Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze na TVP1

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Grecja była tragiczna,nie wiem jak tego nie wygraliśmy.Dwa,trzy szybkie podania i byliny pod ich bramką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pindolę. Oglądałem toto tylko i wyłącznie ze względów patriotycznych, jutro rano Boniek ma wezwanie do odszkodowania ode mnie na biurku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peszko i Grosicki to jednak są lata świetlne za Błaszczykowskim. Pazdan znowu dobry mecz i mam nadzieję, że tym samym Cionek pójdzie w odatawkę. Linetty i Zieliński mieli dużą szansę a tu wszedł Mączyński i nakrył ich czapką, nieźle jeszcze Borysiuk jako dmf.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że Pazdan podtrzyma swoją dobra grę również w nowym sezonie i wygryzie ze składu Szukałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mecz Polaków przemilczę bo był strasznie słaby.

Teraz Paragwaj prowadzi z Jamajką której to bramkarz nabił przeciwnika że piłka wpadła do bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz widzialem z trybun, beznadziejny po prostu:) Uwazam ze jak jechac na kadre to tylko do stolicy, bo tam graja 'o coś', jak graja o pietruszke poza Warszawa to zawsze mecz wyglada tak, ze nie graja najlepsi, a jak juz graja to bez szalu, po prostu mecz o pietruche i tyle. 

Sadze tez ze PZPN powinien zatrudnic bande osob ktora by organizowala doping na kazdym meczu kadry, nawet poza Warszawa. Nawet wokol mnie siedzialo kilku przebojowych chlopakow ktorzy bez mikrofonu potrafili caly sektor podniesc do gory, szczegolnie jeden gosc:) A co dopiero byloby z mikrofonem. Tak to poza kilkoma zrywami to cisza grobowa na stadionie przy 39k ludzi, no ale gra bez 'polotu i finezji' to co sie dziwic w sumie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze tez ze PZPN powinien zatrudnic bande osob ktora by organizowala doping na kazdym meczu kadry, nawet poza Warszawa.

Tez uwazam, ze race + petardy + jakies hasla i transparenty/sektorowki ( np. F*ck uefa) poprawilyby przyjemnosc ogladania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze tez ze PZPN powinien zatrudnic bande osob ktora by organizowala doping na kazdym meczu kadry

 

No to poleciałeś... ;) W chwili kiedy to by się stało PZPN zostałby zjechany tak jak chyba nigdy dotąd. AMF!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba pokazał jak się gra, jak wchodził do środka to nawet kombinacje wychodziły i miał szansę tylko skuteczności zabrakło. Nasi młodzi to jeszcze nie poziom Europy i środek nic nie grał bez podstawowych zawodników. Ciekawi mnie jak by to wyglądało jak by Kubę na stałe przenieść na środek. Szkoda też, że Mila nie ma zdrowia na 90minut bo zawsze pokazuje cechy których brakuje naszym środkowym - technika, spokój , wizja, ale kilkanaście minut to za mało niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chciałbym w kadrze Kube w środku, na prawej pomocy Piszczek :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już graliśmy z Kubą w środku za jakiegoś kołcza i chyba nie wyglądało to za dobrze, tym bardziej przy 4-4-2 które teraz mamy gdzie pomoc jest trochę bardziej cofnięta.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sadze tez ze PZPN powinien zatrudnic bande osob ktora by organizowala doping na kazdym meczu kadry, nawet poza Warszawa. Nawet wokol mnie siedzialo kilku przebojowych chlopakow ktorzy bez mikrofonu potrafili caly sektor podniesc do gory, szczegolnie jeden gosc:) A co dopiero byloby z mikrofonem. Tak to poza kilkoma zrywami to cisza grobowa na stadionie przy 39k ludzi, no ale gra bez 'polotu i finezji' to co sie dziwic w sumie:)

 

A wystarczyło parę lat temu dogadać się z kibicami i nie traktować wszystkich jak zadymiarzy z Wilna, a w dalszym ciągu mielibyśmy na kadrze jeden z najlepszych dopingów na świecie, ten którym wszyscy zachwycali sie choćby w 2006 w Niemczech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł z Kubą w środku fajny, tylko kto za niego na bokach? Bo ja rozumiem że skrzydła to muszą być nawet jeźdźcy bez głowy, ale jeszcze fajnie jakby byli szybcy. Może i Rybusy Peszki czy Grosickie robią wiatr, ale to raczej na przeciąg wygląda niż dobre tornado. Błaszczu imo na skrzydle jest okej, bo w środku musiałby chyba zająć miejsce z któregoś z napadziorów (Milik, Lewy). Wiem że nie zawsze da się grać na dwóch napastników, ale imo właśnie ustawienie 4-4-2 daje naszej kadrze jakąś jakość. Ile razy ustawiani są 4-5-1 to jakoś to dupnie wygląda. Chyba że to wina akurat zawodników/zamienników :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba grał właśnie przy 4-5-1 na środku wtedy, przy całym szacunku do niego ale na środek pomocy jest trochę za surowy technicznie, no i praktycznie ma tylko jedną nogę, lewą nawet chyba piłki nie przyjmuje.

Skrzydło to jego środowisko i niech tak już zostanie, tam robi jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś, co dobrze działa? Widać, że kadrze takie ustawienie pasuje, Milik z Lewandowskim całkiem nieźle współpracują i pchanie Błaszczykowskiego na siłę do środka chyba mija się z celem - zwłaszcza, że to klasyczny skrzydłowy, który chyba całą swoją poważną karierę gra na tej pozycji, jakoś nie widzę go ciężko walczącego o piłkę w środku pola. Na ten moment chyba nasze najlepsze skrzydła to Błaszczykowski i Grosicki, w zasadzie skład kadry w ogóle już jest w miarę pewny, brakuje tylko klasowego partnera dla Krychowiaka w środku pola, no i w obronie mogłoby być nieco lepiej, zwłaszcza na lewej stronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba grał właśnie przy 4-5-1 na środku wtedy, przy całym szacunku do niego ale na środek pomocy jest trochę za surowy technicznie, no i praktycznie ma tylko jedną nogę, lewą nawet chyba piłki nie przyjmuje.

Skrzydło to jego środowisko i niech tak już zostanie, tam robi jakość.

No tak ale Blaszczu to najlepszy technik z naszych z wyjątkiem Mili, więc trzeba mierzyć siły na zamiary.

Ja bym pomoc widział tak - Krychowiak jako typowy przecinak, środek Mila i Kuba, Mila raczej od magicznych dotykow, a Kuba biega, skrzydła Peszko, Grosik i Lewy napad.

Po co zmieniać coś, co dobrze działa? Widać, że kadrze takie ustawienie pasuje, Milik z Lewandowskim całkiem nieźle współpracują i pchanie Błaszczykowskiego na siłę do środka chyba mija się z celem - zwłaszcza, że to klasyczny skrzydłowy, który chyba całą swoją poważną karierę gra na tej pozycji, jakoś nie widzę go ciężko walczącego o piłkę w środku pola. Na ten moment chyba nasze najlepsze skrzydła to Błaszczykowski i Grosicki, w zasadzie skład kadry w ogóle już jest w miarę pewny, brakuje tylko klasowego partnera dla Krychowiaka w środku pola, no i w obronie mogłoby być nieco lepiej, zwłaszcza na lewej stronie.

Działa z leszczami, w każdym poważniejszym meczu widać, że środka to my nie mamy i dziura jest między pomocą i atakiem olbrzymia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś, co dobrze działa? Widać, że kadrze takie ustawienie pasuje, Milik z Lewandowskim całkiem nieźle współpracują i pchanie Błaszczykowskiego na siłę do środka chyba mija się z celem - zwłaszcza, że to klasyczny skrzydłowy, który chyba całą swoją poważną karierę gra na tej pozycji, jakoś nie widzę go ciężko walczącego o piłkę w środku pola. Na ten moment chyba nasze najlepsze skrzydła to Błaszczykowski i Grosicki, w zasadzie skład kadry w ogóle już jest w miarę pewny, brakuje tylko klasowego partnera dla Krychowiaka w środku pola, no i w obronie mogłoby być nieco lepiej, zwłaszcza na lewej stronie.

 

Dokładnie Fryz, jest git, jedynie przydałby się partner Kryśce do tańca i mamy komplet.

 

 

No tak ale Blaszczu to najlepszy technik z naszych z wyjątkiem Mili, więc trzeba mierzyć siły na zamiary.

Ja bym pomoc widział tak - Krychowiak jako typowy przecinak, środek Mila i Kuba, Mila raczej od magicznych dotykow, a Kuba biega, skrzydła Peszko, Grosik i Lewy napad.

 

Po co wracać do czegoś co przez tyle lat nie skutkowało?

Co do techniki to Kuba na pewno nie jest najlepszy pod tym względem u nas, nie wiem czy bym go w trójce naszych umieścił.

 

Fabian - Piszczu, Glik, Szukała, Jędrzejczyk/Komorowski - Kuba, Krycha, ?, Grosik - Lewy, Milik

Chyba najuczciwiej to wygląda na ten moment.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy widzicie w tym Mili - gość oczywiście jest dobry i parę lat temu, w takiej formie jak teraz, mógłby naprawdę stanowić o sile kadry, ale to jest raczej piłkarz, którego można wpuszczać na końcówki za zmęczonych kolegów - on potrafi błysnąć, ale w twardej walce dość szybko ginie. Nawet nie to, że się boi powalczyć czy nie ma to do tego charakteru, ale zwyczajnie nie daje rady jak go rywale mocno cisną, w defensywie też nie jest najlepszy. Biorąc pod uwagę, że gramy dwójką z przodu to nie wiem gdzie tu miejsce dla Mili - jeden Krychowiak środka nie ogarnie, potrzebny jest drugi środkowy pomocnik, taki w stylu Jodłowca (czyli lubiący podłączyć się czasem do akcji ofensywnych), ale lepszy, bo Jodła niestety nie gwarantuje wystarczającej jakości. Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia kto mógłby zająć to miejsce, jeśli w Lechii wszystko pójdzie w dobrą stronę to kto wie, może Borysiuk? Oczywiście idealnym kandydatem byłby Linetty, jeśli pójdzie do tej Anglii i weźmie się za robotę to może być naprawdę świetnym piłkarzem i biorąc pod uwagę jego styl gry byłbym bardzo dobrym partnerem dla Krychowiaka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe mowie o technice z której można w meczu skorzystać ,a nie filmiki z treningów czy jutube. Rybus coś tam potrafi, Peszko i Grosik typowi jeźdźcy bez głowy, Zieliński i reszta malolatow pokazują, że w meczu to ich technika się nie przydaje, Krychowiak i reszta cdm typowe przecinaki, był Obraniak który imponował technika, ale już go nie ma - więc kto po za Mila może konkurować w tym z Kubą jeżeli chodzi o pomocnikow, bo ją nie widze tych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mila to typowy dżoker w tym momencie i człowiek do zadań specjalnych z ławki, i tyle.

Linetty byłby idealny, bo to taka równowaga pomiędzy ofensywą i obroną, typowy MC, ani to AMC ani DMC.

Ale jak widać po wczorajszym meczu, chłopakowi potrzeba jeszcze sporo czasu.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Fryz, zgadzam się z Tobą odnośnie Mili . Zgadzam też się ogólnie z Wami odnośnie braku partnera dla Krychy, to musi być ktoś kreatywny, właśnie widzę że trener próbuje Jodłę Linettego czy nawet Borysiuka, ale mimo że oni w lidze wybijają się ponad przeciętność , to w kadrze nie mogą coś wskoczyć na poziom wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@toreso

patrząc po wczorajszym meczu to każdemu potrzeba jeszcze sporo czasu - nie ma co wyciągać daleko idących wniosków, w meczu o stawkę z kolegami, którzy walczą na maksa Linetty też na pewno by się inaczej prezentował, chociaż oczywiście niekoniecznie lepiej, bo może nie daje sobie rady z presją po prostu.

 

A co do techniki to wiecie, zależy o czym mówimy. Jeśli chodzi o technikę w stylu Ronaldo, czyli widowiskowe dryblingi do pokazywania na gifach to mamy kadrę drewniaków, ale jeśli chodzi o technikę użytkową, efektywną a nie efektowną to powiem Wam, że przyjęcie i strzał Lewego przy bramce z Gruzją (tej po podaniu od Milika) do tej pory siedzi mi w głowie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×