Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

A tak swoją drogą to w multi wbijanie leveli idzie strasznie szybko, mam już 28, gdyby nie to, że na rano mam do roboty to 2 dni i 35 - czyli, póki co maksymalny poziom wbity, a gram mniej niż tydzień, po 2 - 3 godzinki dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to zrobione jest specjalnie, żeby ludzie odkryli jak najwięcej i jak najszybciej aby mogli przetestować wszystko.

Za to ja się was spytam czy nie uważacie że trzeba wpakować stanowczo zbyt dużo kul w gościa żeby go zabić ?

A za to granaty są przepakowane według mnie. Na odległości gdzie w U2 granat nic ci nie robił to tutaj zabija cię gdy masz pełne życie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ja się was spytam czy nie uważacie że trzeba wpakować stanowczo zbyt dużo kul w gościa żeby go zabić ?

A za to granaty są przepakowane według mnie. Na odległości gdzie w U2 granat nic ci nie robił to tutaj zabija cię gdy masz pełne życie ...

Myślę tak jak Ty, szczególnie Ci na 35 poziomach, to 3-5 strzałów i leżysz, gdy Ty możesz walić w niego z 7-9 a mu nic... Warto jest wrzucić sobie dopalacz, który pozwala nam poruszać się szybciej podczas celowania, i gdy ostrzeliwujesz oponenta delikatnie chodzić na boki, nawet Ci na max lev wysiadają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też w becie wkurza, że trzeba 3/4 magazynku żeby gościa załatwić...

Chociaż, w U2 w singlu było podobnie, headshot a on się jeszcze ruszał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (możliwe że było wcześniej ale nie chce mi sie szukać :sweat: ) Czy jeżeli zamówie preodera w empiku (bo zależy mi na pierścieniu a zamówiłęm już w gram.pl) to czy nie płacąc za gre a tylko za to pudełko z pierścieniem mogą być z tego jakieś konsekwencje ? I ile kosztuje ten preoder ?

Pierścień dostaniesz po zapłaceniu pełnej gry. Preoder ten za 19.99 ma tylko pudełko z tyłu nawet piszę ze odbiór w kasie czyli po opłaceniu pełnej wersji, sony się zabezpieczył.

Edytowane przez piniogorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień dostaniesz po zapłaceniu pełnej gry. Preoder ten za 19.99 ma tylko pudełko z tyłu nawet piszę ze odbiór w kasie czyli po opłaceniu pełnej wersji, sony się zabezpieczył.

Albo się nie znasz i piszesz brednie albo ktoś cię tu oszukał.

UWAGA!

KUPUJĄC PRE ORDER W EMPIKU ZA 20ZŁ ZNAJDZIECIE W ŚRODKU PIERŚCIEŃ.

DZIĘKUJĘ!

PS. Co do pytania Randy'ego:

Śmiało bierz, żadnych konsekwencji nie będzie jak nie skorzystasz z pre orderu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksymalny Level w UNCHARTED 3 to "75" czyli cos około 360.000.000$ do zdobycia,

do 50 levelu jest około 10.000.000$,

ja grałem na zadaniach w DLC, (NKIL) z kolesiami i zarobiłem przez wakacje 140.000.000$ (65LeveL)

Myślę tak jak Ty, szczególnie Ci na 35 poziomach, to 3-5 strzałów i leżysz, gdy Ty możesz walić w niego z 7-9 a mu nic... Warto jest wrzucić sobie dopalacz, który pozwala nam poruszać się szybciej podczas celowania, i gdy ostrzeliwujesz oponenta delikatnie chodzić na boki, nawet Ci na max lev wysiadają :)

Myślę tak jak Ty, szczególnie Ci na 35 poziomach, to 3-5 strzałów i leżysz, gdy Ty możesz walić w niego z 7-9 a mu nic... Warto jest wrzucić sobie dopalacz, który pozwala nam poruszać się szybciej podczas celowania, i gdy ostrzeliwujesz oponenta delikatnie chodzić na boki, nawet Ci na max lev wysiadają :)

a tak wogole to kazdy "dobry gracz" uzywa tzw. pedziwiatra - dopalacz odpawiadjacy za szybsze poruszanie sie na boki, nie cierpię graczy ktorzy uzywaja rozpoznania sytuacji, które jest dla NOOB"""ÓW !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam ten pędziwiatr :)

A to co z tym zabijaniem ludzi ? Ci dobrzy na 35 lvl walą po prostu be przerwy w głowę czy to może jakieś dopalacze na szybsze zabijanie są ?

No i co sądzicie o granatach ?

I co mówicie o jakimś pierścieniu ? Mówicie o kolekcjonerce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W preorderze za 19,90 kupionym w Empiku znajduje się pierścień Drake'a - taki jak w kolekcjonerce lub podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zabawa poelga na tym że musiałym tam kupić jakąś wersję preordera U3 i za 20 zł mogę dokupić sobie ten pierścień ? I czy ktoś mógłby zarzucić linkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się nie znasz i piszesz brednie albo ktoś cię tu oszukał.

UWAGA!

KUPUJĄC PRE ORDER W EMPIKU ZA 20ZŁ ZNAJDZIECIE W ŚRODKU PIERŚCIEŃ.

DZIĘKUJĘ!

PS. Co do pytania Randy'ego:

Śmiało bierz, żadnych konsekwencji nie będzie jak nie skorzystasz z pre orderu.

Kupiłem preoder w Media Markt i miałabyć naklejke na wersje slim z motywem Uncharted 3, ale został poinformowany że dostane po opłaceniu pełnej wersji, widocznie empik ma inna politykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media i Empik to dwa rozzne sklepy, w empiku do kazdego pudelka jest pierscien dodany :P Uwazam, ze 20zl to swietna cena - przyznam, że gry w najblizszym czasie nie kupie, a kocham takie dodatki jak pierscien ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Ultimy, do sklepu w Katowicach. Podobno Warszawa ma dostać dzisiaj po południu grę od SCEP i będą rozsyłać jak się ogarną, bo mają podobno niezły młyn w związku z premierą BF3. Najprawdopodobniej będę mógł odebrać swoją grę w poniedziałek. Mam dzwonić jeszcze między 17-18 i będę znał więcej szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszedłem poznańskie empiki w nadzieje, że może jednak znajdę już U3, jednak przeliczyłem się :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obszedłem poznańskie empiki w nadzieje, że może jednak znajdę już U3, jednak przeliczyłem się :P

masz plusa za wysiłek :)

zaoszczędziłeś mnie

może jutro albo w niedziele rzuca do saturna albo mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dziś w Bydgoskim Saturnie,MM i 2 Empikach, każdy sklep trzyma sie daty 2 listopada :/ przez obawe na kare która Sony ponoc wyznaczyło za sprzedawaniu gry wcześniej.... jaaaasne ...

Szkoda slow, te preodery są gówno warte, mogli je nazwać po prostu "kupi pierscien" zamiast preoder, zadnej wylacznosci paranoja i żenada

Edytowane przez MrC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz plusa za wysiłek :)

zaoszczędziłeś mnie

może jutro albo w niedziele rzuca do saturna albo mm...

w dużych sklepach nie masz co liczyć że będą szybciej sprzedawać, mają odgórny zakaz sprzedaży przed premierą ( 02.11.11) ... więc jak coś to tylko mniejsze sklepiki które maja w nosie takie zakazy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dużych sklepach nie masz co liczyć że będą szybciej sprzedawać, mają odgórny zakaz sprzedaży przed premierą ( 02.11.11) ... więc jak coś to tylko mniejsze sklepiki które maja w nosie takie zakazy ;)

W konsolkach we Wrocławiu już mają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem małe rozpoznanie wczoraj w Krakowie. Powiedzieli, ze jak dzisiaj do godziny 17 nie bedzie dostawy to gra bedzie pewnie dopiero we srodę 02.11. Jutro i tak ide na miasto zrobic mały rekonesans. Jakbyscie cos słyszeli o Uncharted w Kraku to dajcie znac :D

UPDATE!!!!!!!!!!

Własnie dzownilem do Media Markt i mają juz UNCHARTED!!!! Niestety tylko na magazynie. Pytalem sie czy jest jakas szansa zeby mozna ja bylo kupic i koles cos mówił, ze wszystkie sklepy mają umowę z Sony, ze gre moga sprzedawac dopiero we srodę i nie chcą wychodzic przed szereg. Tak czy siak jutro jade tam z rana i bede prosil o swoja kopie do skutku!!!

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem małe rozpoznanie wczoraj w Krakowie. Powiedzieli, ze jak dzisiaj do godziny 17 nie bedzie dostawy to gra bedzie pewnie dopiero we srodę 02.11. Jutro i tak ide na miasto zrobic mały rekonesans. Jakbyscie cos słyszeli o Uncharted w Kraku to dajcie znac :D

UPDATE!!!!!!!!!!

Własnie dzownilem do Media Markt i mają juz UNCHARTED!!!! Niestety tylko na magazynie. Pytalem sie czy jest jakas szansa zeby mozna ja bylo kupic i koles cos mówił, ze wszystkie sklepy mają umowę z Sony, ze gre bedzie moga sprzedawac dopiero we srodę i nie chcą wychodzic przed szereg. Tak czy siak jutro jade tam z rana i bede prosil o swoja kopie do skutku!!!

mnie się zdaje że jak dadzą na półki to w poniedziałek

ale chciałbym już jutro

walcz-jakbys był z Poznania to byśmy we dwóch się przykuli łańcuchami w dziale obsługi MM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się zdaje że jak dadzą na półki to w poniedziałek

ale chciałbym już jutro

walcz-jakbys był z Poznania to byśmy we dwóch się przykuli łańcuchami w dziale obsługi MM :)

Trzeba było to przewidzieć i się zatrudnić w MM jakiś czas temu :tongue: Ja czekam na telefon, może jeszcze zadzwoni dzisiaj :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×