Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym sezonie Barca w sumie bez problemu radzi sobie z ATM :) Autobus nie popłaca :P Jestem bardzo spokojny o rewanż :) Tym bardziej, że ATM zagra bez Godina, więc na pewno coś wpadnie ;) Co do Luisa - taki gościu jak on jest nieobliczalny w każdej sytuacji - może zmarnować setę, ale i pierdyknąć Golazo ;) dlatego niech gra jak najwięcej, w końcu się przełamie... Na wszystko w życiu potrzeba czasu :) Wolę milion razy Luisa, niż tego całego Pedro ;)

Ponadto pamiętam hejt na Neya w zeszłym sezonie, a teraz ? Każda jego akcja pachnie golem ;) Praktycznie stwarza takie samo zagrożenie, co Messi :)

 

@Piachu - Twojego nura i króla wapna nikt w BBVA nie przebije ;) o to możesz być spokojny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca jest w mega gazie i to było widać również wczoraj. Mogę chyba śmiało powiedzieć, że 1:0 to najniższy wymiar kary. Szkoda, że po karnym, ale przynajmniej nie dodrukowanym. Zabrakło szczęścia i chłodnej głowy do bezbramkowego remisu.

Mimo wszystko w rewanżu sprawa nadal jest otwarta i obie ekipy mają niemal równe szanse na awans, z lekką przewagą Barcy oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich kilku meczach bardzo podoba mi sie gra Barcy w w obronie i presing.Gdyby jeszcze Marc staną w bramce na stałe to byłoby git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo niech jeszcze w lidze pogra bo jest szansa na najlepszego bramkarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twjego nura i króla wapna nikt w BBVA nie przebije ;) o to możesz być spokojny ;)

Tu się akurat zgodze, najwięcej goli i asyst, raczej juz nikt go nie przebije :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie Barca w sumie bez problemu radzi sobie z ATM :) Autobus nie popłaca :P Jestem bardzo spokojny o rewanż :) Tym bardziej, że ATM zagra bez Godina, więc na pewno coś wpadnie ;) Co do Luisa - taki gościu jak on jest nieobliczalny w każdej sytuacji - może zmarnować setę, ale i pierdyknąć Golazo ;) dlatego niech gra jak najwięcej, w końcu się przełamie... Na wszystko w życiu potrzeba czasu :) Wolę milion razy Luisa, niż tego całego Pedro ;)

Ponadto pamiętam hejt na Neya w zeszłym sezonie, a teraz ? Każda jego akcja pachnie golem ;) Praktycznie stwarza takie samo zagrożenie, co Messi :)

 

@Piachu - Twojego nura i króla wapna nikt w BBVA nie przebije ;) o to możesz być spokojny ;)

 

Póki co to Suarez może buty lizać "temu całemu Pedro". Lubię go ale niech chociaż da Barcelonie 1/3 tego co Pedro i będę zadowolony.

Edytowane przez malyksg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzieliście na powtórce ja mu się ślina z ust toczyła ? :D Jakby kogoś ugryzł, to wścieklizna murowana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cambridge Utd - MUFC 0:0.

Nawet nie wiem jak to skomentowac.

Edit.

Grał 1 garnitur z wyjątkiem Wazzy.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejny żałosny mecz pod wodzą LVG .. czemu mnie to nie dziwi ?? Jak kocham United tak nie dziwię się że na C + zaniechali transmisji tej farsy pod wodzą Van Gaapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się transfer z ligi polskiej do Realu. Co prawda w piłce kobiecej, ale info ciekawe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzięki temu że nie gra Premier League będzie maraton z La Liga na C+ Sport.

Najpierw Real, chwile później Barca i na końcu Atletico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cordoba nieźle gra w pierwszej połowie. Zobaczymy czy w drugiej połowie utrzymają poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz mógłby się już skończyć.Ten wynik satysfakcjonuje mnie w 100%:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowanie Ronaldo pod koniec to głupota. I jeszcze to wycieranie znaku za wygranie KMŚ.

Zawiesić go powinni na 2-3 mecze to może trochę zmądrzeje.

No i pech Cordoby mogli prowadzić 3:1, a przegrali 1:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Real na tacę powinien po tym meczu dać. Kiepska forma coś ich dopadła. Trochę zaangażowania i agresywności Cordoby i królewscy się gubili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa nic nie grali a udało im się zdobyć 3 pkt.Zachowania Krysztiano nie warto nawet komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w kościach czułem że ta sytuacja po babolu Varane'a sie zemści i sie nie myliłem, karny co by nie mówić prawidłowy

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dawno takich emocji nie było, Ronaldo jak głupek się zachował - ale cóż na boisku nic po za tym chamstwem nie pokazał.

Bale uratował Real.

 

PS. Cordoba to nie jest drużyna do pokonywania wielkich, oprócz Bebe to tam wszyscy mieli betonowe buciki i zamiast skończyć mecz to kiksy walili ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w Anglii też nieźle. City, Chelsea, Swansea odpadają z dużo słabszymi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×