Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zadam takie głupie pytanie, jak mogę dostać się do tej bety ? Na internecie ludzie powiadają że beta jest dla wszystkich, ale ja jej na PSS nigdzie nie widzę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zadam takie głupie pytanie, jak mogę dostać się do tej bety ? Na internecie ludzie powiadają że beta jest dla wszystkich, ale ja jej na PSS nigdzie nie widzę :(

http://www.ps3site.pl/forum/topic/48755-uncharted-3-drakes-deception/page__view__findpost__p__599560

Początek wypowiedzi, potem czytaj dalej posty (strona 60) idź według instrukcji, a otrzymasz kod do pobrania bety ( w PSS jej nie ma :) ) - u mnie podziałało, u dziesiątek innych userów również - tylko liczba kodów była ograniczona do 10 000 sztuk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...post__p__599560

Początek wypowiedzi, potem czytaj dalej posty (strona 60) idź według instrukcji, a otrzymasz kod do pobrania bety ( w PSS jej nie ma :) ) - u mnie podziałało, u dziesiątek innych userów również - tylko liczba kodów była ograniczona do 10 000 sztuk.

Dziękuję ci !!!!!!!!!!!!!!! Wszyściutko działa i betka się ssie ^^

Będę mógł się upewnić że kupuję U3 w dniu premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie poratujcie tym kodem na bete jak ktos ma mozliwosc z tej stronki skorzystac bo u mnie to nie dziala (internet mi sie wysypuje jak korzystam z proxy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde MM samo ustala ceny, więc to raczej ich fail a nie Sony.

PS. Chociaż to prawda, że exy na X360 są 20-30 zł tańsze.

Wczoraj wieczorem jeszcze raz się przejechałem i Battlefield 3 był już na półce i kosztuję 189zł na 360 oraz PS3, a Gears 3 jest już w cenie 159zł. więc coś jest z polityką cenową od SONY. Ostatecznie kupiłem ten preoder U3 ze względu na naklejke na PS3, może sony ostatecznie zmniejszy cene ze względu na pojawiające się w tym czasie takie hity jak bf3 i mw3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybszy mnożnik kasy może okazać się zdradziecki dla tych, którzy dopiero zaczynają zabawę z U3. Oczywiście wtedy, kiedy rywali będzie dobierać po lvl. Wtedy zdobywając mało doświadczenia ale wysoki level szybko trafi się na kozaków, z którymi nie będzie szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram sobie w betkę, oczywiście w finalnej wersji gry będzie więcej ciuszków np. dla Eleny ? Bo na razie są tylko 2 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem Uncharted 3 PL za 176zł z gratisową wysyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie gram sobie w betkę, oczywiście w finalnej wersji gry będzie więcej ciuszków np. dla Eleny ? Bo na razie są tylko 2 ;/

Więcej, będzie więcej wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może gdzie zdobyć kody na ciuchy / bronie w multi ? Na niektórych widnieje napis, że dostępne po wpisaniu kodu promocyjnego... skąd tylko taki wytrzasnąć ? Fajnie jakby można było je zbierać spod nakrętek Pepsi czy Fanty :) Ale wiadomo, że tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja podrzucę poradę, jak gracie w stroju Chloe lub Marlowe to uważajcie, bo można zagapić się na ich tyłek i łatwo zginąć (heroinki poruszają się bardzo fajnie i naturalnie) :) Marlowe jest starszą panią ale z tyłu niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna gra

Uncharted 3 jedna z tych lepszych gier ale nie z najwyższej pułki . Dla mnie gra ma takie 7.5/10

Tu macie linka żeby popatrzyć na grę ---> http://tvgry.pl/

Edytowane przez Dawid390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam o tę "najwyższą półkę". Co na niej byś postawił? Grałeś w U:DF i U2:AT?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 juz mozna kupić w sklepie Games for you ( sklep Sosnowiec)

Ciekawe co na to SCEP. :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem od nich ze swoim egzemplarzem :)

a jaka cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (możliwe że było wcześniej ale nie chce mi sie szukać :sweat: ) Czy jeżeli zamówie preodera w empiku (bo zależy mi na pierścieniu a zamówiłęm już w gram.pl) to czy nie płacąc za gre a tylko za to pudełko z pierścieniem mogą być z tego jakieś konsekwencje ? I ile kosztuje ten preoder ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz miał żadnych konsekwencji, jeśli nie skorzystasz później z niego. Nie musisz później gry kupić właśnie w empiku. A kosztuje 20 zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jeszcze 6 dni:) A może przyjść wcześniej. Wogóle, ten MOtion Capture fajnie wygląda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×