Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

teraz jeszcze tylko Legia.

ten jak sie rozmarzył ;O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pierwszy raz dobrze przewidziałem wynik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysnilo mi sie ze bedzie 3-1 dla Barcy i sie sprawdzilo :D Jest swietnie :)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć, Barca pierwszą drużyną która drugi raz zdobyła tryplet . Osobny akapicik dla Juve, już wiem dlaczego się ich obawiałem, granie z nimi na 1:0 się zawsze źle kończy, szkoda mi Buffona- tak długo czeka na te trofeum, Morata znowu ukuł, mogłem postawić na niego.

 

Visca El Barca !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Morate wszyscy na straty spisywali łącznie ze mną, a on pokazuje na co go stać, rozwinął się strasznie i będzie się liczył w przyszłości - ma dopiero 22 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, widok placzacego Pirlo : / w pewnym momencie meczu kosili Barce rowno, a ze tam same placzki graja to w sumie nie bylo na ich korzysc... sam placzacy Suarez schodzil dobra minute i przez to stracili jeszcze 1 bramke...

 

A Neymar  niech sie nauczy gdzie ma bark a gdzie dlon, kutafon w zywe oczy jeszcze sie sprzecza ze barkiem strzelil...


@Michaleeek faktycznie Darek powiedzial w pewnym momencie na kogos Crespo... bez komentarza.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Juventus walczył twardo i ambitnie, mecz był przyzwoity, a Barca skuteczna. Obawiam się tylko, że była to jedyna, zaprzepaszczona szansa Juve na zbudowanie klubu, który mógłby regularnie walczyć o najwyższe cele. Po sezonie pewnie odejdzie Pogba i Vidal, Pirlo, Buffon i Tevez też już długo w Turynie pewnie nie pograją, a klasowych wzmocnień jakoś nie widać. Choć mam nadzieję, że się bardzo mocno mylę.

 

Z innej beczki to ja mam nadzieję, że wraz z aferą w FIFIE wreszcie zmieni się podejście do sędziowania w piłce. Dziś było wszystko - symulacje, perfidna gra na czas, pyskówki i darcie ryja na sędziego - tyle różne piłkarskie władze gadają o tym szacunku, uczciwej walce i tak dalej, a sami na to wszystko nie tylko pozwalają, ale wręcz zachęcają. Trochę to zakłóca jednak odbiór tego całkiem fajnego meczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... szkoda trochę Juve. Mecz w mojej opinii mocno przeciętny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pique chyba na ryby jedzie po meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdego finału zabiera.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA!!! :biggrin: :biggrin: :D Tryplecik wpadł jak w masło!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos moze wytlumaczyc o co chodzi z ta siatka hahaha pierwszy raz widze cos takiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki zwyczaj Pique. Tydzień temu też zabrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samobój Jordiego Alby z 2 minuty meczu z Sociedad - moment który odmienił sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - w tym sezonie nie ma ekipy, która jest w stanie ograć Barcę :) El Tridente gra fantastycznie, a co będzie w przyszłym sezonie ? ;) Pokłony dla HEGEMONA Europy!!! :)


P.S. To z ankietą pojechaliście! :laugh:  Na przyszłość kierujcie się rozumem, a nie sercem! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej - w tym sezonie nie ma ekipy, która jest w stanie ograć Barcę :) El Tridente gra fantastycznie, a co będzie w przyszłym sezonie ? ;) Pokłony dla HEGEMONA Europy!!! :)

Dawajcie z Chelsea :D Umiemy powstrzymać silną Barce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze sedzia dostanie w lape.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie z Chelsea :biggrin: Umiemy powstrzymać silną Barce :biggrin:

 

Najpierw pokonajcie ogórka z Paryża :D :D :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Juve.

Zespół budowany na wolnych transferach lub piłkarzach w promocji, takie przeciwieństwo dziesiątek milionów wydawanych na lewo i prawo przez Real/Barca i kluby z Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca jest strasznie silna, nie wiem co musi się stać w przyszłym sezonie, żeby było inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×