Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobnie było z Markiniosem ,Barca robiła na niego zakusy.To prezes powiedział że wplaci klauzulę za Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przypomniał mi się pan minister zdrowia : oddalam pytanie :biggrin:

 

ps. to co stawiamy jakieś wyniki odnośnie spotkań Legii Jagi i Śląska? Ja obstawiam Legię i Jagę na 2:0, Śląska się nie podejmuję bo kompletnie nie wiem na co ich w tym sezonie stać, ale jakby wygrali z 1:0 to było by nieźle :)

Legia skromne 1:0, Jaga 3:1, Śląsk 1:1 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. to co stawiamy jakieś wyniki odnośnie spotkań Legii Jagi i Śląska? Ja obstawiam Legię i Jagę na 2:0, Śląska się nie podejmuję bo kompletnie nie wiem na co ich w tym sezonie stać, ale jakby wygrali z 1:0 to było by nieźle :)

 

Imho Śląsk ma małe szanse, stawiałbym 0-1 lub 0-2, w najlepszym razie jakiś wymęczony remis. Jaga rywala też ma przyzwoitego, więc pewnie jakiś remis wyrwą. Co do Legii to z jednej strony rok temu w podobnym składzie potrafiła rozbić Celtic, ale z drugiej, patrząc na obecne podejście piłkarzy do obowiązków to liczę na skromne zwycięstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, mam podobne zdanie odnośnie Legii, tyle że musimy pamiętać iż mimo jakiegoś tam kryzysu, nie są w stanie pyknąć rywala na tak śmiesznym poziomie, to lepiej niech grają w hokeja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z Markiniosem ,Barca robiła na niego zakusy.To prezes powiedział że wplaci klauzulę za Leo.

 

 

Ta wpłaci... Bana na LM by dostał bo FFP.

 

Poza tym, to, że wpłaci nie znaczy, że się z samym zawodnikiem dogada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fryz, mam podobne zdanie odnośnie Legii, tyle że musimy pamiętać iż mimo jakiegoś tam kryzysu, nie są w stanie pyknąć rywala na tak śmiesznym poziomie, to lepiej niech grają w hokeja ;)

 

Do gry w hokeja to trzeba mieć jaja, dla dużej części z tych pięknych chłopców lepszym sportem byłby jakiś curling czy inne rzutki. Ja tam czekam na zwolnienie Berga, bo wygląda na to, że do tego dążą legioniści, a dopiero potem sie okaże czy chcieli się pozbyć Norwega czy faktycznie są aż tak mało ambitni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i o której można zobaczyć dzisiejsze meczyki ?


O ile w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za "muj" i" pszerwy" już powinien dostać bana.

A za "pszynajmniej" już nie? :P

Chociaż zawsze mógł jeszcze napisać moje ulubione "bynajmniej" ;)

 

btw. nie wiem czego dzisiaj sobie życzyć, bo serce zawsze chce żeby Legia wygrała, a z drugiej strony jak przegrają, to może wreszcie wyleci ten łysy sabotażysta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arturo Vidal wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Bayernu Monachium.

 

 

Środowe doniesienia włoskich mediów (Gazzetta dello Sport, Tuttosport, Corriere dello Sport, Gianluca Di Marzio) zostały dzisiaj po raz kolejny potwierdzone, a transfer Vidala został okrzyknięty już jako „przesądzony”. Reprezentant Chile ma kosztować Bayern łącznie około 40 milionów euro.

 

Informacje włoskich dziennikarzy potwierdził dzisiaj również niemiecki "kicker", który poinformował, że Bayern porozumiał się już z Juventusem, jak i samym piłkarzem. 28-latek podpisze z Bayernem pięcioletnią umowę i ma stać się jednym z najlepiej zarabiających zawodników klubu ze stolicy Bawarii.

 

Nadal nie wiadomo jednak, kiedy transfer zostanie oficjalnie ogłoszony. Vidal, po męczącym i długim sezonie (finał Ligi Mistrzów i występy w Copa America), znajduje się obecnie wraz z rodziną na wakacjach w Stanach Zjednoczonych.

 

Niemieckie "Sky" informuje, że Bayern planuje ogłosić DWA wielkie transfery podczas swojego tournee w Chinach. Jednym z nich będzie na pewno Arturo Vidal, nazwisko ewentualnego drugiego wzmocnienia nie jest jeszcze znane..

 


 

 

Witamy Artur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z @neuro

Każdy wynik na plus będzie dobry bo to cenne punkty dla Polski w rankingu drużyn klubowych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Arturo Vidal wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz Bayernu Monachium.
 
 
Środowe doniesienia włoskich mediów (Gazzetta dello Sport, Tuttosport, Corriere dello Sport, Gianluca Di Marzio) zostały dzisiaj po raz kolejny potwierdzone, a transfer Vidala został okrzyknięty już jako „przesądzony”. Reprezentant Chile ma kosztować Bayern łącznie około 40 milionów euro.
 
Informacje włoskich dziennikarzy potwierdził dzisiaj również niemiecki "kicker", który poinformował, że Bayern porozumiał się już z Juventusem, jak i samym piłkarzem. 28-latek podpisze z Bayernem pięcioletnią umowę i ma stać się jednym z najlepiej zarabiających zawodników klubu ze stolicy Bawarii.
 
Nadal nie wiadomo jednak, kiedy transfer zostanie oficjalnie ogłoszony. Vidal, po męczącym i długim sezonie (finał Ligi Mistrzów i występy w Copa America), znajduje się obecnie wraz z rodziną na wakacjach w Stanach Zjednoczonych.
 
Niemieckie "Sky" informuje, że Bayern planuje ogłosić DWA wielkie transfery podczas swojego tournee w Chinach. Jednym z nich będzie na pewno Arturo Vidal, nazwisko ewentualnego drugiego wzmocnienia nie jest jeszcze znane..
 
 
 
Witamy Artur :)

 

Coś czuję że drugim może być rudzielec z Wolfsburga. Chociaż wolałbym jakiegoś skrzydłowego bo jeszcze się sezon nie zaczął a Robben już z urazem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, wszyscy miliony wydają, a tato Perez cisza... coś musi się szykować - przecież on by nie odpuścił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Botox Hani - Pośladki Koseckiej 0:0 . Jedyny komentarz to to że Legia była około 2,5 tysiąca razy na spalonym. Resztę przemilczę, komentarz z trybun najcelniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda oczu, jeśli przepierdzielą z rumuńskim BOTem, to chyba sprawdzi się te gadanie o grze na przekór Bergowi. Z drugiej strony z pustego i Salomon nie naleje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z Markiniosem ,Barca robiła na niego zakusy.To prezes powiedział że wplaci klauzulę za Leo.

Trochę śmieszna groźba bo wpłacać to sobie mogą ale czy Messi chciałby tam iść? Wątpie, finansowo pewnie do przodu, ale sportowo mocno do tyłu;)

 

Klauzula odstepnego w przypadku Verattiego wynosi chyba 50 mln euro, i jeśli Veratti wyrazi chec przejscia do innego klubu to sobie szejki moga grozic ze kogos wykupia, roznica bylaby taka ze Veratti do Barcelony/Realu by pewnie poszedl, a Messi w drugim kierunku nie koniecznie - podobnie jak Ronaldo.

 

Ja juz nawet przeczytalem glupote typu 'w klubie niezadowoleni z Ronaldo i rozwazaja mozliwosc jego sprzedazy' kuzwa gosc prawie 50 goli walnal w La Liga w tym sezonie a pismaki pisza ze niezadowoleni:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko dwóch gości na świecie którzy tyle są w stanie strzelić, a te szmatlawce hiszpańskie to przegiecie pałki, szczególnie katalonskie

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia na farcie 1:0, Śląsk i Jaga po 0:0. Oj czarno to widzę za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego uważasz że Legia na farcie? Czyżbyś oglądał pierwszą połowę tylko? W drugiej gra stołecznych wyglądała zdecydowanie lepiej i choć dupy nie urywało to 1:0 to najmniejszy wymiar kary. Rumuni momentami potrafili tylko symulką grać na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoni Rumuni to była drużyna, którą przerastaliśmy kondycyjnie, stąd ten wynik i gra w drugiej połowie.

Obawiam się tylko, że jedyna w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja mam świadomość marnej jakości legii, tyle tylko że nie uważam że w tym meczu wygrała fartem. Zdecydowanie bliżej było wyniku 2:0 czy 3:0 , niż 0:0 czy 1:1. W drugiej połowie oprócz strzału z wolnego nie przypominam sobie aby Kuciak miał coś więcej ambitnego do roboty, w przeciwieństwie do Rumuna który trochę się spocił.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam rumunskiej piłki ani budżetu tego klubu ale z naszym wicemistrzem grali jak z równym. Komedia z tymi spalonym była hahaha 3 mecze by obdzielil, Kucharczyk to amator straszliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rumuńska liga stoi wyżej od naszej. Ekipy botoxu nie znam ale wczoraj na tle średniej legii wypadli trochę gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×