Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy patch 1.13 nowe skiny mapki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo zakupiłem grę ponoć z passem. :happy: Czy jest możliwość sprawdzenia nie używając passa???? :whistling:

Wejdz na pss i wklep kod. Jesli pokaze ci sie nowe okienko i bedziesz mogl pobrac to wyjdz (lub go uzyj). Jak wyskoczy blad to znaczy ze op zostal juz zuzyty i karteczke mozna wywalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie z tym patchem i nie jest jakoś rewelacyjnie. Patch generalnie wniósł więcej błędów niż poprawek (Spyder's M9 - najlepsza akcja), ale część baboli została natychmiastowo naprawiona. Jestem pewien, że łatka skopała respawny, spawn-trapy w pociągu powróciły, a buddy-spawn można zrobić jak nasz buddy jest dosłownie z 10 metrów od przeciwnika. G-Mal miał być poprawiony, a został skopany jeszcze mocniej, kij tym deweloperom w oko. Jakieś bezwartościowe poprawki, a poważne błędy od premiery straszą dalej.

Na plus nowe drwiny, są zajebiste. Personalizacja to tylko połowiczny sukces, bo i tak wszyscy latają w skinach bohaterów, a tu tona pierdółek dla custom skinów. Dalej nie ma kolorów, dalej nie ma możliwości wrzucenia dwóch akcesoriów na głowę, a o własnych kobiecych skinach można chyba zapomnieć. Dodali jakiegoś Spydera, a Wetsuit Eleny nie ma i nie będzie, to jest śmiech. Skórka dżina też bez szału, bezszelestna, a miało takich nie być, Ma to zostać naprawione w przyszłości. System turniejów oceni się, gdy się rozkręci. Tona DLC już zapowiedziana.

Ogólnie kompromitacja. Zobaczymy resztę 14, kiedy wyjdą te dziwne mapy i pozostałe DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej słyszałem, że można zmienić tryb celowania na taki jak z 2 po pobraniu łatki no i mi się pobrała tylko 1.13 i tej opcji nie ma. Co zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirondel, co masz na myśli pisząc, ze g-mail został skazany? Przecież go osłabiło. Dla mnie patch na plus. Respawny są takie same.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirondel, co masz na myśli pisząc, ze g-mail został skazany? Przecież go osłabiło.

Zgadza się. Ale nie chodzi o takie osłabianie. Śladowe zwiększenie kopa to tylko kwestia przyzwyczajenia gracza. Chodzi mi o to, że G-Mal teraz jest jeszcze słabszy na dalszym dystansie (czyli tam, gdzie powinien być mocniejszy) i dalej tak samo dobry na krótkim dystansie (czyli tam, gdzie powinien być słabszy!). ND robi wszystko odwrotnie. Z G-Mala powinno zostać całkowicie zdjęte stopping power, kiedy ofiara celuje. Problem byłby z głowy. Ale przynajmniej aim assist zmniejszyli i to zauważalnie, szkoda, że tylko w comp, w co-opie jest dalej taka sama. Co do respów, to może być to tylko moje wrażenie, ale odczuwam, że teraz respawny mają miejsce znacznie bliżej przeciwników niż wcześniej, tak samo buddy spawny jakieś łatwiejsze, wcześniej wiecznie było "buddy in combat", teraz prawie w ogóle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego po pobraniu najnowszego patcha zablokowało mi skórkę pustynnego Drake'a? Mam już drugie legacy, ale wszystkie "wykupione" wcześniej skiny mam dostępne. Desert Drake zrobił się jednak niedostępny - mimo że mam jak byk napisane "Unlocked", to obok jest kłódeczka niepozwalająca mi wybrać tej skórki. Musze znowu dobijać do ostatniego levelu?:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może dlaczego po pobraniu najnowszego patcha zablokowało mi skórkę pustynnego Drake'a?/

To może być problem opisany w TYM miejscu. Pierwszy myślnik w pierwszym poście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie to, bo inne skórki (nie wszystkie) też mi przyblokowało. Dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobieram patch i zaraz wkraczam do gry! jeśli chce ktoś wspólnie grać to zapraszać na psn

Edytowane przez Przemowawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanei.. Jestem w 11 rozdziale i jest strasznie łatwo. gram na normalu i warto w trakcie gry zmeinaić poziom na trudniejszy ? Są jakieś wieksze bonusy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli interesują Cię trofea za wyższy poziom trudności, to lepiej skończ grę na normalu, a potem zacznij nową i w całości przejdź na wyższym (inaczej trofeum nie wpadnie). Jeśli zaś zależy Ci jedynie na większym wyzwaniu, to zmieniaj śmiało - miej jednak świadomość, że w drugiej połowie gry walk jest o wiele więcej i może być dość ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Newbie: "Jestem w 11 rozdziale i jest strasznie łatwo. gram na normalu i warto w trakcie gry zmeinaić poziom na trudniejszy ?" miałem ten sam problem i zmieniłem, chyba też w jedenastym. jakoś sie tak za łatwo grało ;) potem i tak przechodziłem całość jeszcze raz na "crushing".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, niech mi ktoś wytłumaczy jak to możliwe, że po tylu miesiącach od premiery i tylu patchach, ND nadal nie naprawili ewidentnych jaj i cyrków jakie odstawiają się w multi już od bety? :P

Sytuacja z dzisiaj - gość stoi bez osłony i pruje z AK, zabijając praktycznie całą moją drużynę, strzelającą do niego JEDNOCZEŚNIE. Coś takiego się powtarzało kilkakrotnie. O "drobnostkach" typu "opróżniam cały magazynek i ginę" nie wspominam. Wczoraj było o wiele lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, to są lagi, tego niestety nie można do końca naprawić, zbyt dużo zależy od drugiej strony. Ale prawda, wkurzają mnie pierdółki w łatkach, kiedy głupie rozłączanie, nieuczciwy lag i skopany matchmaking, który chyba na złość łączy z ludźmi żyjącymi jak najdalej, nadal są jak były. Trzeba to jakoś przeżyć i cieszyć się tymi dobrymi meczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie grałem bo jest teraz masa innych gier, ale mam trochę funtów na koncie, może coś dokupię i myślę co i pytanie, jak kupię teraz ten fortune club to dostanę wszystkie dlc jakie wyszły do tej pory, czy tylko część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już po ptokach ;) FHC był dostępny do kwietnia br. - teraz pozostaje jedynie kupienie wszystkich DLC osobno w pełnych cenach. Z Klubem całość wyszła jakieś 50% (jak nie więcej) taniej.

Jeśli jednak nie zależy Ci na trofeach, a chcesz się dobrze bawić, to weź po prostu ostatnie DLC z czterema nowymi mapami (bo są świetne - to raz, ciągle krążą w matchamakingu - dwa) oraz ewentualnie nowy epizod do co-opa.

Ostatecznie możesz poczekać do września, bo wtedy wyjdzie GOTY.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn it!

o ja jeleń... ale dałem dupy :(

mam swój egzemplarz, kupować drugi dla goty, no nie wiem.. no to trza się mocno wstrzymać, szkoda..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie musisz sobie robić wyrzutów - jeszcze niedawno ja żałowałem, że wyrzuciłem pieniądze na to :) Dopiero pod ostatnim patchu ND zrekompensowali to dość dobrze. Przez to więcej znajomych wróciło do gry i znowu się bawić można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×