli.

Ja chyba sobie dam spokój z multi U3, pomodlę się, żeby wzięli sobie do serca uwagi graczy (Powerplay, te "super medale") i usunęli bugi I POPRAWILI DMG SPASA.Pogram sobie w listopadzie. :D

Edytowane przez Homer S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, szybcy są. Właśnie mi pobiera patch 1.03 :happy:

Ogólnie mam wrażenie, że po patchu 1.02 graficznie wygląda lepiej.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak narazie po zainstalowaniu nie udało się ani razu zagrać. Czy oczekiwanie na graczy 30 minut to normalka w tej becie czy ja tylko trafiłem na taki moment ?. Ile czekacie średnio na rozgrywke?

Mój rekord oczekiwania to 3min nie jest tak żle porównując do tego co piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mecze znajduje dosyć szybko 1-2 min i już mam ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko 1.01 i nie wyskakuje mi żeby pobrac nowszą jak ją pobrac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam do końca dnia na łatkę potem gra znika z dysku :) A pelną wersje kupie jak dowiem się ze wszystko działa jak należy :)shok.gif 2 tygodnie ma trwać beta nie pamiętam ile już minęło ale grałem w nią z 3 , 4 dni woot.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×