Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz ogólnie był słaby a druga połowa to już patologia w naszym wykonaniu prócz baramek.Gruzja grała z nami jakby byli u siebie i za rywala mieli San Marino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem pisać że mecz do zapomnienia, i lekko zdisować Lewego pierwszy raz od dawien dawna no ale z wiadomych względów tego nie zrobię ;)

Jednak moim zdaniem wynik lekko zakłamany i zupełnie nie pokazał tego co działo się na boisku.

Ważne jak nie najważniejsze trzy punkty, bo przy innym wyniku moglibyśmy się już zwijać i zapomnieć o jakimkolwiek wyjeździe na ME.

Niestety pomimo tylu lat, dalej nie przyzwyczaiłem się do horrorów jakie rozgrywają nasi, to chyba właśnie jest fajne i zostało nam kibicom pisane ;)

Chociaż wolę żeby takie mecze rozstrzygali wcześniej bo nie każdy przeciwnik będzie Gruzją.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek z Kołtoniem to chyba podjęli wyzwanie Szpakowskiego i Żewłakowa i zaczęli rywalizację o miano najgorszego duetu komentatorów w Polsce. ;-)

 

Mecz naprawdę niezły, był długi moment prowadzenia gry przez Gruzinów, ale nasi bronili się w miarę przyzwoicie i goście niewiele mogli zrobić, chociaż ze dwa razy byli blisko. Końcówka wiadomo, Lewy skuteczny do bólu, wreszcie wygląda na to, że chce mu się grać i w kadrze, oby tak zostało na dłużej. Milik pokazał parę świetnych akcji, ciekawe, czy chłopak utrzyma formę z tego sezonu na dłużej, bo jeśli tak to kto wie, może też rozwinie się w jednego z lepszych napastników w Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski zabrał MotM Milikowi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy bramki, które wstyd byłoby nie strzelić szczególnie z takim rywalem, będąc najbardziej wysuniętym napastnikiem i znów Lewandowski na piedestale, a zapie**alający cały mecz Milik w cieniu. Do tego ja muszę czytać "co biorę". Ot czasy mediów i "znawców".

Wynik taki jak POWINIEN być jeśli mamy coś znaczyć w piłce, a bożyszcze nadal pozostaje dla mnie Michałem Wiśniewskim polskiego futbolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoci zremisowali z Irlandią więc jest bardzo dobrze jak na razie.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste. Lewandowski jednak radzi sobie w lidze która Milika przeżuła i wypluła. W kadrze to też jest nieco inaczej bo np. tacy Ronaldo i Messi też zawodzą w reprezentacjach.

Wyswiechtany tekst z tym Messim i Ronaldo, np CR trójkę pyknal dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borek z Kołtoniem to chyba podjęli wyzwanie Szpakowskiego i Żewłakowa i zaczęli rywalizację o miano najgorszego duetu komentatorów w Polsce. ;-)

 

Szpakowskiego nie cierpię ale i tak nie jest w stanie nawet w 50% mnie tak zirytować jak Borek i Kołtoń.

 

Co do meczu to z przebiegu gry zwycięstwo w pełni zasłużone choć pewnie troszkę za wysokie. Gruzja po bramce na 2-0 posypała się kompletnie i to też trzeba umieć wykorzystać.

Teraz Niemcy. Po ostatnich fatalnych meczach mam nadzieję że się ogarną bo wstyd ta gra. Dziś wychodzą trójką obrońców. Liczę na Herrmanna bo ostatnio dobrze szarpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy bramki, które wstyd byłoby nie strzelić szczególnie z takim rywalem, będąc najbardziej wysuniętym napastnikiem i znów Lewandowski na piedestale, a zapie**alający cały mecz Milik w cieniu. Do tego ja muszę czytać "co biorę". Ot czasy mediów i "znawców".

Wynik taki jak POWINIEN być jeśli mamy coś znaczyć w piłce, a bożyszcze nadal pozostaje dla mnie Michałem Wiśniewskim polskiego futbolu.

Hehe sam nie przepadam za Lewym ale Ty tutaj herezję wypisujesz, każdy inny kraj bo go doceniał gdyby miał go na szpicy :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy bramki, które wstyd byłoby nie strzelić szczególnie z takim rywalem, będąc najbardziej wysuniętym napastnikiem i znów Lewandowski na piedestale, a zapie**alający cały mecz Milik w cieniu. Do tego ja muszę czytać "co biorę". Ot czasy mediów i "znawców".

Wynik taki jak POWINIEN być jeśli mamy coś znaczyć w piłce, a bożyszcze nadal pozostaje dla mnie Michałem Wiśniewskim polskiego futbolu.

 

Milik zagrał cały mecz dobrze strzelił kapitalną bramkę, Lewy przez cały mecz dzisiaj akurat zagrał słabo i zmarnował na początku dwie patelnie ale skończył z hatrikiem.

Jakie by twoje zdanie nie było, Lewy się obronił, a z tym Wiśniewskim to daj spokój bo to śmieszne nawet nie jest i złe świadectwo sobie wystawiasz, a fajny gość jesteś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie się z Wami nie zgodzić i nie dać się zaślepić hattrickiem.

Ale ustąpię, żeby burzy nie było dalszej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda - Messi pakuje 3 gole w 3 minuty = bóg, Sa strzela 3 gole w 3 minuty w super wymagającej lidze = bóg, Lewy w reprze - cjota, mus strzelić slabiakom :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara prawda mówi, że napadziora rozlicza się z tego co w siatce więc tu chyba niczego prócz radochy być nie powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Zaczął średnio/słabo, skończył tak że jest liderem strzelców EME. Nasze eksperckie komentarze jednego czy drugiego akurat mają tutaj najmniejsze znaczenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do mnie Twój post nie pasuje Piachu :)

Co do kadry - jest nieźle, wielkie plusy: Milik, Krychowiak, fajnie że wrócił Błaszczykowski. Jeszcze wróci Glik i jazda z Niemcami (niepoprawny optymista) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok tego wszystkiego, nikt nie zauwazyl jak sie odnalazł Rybus. Jeszcze takiego go nie widzialem w reprezentacji. Juz po stronie Piszcza wiecej bylo wstrzasow kolan niz Rybusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoci zremisowali z Irlandią więc jest bardzo dobrze jak na razie.

Teraz niech Gibraltar urwie punkty Niemcom i będzie dobrze. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech Gibraltar urwie punkty Niemcom i będzie dobrze. :P

Nie jest to wykluczone. Niemcy po zdobyciu mistrzostwa świata grają taką padlinę że tylko czekać aż sępy zaczną krążyć nad stadionem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne, ze wygrali. :biggrin:

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do dzisiejszego hattricka CRa to 3 bramka- cud, miód i orzeszki  :yes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma tryplet jak Messi.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma tryplet jak Messi.

To Messi też trzy strzelił na tej kopie Ameryka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×