Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle czasu po premierze, a gra nadal jest wspierana, ale co się dziwić skoro do dziś na serwerach jest pełno ludzi. Trzeba będzie zrobić sobie przerwę od TLoU i powrócić na stare śmieci. smile.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko źe dali "same mapki" bez zestawu osiągnięć. No cóż dobre i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W US store są 3 zestawy darmowych map packów 

Może przy dzisiejszej aktualizacji też będą u nas darmowe.

Może tam będą trofea. 

 

 

 

Edit:

Tak jak się spodziewałem są 3 paczki mapek do pobrania

pokazuje że niedostępne ale trzeba kliknąć i pojawia się że za free

Tam powinny być trofea, bo nie wyobrażam sobie aby dało radę je wykastrować

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie linka do sklepu bo nie mogę tych mapek znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linki z PSS trudno się wkleja, często coś nie pasuje i wyskakuje błąd.

 

 

Trzeba wejść do store wpisać Uncharted 3 wybrać "disc only"

kliknąć dlc i zaznaczyć darmowe. Wtedy mamy te trzy paczki

 

link spróbuję podmienić ale nie gwarantuję że to coś da

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. po sciagnieciu wersji 1.18 nie moge wczytac swojego stanu gry - otrzymuje wiadomosc ze zapis danych jest uszkodzony - konsola podczas instalacji nie zostala wylaczona itd wszystko przebieglo prawidlowo - ma ktos podobny problem? przywrocenie wczesniejszej wersji gry nic nie daje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po aktualizacji nie mogę wejść do multiplayer'a pojawia się że synchronizuje pasek dochodzi do połowy i staje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po aktualizacji nie mogę wejść do multiplayer'a pojawia się że synchronizuje pasek dochodzi do połowy i staje. 

Musisz uzbroić się w cierpliwość. Czekaj aż sie załaduje. To normalne w multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś. Wchodząc do multi po aktualizacji, znajdź grę i mogę tak godzinę i ani jednej osoby nie znajdzie czemu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi szuka gry dość szybko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się i... tragedia. Pierwsze dwie godzinny na multi w U3, a moje najlepsze staty 5-8

 

...(no comment)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, udało się i... tragedia. Pierwsze dwie godzinny na multi w U3, a moje najlepsze staty 5-8

 

...(no comment)...

Nie przejmuj się, aby robic dobre wyniki w tej grze potrzebny jest trening, Tu liczą się umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tej aktualizacji mozna wbic te brakujace trophy do platyny (wersja z ps+) czy nadal to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym na tych nowych mapkach. Nie mam jednak zamiaru ściągać wersji plusowej z wiadomych względów. Dlatego czas na pytanie dnia - Orientuje się ktoś, czy jeśli ściągnę wersję multi free to play + pakiet językowy + dodatkowe mapki + zaaplikuję na to wszystko witaminkę w postaci online passa, który posiadam na liście downloadu, to czy taka kombinacja zatrybi? Czy muszę jednak zakupić unlock postępu w PSS? Generalnie chodzi mi o odblokowanie poziomu powyżej 15-go. Wiem, że mógłbym po prostu ściągnąć całość i sprawdzić, ale może jest jakaś bratnia dusza, która próbowała już takiego rozwiązania i poratuje w potrzebie. Anyone?   ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym na tych nowych mapkach. Nie mam jednak zamiaru ściągać wersji plusowej z wiadomych względów. Dlatego czas na pytanie dnia - Orientuje się ktoś, czy jeśli ściągnę wersję multi free to play + pakiet językowy + dodatkowe mapki + zaaplikuję na to wszystko witaminkę w postaci online passa, który posiadam na liście downloadu, to czy taka kombinacja zatrybi? Czy muszę jednak zakupić unlock postępu w PSS? Generalnie chodzi mi o odblokowanie poziomu powyżej 15-go. Wiem, że mógłbym po prostu ściągnąć całość i sprawdzić, ale może jest jakaś bratnia dusza, która próbowała już takiego rozwiązania i poratuje w potrzebie. Anyone?   ;)

By wbijać level na FREE-TO-PLAY, wymagany jest UNLOCK POSTĘPU, inaczej się nie da. Chyba, że kupisz edycję GOTY za około 50zł - to najlepszy sposób :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By wbijać level na FREE-TO-PLAY, wymagany jest UNLOCK POSTĘPU, inaczej się nie da. Chyba, że kupisz edycję GOTY za około 50zł - to najlepszy sposób :)

 

Dzięki za odpowiedź. :) Taniej chyba jednak wyjdzie mnie kupno używki w najzwyklejszej wersji. Kiedyś już miałem U3 (kupione za grosze z niewykorzystanym passem), ale po ograniu singla i liźnięciu multi, jeszcze zarobiłem na sprzedaży. ;) Jak znajdę po raz kolejny w dobrej cenie, kupię ponownie.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli grając w multi nie zdobędę żadnego trofeum chyba, że dokupię dodatki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chodzi o dodatki (choć i też) tylko pełną wersję gry.

Zrób tak jak mówi Kamil - to ma największy sens w chwili obecnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej części możesz przejść grę na dowolnym poziomie trudności aby odblokować Crushing.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pakiety map: Z przeszłośći 1 i 2 oraz Oszystwo Drake'a te co można bezpłatnie ściągnąć z psn zawarte są w edycji GOTY? Bo nie jestem pewien, a nie chciałbym czegoś ściągać nadaremnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×