Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko że to całe Państwo Islamskie to powinni już dawno rozpieprzyc....

Niech się Amerykanie dogadają z Ruskimi, puszcza kilka atomowek na koniec niech ziemię solą zasypia żeby tam przez najbliższe 1000lat nic nie wyrosło...

uff, jak dobrze że o niczym ważnym nie decydujesz :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za czyny jednostek miał być oceniany naród to już dawno bylibyśmy zasypani sola po atomowkach.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff, jak dobrze że o niczym ważnym nie decydujesz :)

A powiedz ze nie mam racji? Zobacz co się we Francji czy UK dzieje bo sobie dali na łeb wejść.

Już raz ich z Europy pogonilismy.

Jak ich za wczasu nie zatrzymany to się rozprzestrzenia tak że już z tym nic nie będzie się dało zrobić.

No chyba że nie słyszałeś że już grożą Europie , ze albo przyjmiemy prawo Szariatu, albo nas najzwyczajniej w świecie zniszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będę dyskutował z Tobą w temacie o piłce nożnej o tym czy zrzucanie atomówek na cokolwiek to dobry pomysł. szkoda mi czasu na takie absurdy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polo, liźnij sobie historię całego tego problemu na linii talibowie vs reszta świata. Ale tak głęboko, do lat 80, kiedy to jeszcze USA z dzikusami była rączka w rączkę. Potem gdzieś na pw możemy na spokojnie i bez emocji pogadać. A tu zostawmy pole do popisu fanom Krychy i Messiego.

Ps.

Pierwsze zdanie listu mi się podoba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kiboli; może wróćmy do klasyka? :biggrin:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FjM6EUwdpTU

POMÓŻ KOLEDZE, WYPIE*DOL MU BUŁE![/spoiler]

 

 

Faktem jest, że oni jadąc do obcego państwa , trochę dzikiego i robiąc tam burdy to albo maja jaja jak arbuzy albo puste glowy  :P

Jedno i drugie zapewne haha.

 

Ogólnie to nie wiem co musiałbym mieć naje*ane w bani żeby przejechać tysiące kilometrów do innego państwa i iść tam razem z 'kolegami' robić burdy, z takich ludzi już nic nie będzie, nie ma na to szans najmniejszych.

 

A te Państwo Islamskie to jakaś beka jest przecież:) Póki biją się poza Europą i Ameryką to każdy ma ich z grubsza w dupie, lecz prawda jest taka że to są przecież jakieś dzikusy z 'łapanki' a nie prawdziwi żołnierze, nie znam tematu dokładnie ale pewnie biegają z jakimiś kałachami, a ciężkie pojazdy to zapewne tylko to co zdobędą w walce, czyli jakieś przestarzałe maszyny.O ile pomysł z zrzucaniem bomb atomowych jest idiotyczny, o tyle w razie jakiegoś zamachu na MŚ to armia jakiegokolwiek silnego państwa w tydzień góra dwa rozprawiłaby się z tymi dzikusami. Przecież jakby np Amerykanie tam weszli, to chwila i ich nie ma, no chyba że przez następne 7 lat ten cały ISIS się rozrośnie do niebotycznych rozmiarów a nikt z tym nic nie zrobi wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie Afganistanu uczy, że tak nie do końca wystarczy "wejść i wyjść". A co samego ISIS to sprzętu i pieniędzy mają pod dostatkiem. Sami Amerykanie nieźle ich zaopatrzyli w trakcie wojny domowej w Syrii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A operacje Desert Storm pamiętasz? ;) 

 

Trochę z tematu zbaczam ale w sumie bójki wandali na Bałkanach mają z piłką wspólnego tylko to że owi ludzi deklarują się jako kibice;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy problem zacznie się kiedy Państwo Islamskie zdobędzie (a to jest tylko kwestia czasu) dostęp do broni nuklearnej, bo oni nie będą się zastanawiać czy jej użyć , tylko gdzie jej użyć.

A nie oszukujmy się na świecie aktualnie nie ma przywódcy z takimi jajami (no może oprócz Putina ) , który by był w stanie wziąść na siebie odpowiedzialność za zatrzymanie konfliktu zanim tak naprawdę się rozpocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wklej jakieś źródło z którego wynika że zdobycie przez "państwo" islamskie broni jądrowej to tylko kwestia czasu, albo weź już sobie odpuść tą kwestię bo chyba za bardzo wierzysz w historyjki z kampanii w fpsach.. albo nie. nic nie wklejaj i skończcie już ten offtop w offtopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo wklej jakieś źródło z którego wynika że zdobycie przez "państwo" islamskie broni jądrowej to tylko kwestia czasu, albo weź już sobie odpuść tą kwestię bo chyba za bardzo wierzysz w historyjki z kampanii w fpsach.. albo nie. nic nie wklejaj i skończcie już ten offtop w offtopie.

Spoko , widzę kolega za PISem , jak ty myślisz że Islamiści nigdy nie dostaną w swoje ręce broni masowego rażenia to chyba żyjesz w innym świecie :)

http://wpolityce.pl/m/swiat/245595-panstwo-islamskie-chce-zdobyc-bron-nuklearna-mamy-miliardy-w-banku-i-bez-problemu-mozemy-ja-nabyc-od-pakistanskich-wladz

I nie jest to w tym momencie żaden OT , a temat mocno związany z groźbą zamachów jeśli Fifa nie zmieni gospodarza MS w 2022.

Zagrożenie ze strony Państwa Islamskiego jest bardziej realne niż ci się wydaje , wystarczy zobaczyć jak szybko to wszystko rozlewa się na kolejne kraje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. gdybyś tylko wkleił linka to bym pewnie napisał co myślę o tym artykule, który sam twierdzi że zdobycie broni jądrowej przez ISIS jest mało prawdopodobne, a cała historia jest na bazie propagandy ISIS którą można rozbić o dupę.

 

ale napisałeś, że widzisz że jestem za PISem :). nie wiem na bazie czego doszedłeś do takiej rewelacji, ale czuję się na tyle urażony i mam dość wykłócania się z takim wszechwiedzącym jełopem, że za kontynuowanie offtopu (a interpretację co nim jest lepiej zostaw innym bo twoja jest głupia i śmieszna), pomimo moich ostrzeżeń, dostajesz trzeciego warna i spadasz stąd bo już mam Cię dość. żegnam.
 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ćwir nawet na urlopie musisz czystki robić ? :P

 

 

Jak obstawiacie Lecha ? Bardzo jestem ciekaw zachowania trybun...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam 3 noże w plecy, 10 złamań i 5 wstrząśnień "mózgu" ;) a tak na serio, to dla dobra polskiej piłki, awans do kolejnej rundy powinien być formalnością i to po 2 konkretnych zwycięstwach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptok, nie sprecyzowałeś czy to na trybunach czy boisku ;)

Imo Lech wygra skromnie 1:0

sorki za spóźniony post, po piwo byłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wyniku bramkowego, oby ta bramka na 1:0 padła w 90 minucie i szybko do szatni ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do przerwy trochę pechowo dla Lecha ale bramka na farcie zdobyta i to się liczy. Niech walną jeszcze jedną i mogą spokojnie wracać do Polski.

Kibiców Lecha i kogoś z ich ławki słychać bardzo ładnie. Pewnie niektórzy obcokrajowcy dobrze znają niektóre z tych słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby drugiej nie strzelili za szybko bo będzie dogrywka na sztachety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no źle nie jest :) Szkoda Linettego :( Ponadto trybuny jakieś takie ospałe... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabiutkie to Sarajevo.Lech mógł strzelić spokojnie ze dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest 2:0. Teraz u siebie niech dobrze zagrają i zobaczymy co w trzeciej rundzie.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Shaarawy w Monaco :)

trochę szkoda bo dobry jest, ale za łatwo łapie kontuzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×