Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie ponad 100 mln euro kosztował Neymar ze wszystkimi zaległymi podatkami i ukrytymi opłatami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za Krychą nie przepadają w Armenii :D Generalnie faka dostał :D

 

 


Dobrze, że do linczu nie doszło! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieciecza modernizuje stadion :D

 

11036644_969985439700590_612934974942958

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawę podgrzewaną muszą zamontować. Oświetlenia też nie ma jeszcze.

Nawałka powiedział na konferencji że jutro w bramce zobaczymy Fabiańskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cene danego piłkarza windują w góre media. Trwają jakieś roczne sagi transferowe, gdzie to dany piłkarz ma zagrać, za ile baniek ma przejść i hype się kręci tak przez rok. W międzyczasie zawsze wspomną o każdej ładnej bramce danego zawodnika, czasami poświęcając tej bramce oddzielny artykuł. Podsycają to też komentatorzy, którzy przy wielu okazjach mówią że jakiś kopacz ma przejść do innej drużyny za jakieś kosmiczne kwoty - oczywiście nic nigdy pewnego tylko bezpodstawne farmazony. I tak przez rok wszędzie sie słyszy o tym piłkarzu, aż staje się on atrakcyjny marketingowo.Potem już z górki - astronomiczna kwota zakupu,kibice kupują tony koszulek 'gwiazdy' o której dużo przecież nawijali przez rok :) i dodatkowo klub często zachowuje sobie ileś % praw do wizerunku. A gdyby nie ta cała szopka mediów to większość osób, które obejrzy sobie conajwyżej LM i reprezentacje, nie miałaby pojęcia kto to Pogba i inne wynalazki. Ja się w ogóle nie interesuje ligą angielską, no po prostu tego nie oglądam ;) I gdyby nie ta cała akcja mediów że Bale ma przejść do Realu za 100 baniek, to nawet nie wiedziałbym kim jest ten gość, no chyba że przypadkowo zagrałbym nim w fifie :) Kto to jest Harry Kane też nie mam pojęcia, liga angielska mi całkowicie powiewa. A nie sorry wiem, napadzior w tottenhamie, na onecie mi napisali że ktoś go tam chce, inaczej bym nie wiedział :)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murawę podgrzewaną muszą zamontować. Oświetlenia też nie ma jeszcze.

Nawałka powiedział na konferencji że jutro w bramce zobaczymy Fabiańskiego.

Kuzwa zapomniałem że jutro gramy z Gruzją haha
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackson Martinez w Milanie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to ciekawe. W obecnych realiach dość orginalny kierunek transferu, ale z drugiej strony mam nadzieję, że to pierwszy krok w kierunku odrodzenia ACM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ponad 100 mln euro kosztował Neymar ze wszystkimi zaległymi podatkami i ukrytymi opłatami.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakie ponad 100 jak śledztwo ujawniło 86,2 mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, to ciekawe. W obecnych realiach dość orginalny kierunek transferu, ale z drugiej strony mam nadzieję, że to pierwszy krok w kierunku odrodzenia ACM.

No dość oryginalny bo kto chce do zdezelowanej drużyny dołączyć i bić się o 10 miejsce w tabeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+ zapłaciło tyle za Ekstraklasę że już stracili Ligę Włoską i Francuską i LM w ręczną na rzecz Eleven Sports.

Ciekawe czy La Liga przedłużą. Nie zdziwię się jak też wyląduje w Eleven.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+ zapłaciło tyle za Ekstraklasę że już stracili Ligę Włoską i Francuską i LM w ręczną na rzecz Eleven Sports.

Ciekawe czy La Liga przedłużą. Nie zdziwię się jak też wyląduje w Eleven.

Na jakiej platformie te eleven jest? Mam nadzieję, że bbva i bpl będą bo jak na rzecz ekstraklapy to przehandluja to im tym dekoderzykiem szybę wybije :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają być od sierpnia na wszystkich kablowych i satelitarnych platformach. Oprócz tego bedą też nadawać w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NC+ pewnie sobie za nich policzy dodatkową opłatę. Chyba że będą chcieli dalej mowić że mając Canal+ można oglądać wszystkie najlepsze ligi to dadzą go do pakietów z Canal+.

W internecie pewnie będą nadawać jak EuroSport czyli po zapłaceniu określonej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa a miałem iść do NC +:( Teraz czekam na rozwój sytuacji,La Liga to dla mnie podstawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę grać bo ten mecz oczy wypala, nie wiem jakim cudem Lewus coś w lidze strzela... O komunikacji w tej reprze oni sami o siebie się potykaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj słabo trochę gramy. Lewy i Grosicki sytuację mieli ale zmarnowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa chyba wyjdę z siebie jak oni tego nie wygrają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze "kondon" wpadnie dla brodaczy i skończy się rumakowanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych kilku sytuacji bo Gruzini graja tak jakby krzywdy nam zrobic nie chcieli :D

Oby nie bylo przykrej niespodzianki i nie skonczylo sie na  0 : 0 jak kiedys z Cyprem

Twu .. na psa urok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×