Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz początek Hiszpańskiego wieczoru. Najpierw ciekawe derby Madrytu w których różnie może być, a później Barca w rezerwowym składzie z Elche. Licze na emocje w obu meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie, ale jakby Elche coś strzeliło to było by ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca musiałby wyjść chyba juniorami ze Elche odrobilo 5 bramek.W RM - ATM będzie na pewno ogień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpaku komentuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się jeszcze sprzedaż Orlando Sa za 3 mln euro. Ciekawe kto w zamian przy takiej kasie w skarbonce?

Mam nadzieję, że Sa zostanie. Dawno takiego napastnika w Legii nie było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torres ładnie w 40 sekundzie wpakował. Ramos na 1:1 niczym w Lizbonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak ktoś oglądał walkę Gołoty z Lewisem wie o co chodzi, otworzyłem ledwo paluszki, a tu już po meczu. Upokorzenie niczym te z Lizbony, ale oczywiście nie w takim ciężarze gatunkowym - gorejący trup Torres zabija spotkanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko mecz się jeszcze nie skończył, Real na pewno tanio tkaniny nie sprzeda i dzięki temu będzie dobry mecz do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i Real to wygra, ale na pewno nie strzeli jeszcze 3 bramek. Carlo nie umie wygrać z Simeone - bez kitu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arda z ławki czy jednak jest kara za złe głosowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpak jest zajebisty "szansa na trzeciego gola, Torrrrrres!" tylko ch.., że pięć minut wcześniej Torres opuścił boisko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torres ładnie pozamiatał dzisiaj. Odrodzenie w najlepszym momencie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Dont Scorres załatwił RM :laugh: W życiu bym nie pomyślał :) Nie powiem wynik fajny :P Ten cały Jese słabizna straszna - klasyczny jeździec bez głowy... CR też ładnego balona posłał pod koniec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brewster i Lewis jednego wieczoru to dużo za dużo ;) Carlo musi to ogarnąć bo w taki sposób stracić 2 bramki to woła o pomstę do nieba. Gorejący policzkuje mnie dwa razy :sad:


Torres ładnie pozamiatał dzisiaj. Odrodzenie w najlepszym momencie.

Idz żadne odrodzenie, najlepszy dzień w swoim życiu miał :P

Pierwszy gol to patelnia od Grizmana, a drugi to już coś Fernando zadziałał, ale jeszcze kilku trafień do odrodzenia to mu brakuje :P

Dwie akcje stroną Carvajala poszły i dwa gole.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Szpaku gadał "Niektórzy jeszcze są na Gali", więc może i Ramos tam został (przynajmniej myślami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramki na konto środkowych obrońców. To co robili do zbrodnia w futbolu. Pepe przegrał przy pierwszej, przy drugiej poszedł na raz i ograny przez Torresa. Ramos i jego podania straty koszmarne. 3 takie zagrania przynajmniej naliczyłem. Fatalnie grał. Z 4 bramek w dwumeczu zawalił 3. Nie grali źle. Dobra pierwsza połowa ale jak się dwa razy traci w 1 minucie to zabija mecz. Pozostaje liczyć, że Atletico z Bacą teraz się powybijają kosztem ligi w kolejnej rundzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torri zamknal jape hejterom :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie. mam nadzieję że się rozkręci na dobre. w końcu jest w domu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczu na remis można było się spodziewać, ale że Torres wykopie Real z pucharu, to nawet Wróżbita Maciej by nie przewidział. :D

 

Aż się za głowę łapałem jak on te bramy strzelał. Idealny moment sobie wybrał na powrót do formy. Oby na długo. :)

 

...

 

A tak w kontekście tego dwumeczu, jak pięknie Królewscy się prężyli z nagrodami przed pierwszym gwizdkiem, oh ah uh. :) Laureat Złotej Piłki coś też przebąkiwał przed sezonem, że Real zdobędzie teraz wszystkie 6 pucharów. No to zdobył... :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pięknie Królewscy się prężyli z nagrodami przed pierwszym gwizdkiem, oh ah uh. :) Laureat Złotej Piłki coś też przebąkiwał przed sezonem, że Real zdobędzie teraz wszystkie 6 pucharów. No to zdobył... :D

Słabe , prezentowanie nagród to cos normalnego i wszyscy to robią, to co mówił Kris, każdy by powiedział - mówi się to co trzeba, np. Adamek tez mówił, ze może wygrać z Klitschko :-)

Akurat Ciebie o takie śmieszne teksty nie podejrzewalem ale widać jeszcze Lizbona w głowie.

Bramki na konto środkowych obrońców. To co robili do zbrodnia w futbolu. Pepe przegrał przy pierwszej, przy drugiej poszedł na raz i ograny przez Torresa. Ramos i jego podania straty koszmarne. 3 takie zagrania przynajmniej naliczyłem. Fatalnie grał. Z 4 bramek w dwumeczu zawalił 3. Nie grali źle. Dobra pierwsza połowa ale jak się dwa razy traci w 1 minucie to zabija mecz. Pozostaje liczyć, że Atletico z Bacą teraz się powybijają kosztem ligi w kolejnej rundzie.

Zgoda, ale Ramos to juz nie jest zwykły zawodnik w RM, jeżeli chodzi o pozycje wśród fanów to jest spokojnie na rowni z Cristiano, im się wszystko wybacza. Tez licze , ze wyproja flaki za cdr a RM sobie pyknie ligę :-)

A jeszcze te bramki w pierwszych minutach Trupka , wracając znów do porównania bokserskiego to taka sensacja jak przegrana Tysona z Douglasem u skosow ... W 1990r widać było, ze drybling drewniany itd. ale bramki są, powinien po meczu butle dobrej wódki obrońcom RM postawic

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramos strasznie przereklamowany, tyle co on kiksów popełnia to ja nie wiem jak może być nazywany najlepszym obrońcą świata. Nic do niego nie mam, bo wlasciwie jest mi obojetny, ale faktem jest że jest mierny, gdyby nie brał w Realu nikt by sie nim nie zachwycal. Tacy Godin, Kompany, a nawet ten nieszczesny Thiago Silva są od niego klase lepsi. Rzadko ogladam Real ale jak juz ogladam to w kazdym meczu Ramos powoduje utrate gola (ostatnie mecze z Atletico np). 

 

Dzisiaj QPR z MU, pewnie filozof niczego sie nie nauczyl i dalej to durne 3-5-2, nigdy też nie byłem zaniepokojony powrotem gracza do zdrowia, RVP - mialem nadzieje ze ta kontuzja dluzej potrwa, ale prawdą jest że synek trenera nawet ze złamaną nogą musi grać. Herrera jest swietny, ale co z tego skoro nie ma holenderskiego paszportu? :/ Coś czuje że MU kolejny remis jak nie porażka nawet, mieliśmy trenera któremu brakowało pewności siebie a teraz mam zapatrzonego w siebie, nabrzmiałego buca więc tak naprawde efekty te same.

 

Ale na szczescie Arsenal tez straci punkty zapewne bo jutro szlagier ligi z City

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×