Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i kolejny anal...

 

maxresdefault.jpg


Jakaś masakra co gra Neymar... Czapki z głów i na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar spokojnie mógł więcej strzelić, gdyby tylko nie szukał tyle Messiego, ale jak widać tutaj ważniejsza jest drużyna, a nie pichichi. Sam Messi miał dzisiaj trochę pecha, bo starał się, a nic nie wchodziło. Za tydzień Valencia i zobaczymy co wtedy będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jamie Vardy najlepszym napastnikiem, hehe właśnie pobił rekord bramek w kazdym kolejnym meczu van Nistelrooya

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo derbów Krakowa - dozylem czasów kiedy to gorsza strona błoń wygrywa derby, bodajże pierwszy raz na R22 od '53.

Najsłabsze derby na jakich byłem, a byłem na kilkunastu max ;)

Pod każdym względem słabe - piłkarsko, kibicowsko i sędziowsko.

Nie chce winic w 100% sędziów, ale Wisła też nie zagrała dobrej pilki. Brożek poza bramka 3 setki i

.. Jak zawsze zmarnowane.

cracovia grała tylko 30 minut - pierwsze 15 i ostatnie 15 ;)

Za tydzień derby polski - Wisła vs legia w Krakowie. Mam nadzieje, że chociaż ten mecz zapewni obu stronom wiele emocji ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po marnej formie legii nie oczekiwałbym rarytasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brożek to jest człowiek który z 20 sytuacji strzela pół bramki, a dalej jest top napastnikiem ekstraklasy luul

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cracovia

 derby Polski - Wisła vs Legia w Krakowie.

 

Szanujmy się :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo derbów Krakowa - dozylem czasów kiedy to gorsza strona błoń wygrywa derby, bodajże pierwszy raz na R22 od '53.

Jak gorsza, skoro wygrała i w tabeli wyżej stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gorsza, skoro wygrała i w tabeli wyżej stoi?

To taka postawa roszczeniowa, ja też twierdzę że Legia to najlepsza drużyna w Polsce, a fakty są takie że jest vice mistrzem bo frajersko przesrała końcówkę tamtego sezonu, a teraz ma z 10 pkt straty do Piasta.

Patrz np na Piacha, on cały czas twierdzi że Krycha to najlepszy piłkarz na ziemi.

(Troll Mode On) ;) :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Legii... Wczorajszy mecz był dla mnie jak cios obuchem w łeb. Moja Legia grająca przez 45 minut (!) z przewagą jednego zawodnika, jest drużyną gorszą (!!) od Podbeskidzia (!!!). Z jednej strony sam cieszyłem się jak dziecko kiedy Vranjes strzelił wyrównującego gola, z drugiej strony przerażenie, że cieszę się z remisu z Podbeskidziem. Niczego oczywiście nie ujmując Góralom, którzy pokazali naprawdę solidny i poukładany futbol. Tylko właśnie Legie nie powinna klękać przed przymiotnikami "solidny" czy "poukładany".

Czasu coraz mniej, niby został jeszcze mecz z Piastem i później podział punktów, ale sytuacja wygląda na tę chwilę mocno niepokojąco.

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A daj spokój, Panie. Nie dam się wciągnąć w ocenę wczorajszej padaki jaką zagrali legioniści bo bym musiał użyć samych przekleństw. Oni wczoraj grali jak by im się to zwycięstwo należało, bojazliwie, jakby na wstecznym. Podobno piłkarze sie chwalą że nowy trener popracował w temacie kondycji, nie wiem, może chodziło im o truchtanie, bo biegał tam co trzeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kristiano jest najlepszy, wczoraj znów ukuł z wapna jak za starych czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kristiano jest najlepszy, wczoraj znów ukuł z wapna jak za starych czasów.

Powinien się nazywać Karnistiano :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było wiadome że będzie. Mam nadzieje że przynajmniej będzie trzeci.

Trenera roku powinien zgarnąć Enrique, drugie miejsce Sampaoli za doprowadzenie Chile do Copa America, a trzeci Guardiola.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było wiadome że będzie. Mam nadzieje że przynajmniej będzie trzeci.

 

A gdzie Lewy ? Suarez ? A tu proszę Penaldo... Same wapna w zeszłym sezonie, a w tym nawet nie istnieje... No ludzie.

Wiadomo, że na żywo zobaczy jak Messjasz zgarnia ZP, ale chodzi o sam fakt nominacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suarez powinien być w tej trójce, no ale że w niektórych krajach znają tylko Messiego i Ronaldo to nic na to nie poradzisz.

Jak dobrze pójdzie to Ronaldo jeszcze zobaczy jak Messi odbiera nagrodę Puskasa za gol z Bilbao. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy swoją gra ( klub,kadra) w tym roku zasłużył aby abyc w trójce ZP .Niestety dla niego jest mnie medialny od Krysztiano. Dla mnie ta cała ZP to jest kabaret, również te KMS które odbędą się w grudniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam że Moskal wyleciał z Wisły. Trochę dla mnie jest to nieporozumienie bo na skład jaki mial do dyspozycji to źle nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kris, 5 złota piłka czeka

Oj nie był bym taki pewny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Kris, 5 złota piłka czeka

Za te chamskie faule w la liga?Albo kolejne przegrane derby z ekipą karła bez karła w składzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×