Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pakiety map: Z przeszłośći 1 i 2 oraz Oszystwo Drake'a te co można bezpłatnie ściągnąć z psn zawarte są w edycji GOTY? Bo nie jestem pewien, a nie chciałbym czegoś ściągać nadaremnie.

sa, ale w tych darmowych ze store nie ma trofeow, tylko same mapy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam, 

mam problem z save'ami do Uncharted 3. Jakiś czas temu grałem w angielskie wydanie - teraz kupiłem polską wersję. Niestety, po uruchomieniu gra nie wyszukuje save'ów. Troszkę mi szkoda, bo miałem tam sporo znajdziek i przeszedłem sporą część gry. Jest jakiś sposób, by teraz to wczytać?

 

\edit

Wcześniej grałem w wersję premierową, teraz GOTY, jeśli to ma jakieś znaczenie.

Edytowane przez quba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć witam, 

mam problem z save'ami do Uncharted 3. Jakiś czas temu grałem w angielskie wydanie - teraz kupiłem polską wersję. Niestety, po uruchomieniu gra nie wyszukuje save'ów. Troszkę mi szkoda, bo miałem tam sporo znajdziek i przeszedłem sporą część gry. Jest jakiś sposób, by teraz to wczytać?

 

\edit

Wcześniej grałem w wersję premierową, teraz GOTY, jeśli to ma jakieś znaczenie.

 

Musisz zacząć wszystko od nowa,co niektóre gry mają inny tzn 'BLES" na rogu opakowania piszę,jak tam on ci się nie będzie zgadzał to zapisy z tej samej gry ci nie wejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do tego tematu - pytanko - dalej jest ruch na multi?

Tak, na multi nadal siedzi okolo "100 tysiecy" ludzi, wiec warto zagrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś 2 tygodnie temu pogrywałem z kumplami, żeby przetestować te nowe free mapki i ruch był spory. Przy czym należy mieć na uwadze, że na multi siedzą praktycznie już tylko sami wymiatacze... Niemniej ruch na serwerach jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy idzie już wbić pucharek z coopa jak ktoś ma wersję PS Plus ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej nie idzie ja wlasnie dzisiaj zamowilem u3 game of year edition by uzupelnic to jedno trophy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czy idzie już wbić pucharek z coopa jak ktoś ma wersję PS Plus ? ?

Albo kupujesz kooperacje za 29zl, albo goty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz raz kupiłem za chyba 7 zł jakiś dodatek który miał umożliwić kooperacje. Teraz tzn jak ostatnio patrzyłem to został tylko GOTY.  

Więc pytam po prostu :))  Może kiedyś sie to zmieni, chodź wydaje mi sie że szybciej sobie załatwie pudełkową wersje i wbije brakujący pucharek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też brakuje mi jeden pucharek do platyny. Czy jeśli pożyczę używaną U3 bez online pass też wbije brakujący brąz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz raz kupiłem za chyba 7 zł jakiś dodatek który miał umożliwić kooperacje. Teraz tzn jak ostatnio patrzyłem to został tylko GOTY.

Więc pytam po prostu :)) Może kiedyś sie to zmieni, chodź wydaje mi sie że szybciej sobie załatwie pudełkową wersje i wbije brakujący pucharek :)

tez kupilem ten dodatek a to jest split screen nie coop :) wiec pozostaje zabulic 23zl za trofek bo niestety nie mam od kogo plytki pożyczyć. Swoją drogą ładnie nas sony wykręciło kastratem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 tygodnie temu GOTY i jestem zadowolony. Co prawda dziwi mnie fakt, bo sądziłem, że będę miał dostęp do wszystkiego ( w końcu GOTY ) a tu takie wałki z tymi czapkami, broniami itp są że mała bania. Niemniej jednak gra mi się miło, gdyż nie gram dla statystyk, tylko dla przyjemności i trofeów, także jak ktoś chce pograć to polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 tygodnie temu GOTY i jestem zadowolony. Co prawda dziwi mnie fakt, bo sądziłem, że będę miał dostęp do wszystkiego ( w końcu GOTY ) a tu takie wałki z tymi czapkami, broniami itp są że mała bania. Niemniej jednak gra mi się miło, gdyż nie gram dla statystyk, tylko dla przyjemności i trofeów, także jak ktoś chce pograć to polecam :)

@FancyMichael: w edycji goty masz za free 5 glownych DLC z trofeami. Reszta okolo ( 400 DLC ) jest platna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FancyMichael: w edycji goty masz za free 5 glownych DLC z trofeami. Reszta okolo ( 400 DLC ) jest platna ;)

Aha no to dobrze wiedzieć, w takim razie powinna powstać GOTY #2 ze WSZYSTKIMI dodatkami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość tych pierdół płatnych po 2zł jest porażająca i nieopłacalna jak dla mnie. Grałem kieeeeedyś jeszcze i był wtedy 2xEXP weekend i udało mi się dobić do 49 lvl. Szybko się levelowało. Potem idzie równie sprawnie czy trzeba się męczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość tych pierdół płatnych po 2zł jest porażająca i nieopłacalna jak dla mnie. Grałem kieeeeedyś jeszcze i był wtedy 2xEXP weekend i udało mi się dobić do 49 lvl. Szybko się levelowało. Potem idzie równie sprawnie czy trzeba się męczyć?

szybko idzie: 1 prestiz = 75 Lv = 2.500.000XP ( prestizy jest bodajze 6 ) z tymze 2 ostatnie to odpowiednio 6.250.000 XP I 12.500.000 XP. wystarczy grac "kooperacje arena" I szybko dobijesz level ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nagle gra przestala sie uruchamiac. Wersja z ps+. Zaczyna wczytywac i na ekranie gdzie kreci sie pierscien klapa. Dysk przestaje wczytywac. Przy wylaczeniu resetuje konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania dotyczące trofeów w singlu.  Ogólne zasady podawane w poradnikach- znam, ale....

 

1-Survivor / Weteran...trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć.

 -Czy po przejściu do następnego rozdziału- licznik bije dalej.. ?

 

2- Reload Master/Mistrz Przeładowania- Zabij 50 wrogów z rzędu nie korzystając z funkcji auto-przeładowywania.

- Rozumiem, że muszę używać tylko jednej broni.... Ale jak zabraknie amunicji, to mogę ją uzupełnić..?

-Czy zabicie kogoś w walce wręcz- przerwie ciąg..?

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania dotyczące trofeów w singlu.  Ogólne zasady podawane w poradnikach- znam, ale....

 

1-Survivor / Weteran...trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć.

 -Czy po przejściu do następnego rozdziału- licznik bije dalej.. ?

 

2- Reload Master/Mistrz Przeładowania- Zabij 50 wrogów z rzędu nie korzystając z funkcji auto-przeładowywania.

- Rozumiem, że muszę używać tylko jednej broni.... Ale jak zabraknie amunicji, to mogę ją uzupełnić..?

-Czy zabicie kogoś w walce wręcz- przerwie ciąg..?

75 przeciwnikow z rzedu nie ginac, po przejsciu do nastepnego rozdzialu licznik dalej nabija kille. Nie mozesz spac, zginac, bo bedzie od zera.

2. mozesz uzywac karabinu badz pistoletu. Zabijasz przeciwnika- przeladowujesz bron I tak 50x.

zabojstwo wrecz zeruje licznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania dotyczące trofeów w singlu.  Ogólne zasady podawane w poradnikach- znam, ale....

 

1-Survivor / Weteran...trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć.

 -Czy po przejściu do następnego rozdziału- licznik bije dalej.. ?

 

2- Reload Master/Mistrz Przeładowania- Zabij 50 wrogów z rzędu nie korzystając z funkcji auto-przeładowywania.

- Rozumiem, że muszę używać tylko jednej broni.... Ale jak zabraknie amunicji, to mogę ją uzupełnić..?

-Czy zabicie kogoś w walce wręcz- przerwie ciąg..?

 

1. Tak bije dalej.

2. Tego dokładnie nie pamiętam ale pewnie zalicza tylko zabójstwa z broni. Nie ważne jakiej byle nie użyć autoprzeładowania tylko pilnować magazynka i przeładowywać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytania dotyczące trofeów w singlu.  Ogólne zasady podawane w poradnikach- znam, ale....

 

1-Survivor / Weteran...trzeba zabić 75 przeciwników samemu nie ginąć.

 -Czy po przejściu do następnego rozdziału- licznik bije dalej.. ?

 

2- Reload Master/Mistrz Przeładowania- Zabij 50 wrogów z rzędu nie korzystając z funkcji auto-przeładowywania.

- Rozumiem, że muszę używać tylko jednej broni.... Ale jak zabraknie amunicji, to mogę ją uzupełnić..?

-Czy zabicie kogoś w walce wręcz- przerwie ciąg..?

Co do Survivor, to chyba najlepiej w 19 rozdziale. Jest taki myk, że trzeba zrobić 3 sejwy i jak się zginie to nie pozwolić grze automatycznie się wczytać, tylko szybko wcisnąć START i wczytać samemu jednego z tych 3 sejwów... Jakoś tak to było. Filmik http://www.youtube.com/watch?v=YZQHBWjTUBw&feature=player_embedded

Edytowane przez mithell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko musisz ściągnąć specjalna łatkę jeśli dobrze pamiętam, musisz szukać w PlayStation Store:  Uncharted 3 Tryb wieloosobowy i tam wybierasz język polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×