Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w tamtym sezonie w meczu z Bilbao Cristiano starł sie z Gurpegim i Iturasspe i każdego potraktował kocim atakiem po twarzy, sędzia dał mu czerwoną i potem o ile dobrze pamiętam zawiesili go za to

3 mecze za to dostał z tego co się nie mylę.

Za buta na twarz z Atletico, ktoś pamięta ile dostał ? Albo złamanie nosa gracza z Malagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien otrzymać taką kare jak Suarez, ale są równi i równiejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jest to recydywa jak nic - nurek ewidentnie pomylił dyscypilny! :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien otrzymać taką kare jak Suarez, ale są równi i równiejsi.

 

No właśnie - Suareza skreślili nawet z głosowania... Mam nadzieję, że tym razem huligan się doigra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oprócz babskiego liścia tam było jeszcze kopnięcie? Widać że dużo się z Pepe zadaje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam były dwie akcję najpierw liść i kilka minut później lolkik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oprócz babskiego liścia tam było jeszcze kopnięcie? Widać że dużo się z Pepe zadaje ;)

 

Poleciał na bogato - dwa nokauty - w pysk i w dupe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien otrzymać taką kare jak Suarez, ale są równi i równiejsi.

Powinnien być za recydywe ukarany nawet przez Fife, ale pewnie dadzą mu 2-3 mecze i dla nich będzie to OK. Jakby dostał maksimum czyli 12 meczy to by zaraz była afera że wiecznie poszkodowany.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokauty, liście, kara, huligan... oczy mnie bolą sorry... To jest męski sport, a Wy płaczecie jak baby i zamiast pisać o piłce czytam takie teksty...

Zresztą w ogóle śmiesznie to wyglądało, nawet uderzyć nie potrafił a tu teksty o mega karach. Cóż takie czasy...

 

Gdzie ci Piłkarze z tamtych lat...

Edytowane przez Sithman
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem, sugerujesz że skoro leje jak baba to nie należy mu się kara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no racja, męski sport to niech przyjdą z bejsbolami i się po naparzają a co tam w końcu to sport dla facetów. Ugryzienie Sueareza też było bardziej babskie niż męskie idąc twoim tokiem a karę dostał sporą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem, sugerujesz że skoro leje jak baba to nie należy mu się kara?

 

 

Nie, nie rozumiem lamentów przez godzinę na temat chłopięcego liścia i kopniaka, jakiego wstydziłaby się nawet moja 14-to letnia córka.

Zachował się żenująco pod każdym wzgledem - tego co zrobił i tego JAK to zrobił. Kropka. Koniec dyskusji.

Ale nieee - popiszmy coś o huliganach i karach, liściach, recydywie, nokautach (sic!)... jak na pudelku.

 

@gtavplayer: męski sport, czyli takie rzeczy się działy i dziać się będą, o to mi chodziło. czegoś jeszcze (jak zwykle) nie rozumiesz?

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no pewnie trochę racji masz, ale nie Ty decydujesz o tym co będzie dyskusją na tym forum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej dzisiaj zaszokowało co innego - wyniki w FA Cup. Chelsea prowadząc 2:0 dała sobie 3ligowcowi wbić 4 bramki, a dwie w końcówce. City poległo bodajże z 2 ligowcem. L'pool bezbramkowy remis z Bolton i czeka ich wyjazd na rewanż. Z lepszych pozostali w grze jeszcze tylko United i Armatki. Spurs też polegli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no pewnie trochę racji masz, ale nie Ty decydujesz o tym co będzie dyskusją na tym forum :)

A czy ja chcę decydować? Podsumowałem tylko i wyraziłem moje osobiste zdanie na temat tego co przeczytałem. Do tego chyba mam prawo, po to jest forum?

A przy okazji może ktoś przemyśli, że temat zjeżdża do poziomu pudelka.

 

Nie chciałem nikogo agresywnie urazić, jeśli tak się stało, to przepraszam.

Zależało mi bardziej na refleksji.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to pudelek. Ogólnie kara dla Krysi mi wisi ale w ogóle nie dziwi mnie to że ludzie o tym sobie tu piszą. Jest tu na forum grupa osób które często wpadają z sobą w dyskusje, bo to forum, nie portal informacyjny.

A co do meczu Atm, wyglądało na łatwy meczyk , a druga połowa wygląda że będzie ciekawa. Ogólnie fajnie się dziś ligę hiszpańską ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachował się żenująco pod każdym wzgledem - tego co zrobił i tego JAK to zrobił. Kropka. Koniec dyskusji.

 

Dla Ciebie może tak, ale dla innych może nie - powinien ponieść karę jak inni np. Suarez - ban na 4 miesiące i 12 meczów w BBVA - recydywa.

Nurek ewidentnie pomylił dyscypliny - kraulem wpada w pole karne, kopie, wali w pysk rywali i to nie pierwszy raz - a na deser dostaje ZP... Czy to normalne ?

Czym sie różni ugryzienie od liścia/strzała po raz trzeci ? Dlaczego inni ponoszą konsekwencję swoich głupich wybryków, a Krysia nie ? Ma immunitet czy jak ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne Ronaldo postąpił żałośnie, ale niektórzy z pisaniem tych śmiesznych rzeczy w swoich postach wyglądają równie żałośnie %)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie różni ugryzienie od liścia/strzała po raz trzeci ? Dlaczego inni ponoszą konsekwencję swoich głupich wybryków, a Krysia nie ?

 

Zapytaj w Fifa/Uefa oni mają swój tylko sobie znany kodeks (zazwyczaj zwany money) i lamenty na forum tego nie zmienią.

Dlaczego Legia może być karana za flagi o domniemanej treści faszystowskiej, bo dopatrzył się tego jakiś lewicowo-LGBT'owy pajac ze towarzyszenia "nigdy więcej",

a na meczach Ajaxu czy innego St. Pauli mogą wisieć Che Guevary, sierpy i młoty i nie ma problemu ;)

 

Puszką Pandory jest taka dyskusja, a i tak do niczego nie doprowadzi.

 

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne Ronaldo postąpił żałośnie, ale niektórzy z pisaniem tych śmiesznych rzeczy w swoich postach wyglądają równie żałośnie %)

Jeśli mnie pamięć nie myli to też strasznie lamentowałeś jak Ribery pacnął Carvajala w meczu CL ;) Ależ ta piłka przewrotna.

Tak czy inaczej nie robiłbym z tego aż takiej afery. Liść jakich wiele zupełnie nie zestawiłbym tego z chamskim zachowaniem np. idioty Pepe kiedy kopał leżącego po plecach. Czerwona jest ok i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli to też strasznie lamentowałeś jak Ribery pacnął Carvajala w meczu CL ;) Ależ ta piłka przewrotna.

Tak czy inaczej nie robiłbym z tego aż takiej afery. Liść jakich wiele zupełnie nie zestawiłbym tego z chamskim zachowaniem np. idioty Pepe kiedy kopał leżącego po plecach. Czerwona jest ok i tyle.

Więc pamięć Cię myli, nazwałem go prostakiem, chamem - i się nie myliłem bo to idealnie pasowało do tego zachowania. Zestaw mój "lament" z tym co tu się wypisuje po tym co zrobił Ronaldo i dopiero zacznij pisać coś o przewrotności ;) Myślę, że "lekko" przesadziłeś.

PS. Chyba to normalne, że Ty będziesz bronił szwabów, bordowych (wedle uznania), a ja Realu, co nie ? :)

Mimo to potępiam to co zrobił Ronaldo i jeszcze jak bufon przetarł puchar na koszulce :) Ma mniemanie o sobie :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest do przewidzenia że każde zdarzenie z udziałem Messiego czy Ronaldo wywoła najwięcej dyskusji. Nawet jeśli Ribery strzeli hattricka a Ronaldo wdepnie w gówno i ktoś zrobi mu fotkę to i tak więcej postów będzie dotyczyło Krystyny niż Scarface'a :D Tak to działa.

Nie pamiętam czy wtedy broniłem Francka czy nie ale nawet jeśli to było to na gorąco po fatalnym meczu. Dziś moje zdanie jest takie że każde tego typu zdarzenie to błazenada niezależnie czy to Ronaldo, Ribery, Lahm czy Messi. Każde to oznaka słabości psychiki i tyle. Czasem emocje biorą górę i wystarczy mały impuls żeby coś pękło. Nie robiłbym afery z takich drobnych zdarzeń jak liść czy jakieś przepychanki. Co innego wejścia na złamanie nogi z premedytacją, plucie na rywala czy inne wybryki.

W takim razie Piachu czy nazwanie teraz Ronaldo prostakiem i chamem jest ok?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że nigdy nie byłem na boisku jako piłkarz, a już na pewno nie w takim wydarzeniu więc nie wiem co oni czują, ale wiem, że pod wpływem emocji można zrobić dużo za dużo %) Zachowanie było chamskie i prostackie ale czy jako człowiek on taki jest to śmiem wątpić - raczej powinien na jakąś psychoterapie się udać, może jakiś wpływ na to ma rozłąka z Iriną, ale to temat na pudelka juz hehe  :)

Plucie na rywala to z miejsca przychodzi mi do głowy Diego "plucie w rękawiczkę i rzucanie melą" Costa :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie dziwie ze Diegus po tej sytuacji nie wybuchl wyskakujac do kogos z lapami, niezlego combosa zebral.

ale pozniej... skrecil mu kark.
07c61560bf4e605a21a8992426bbe66a_crop_no

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×