Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo chciałem kupić ten FHC i za późno się obudziłem , kupiłem wszystkie DLC osobno i gram teraz , dużo ludzi powruciło do multi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze znajomymi męczę co-opa na crushingu, niektóre trofea naprawdę hardcorowe są, chociaż powoli dochodzimy do perfekcji w pewnych fragmentach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zacznę za kilka tydni, muszę jeszcze inne tytuły ograć, a czasu mało, ale u3 to moja perełka, a ile kasy pójdzie na mapy + coopy multi osobno tak pi razy oko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja zacznę za kilka tydni, muszę jeszcze inne tytuły ograć, a czasu mało, ale u3 to moja perełka, a ile kasy pójdzie na mapy + coopy multi osobno tak pi razy oko?

Dobre 100 zł się uzbiera ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, ja z kolegą sprzedajemy wszystko (FHC) za 80zł, i jakoś chętnych nei ma :/

W sumie szkoda mi, że dodali te trofea, bo multi w Uncharted w ogóle mi się nie poodoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie szkoda mi, że dodali te trofea, bo multi w Uncharted w ogóle mi się nie poodoba

Skoro Tobie się nie podoba, to znaczy że inni nie mają prawa liczyć na wsparcie developera? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie znaczy że powinni zaniedbać multi. Dla niektórych multiplayer w U3 jest lepszy niż w BFach itd, ja po prostu wyraziłem swoją opinię, nikogo przy tym nie urażając. Po prostu nie podpasowało mi multi = nie gram, i tyle, koniec tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam się może trochę dziwnie ale: gdzie w grze jest tytułowe Oszustwo Drake"a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o fakt, że Francis Drake chciał zatrzeć wszelkie ślady dotyczące wyprawy i poszukiwań Altantydy Pustyni. Polskie "oszustwo" jest niestety dość jednoznaczne, bo "deception" oznacza także zwodzenie, czy mistyfikację.

W grze jest wyjaśnione, że Drake skłamał na temat swojej podróży - podrobił wszelkie dokumenty, okłamał także królową. W swoich dziennikach "pominął" etap podróży związany z poszukiwaniem miasta Ubar, co zresztą budziło podejrzenia, gdyż podróż (zlecona zresztą przez królową Elżbietę) zajęła mu o wiele dłużej, niż powinna.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta wersją GOTY we wrześniu to potwierdzone info ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tyle o ile - jedynym w miarę wiarygodnym źródłem jest Amazon, który podaje 21 września jako moment premiery europejskiej. Sama GOTY wyjdzie na bank, bo to już jest potwierdzone od wiosny.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość długo się wstrzymywałem z zakupem,no cóż poczekamy do września tak teraz 2 miesiące nie będę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Własnie przechodzę U3: Oszustwo Drake'a i mam pytane. Podczas gry raz miałem problem z dźwiękiem na sprzęcie DD 5.1. Otóż jeszcze we Francji w miejscu gdzie chcą nas zagryśćpająki podczas ucieczki, zaniknął mi całkowicie dźwięk na jakieś 2 sekundy i nagle powrócił. Przed zaniknięciem dał sie słyszeć trzask w głośnikach - dwu-sekundowa cisza- trzask i wszystko wraca do normy. Nie zauważyłem zaniku płynności animacji ani jej ścięcia podczas zaniku dźwięku. Po prostu cały dźwięk (muzyka, głosy i efekty) zniknął.

Maił ktoś podobnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Własnie przechodzę U3: Oszustwo Drake'a i mam pytane. Podczas gry raz miałem problem z dźwiękiem na sprzęcie DD 5.1. Otóż jeszcze we Francji w miejscu gdzie chcą nas zagryśćpająki podczas ucieczki, zaniknął mi całkowicie dźwięk na jakieś 2 sekundy i nagle powrócił. Przed zaniknięciem dał sie słyszeć trzask w głośnikach - dwu-sekundowa cisza- trzask i wszystko wraca do normy. Nie zauważyłem zaniku płynności animacji ani jej ścięcia podczas zaniku dźwięku. Po prostu cały dźwięk (muzyka, głosy i efekty) zniknął.

Maił ktoś podobnie??

tak, jeden lub dwa razy tak miałem.

Jak napisał Paweł chyba to błąd gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.14 powinien być już dostępny:

  • Previously purchased characters and emblems will be properly unlocked for Legacy players
  • Djinn and Guerro voiceovers have been restored
  • Wins/Losses will in the Lab playlist will not be counted in the leaderboards or on a player’s personal stats
  • Rate of fire change to the M9
  • Scope Zoom mod fixed to work properly
  • Lab updated with Block Mesh Map #1

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu goty, dalej będą zwykłe wersje w sklepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że będą. już nie raz widziałem w sklepach obok siebie np. RDR GOTY i RDR zwykłą wersje, wiec i tu powinno byc tak samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyjściu goty, dalej będą zwykłe wersje w sklepach?

Oczywiście :)

Możesz kupić i to i to.

Choć nie wiem, kto w takiej sytuacji kupiłby podstawkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOTY będzie kosztować na starcie pewnie ze 150 , więc jak ktoś nie przepada za takim typem multi skusi się na zwykłą.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że przecież ktoś nie czeka na GOTY, jeśli nie zależy mu w ogóle na całej dodatkowej zawartości - przynajmniej tak sugeruje logika. A kupowanie premierowej podstawki oraz wszystkich DLC osobno, to wydatek rzędu ponad 200PLN. Tak więc GOTY jest chyba jak najbardziej opłacalną opcją w tym wypadku.

Chyba że liczy się po prostu na obniżki cen wersji podstawowej w momencie premiery GOTY, ale to też niestety nie jest reguła ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×