Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście mieli się tak rozżalać nad wybrykami Costy jak nad wyczynami Ronaldo by drugi tysiąc stron pękł:>

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jaki peszek

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście mieli się tak rozżalać nad wybrykami Costy jak nad wyczynami Ronaldo by drugi tysiąc stron pękł:>

Nie będą bo to nie Ronaldo.

I tu wychodzi cała prawda na jaw - Cristiano ich podnieca, tylko nie chcą się do tego przyznać bo gender to jeszcze temat tabu :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Masłowski to kolejna gwiazda wykreowana przez media, po kontuzji grał straszny piach, przed kontuzją nie był powtarzalny. Osuch ma łeb do interesów widocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej , to sytuacja gdzie każdy skorzysta . Osuch , bo go wreszcie sprzeda za w miarę dobrą kasę. Legia, bo łyknęła dobrego ligowego kopacza, który zastąpi pewnie kontuzjowanego Dudę . Jak i sam zawodnik , wreszcie będzie mógł się sprawdzić w dobrym teamie, z dobrą konkurencją na plecach. Choć uważam że rzeczywiście chłopak gra w kratkę, to jednak uzdolniony piłkarz.Staram się oglądać ligę polską w miarę dokładnie i to czym ten piłkarz rzucił mi się w oko to łatwość i pewność w dokonywaniu decyzji. Czasem jak patrzę na tych naszych kopaczy i widzę że ktoś chciałby nawet podać jakąś trudniejszą piłkę, ale się boi bo umiejętności i wiary brak, a u Masłowskiego takie coś nie występuje , odwraca się , podnosi głowę i podanie, bez zbędnego pieprzenia. Oczywiście jeśli ustabilizuje formę, bo może puścić kleksa ze strachu i wylądować tak jak Piech.


Nie będą bo to nie Ronaldo.
I tu wychodzi cała prawda na jaw - Cristiano ich podnieca, tylko nie chcą się do tego przyznać bo gender to jeszcze temat tabu :biggrin:

Coś mi się wydaje że pomyliłeś gender z homoseksualizmem , ale spoko ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że pomyliłeś gender z homoseksualizmem , ale spoko ;)

Dla mnie to jeden shit (tak, wiem - jestem ignorantem, ale dobrze mi z tym) ;)

 

Co do masłowskiego - zobaczymy jak będzie.

Bardziej mnie ciekawi jednak w jakiej formie jest Taiwo i czy przekona Berga do siebie, kiedyś to był dobry grajek.

Martwi  mnie tylko, że od kwietnia nie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Taiwo mogę Ci powiedzieć tyle ( oglądałem wczorajsze oba sparingi na wp.pl) że kolo reprezentuje piach. Pierwszą połowę , kiedy biegał bliżej kamery jeszcze było go widać, choć nazwanie tego bieganiem to gruba przesada. Często podnosił rękę w celu pokazania że można mu zagrać , a jak dostał piłkę to najczęściej podawał ją do stopera , albo do środka do najbliższego defensywnego (Jodła, Furman). Chyba ani razu nie oskrzydlił i nie wspomógł Koseckiego. W drugiej połowie , albo stanął na stoperze , albo kompletnie padł kondycyjnie bo ani razu go nie widziałem przy piłce ( ale może to wina złego ustawienia kamery, która była trochę za nisko i nie było widać co się dzieje po drugiej stronie boiska), a przypomniałem sobie, zawalił ostatnią bramkę , wybił piłkę pod nogi rywala, a ten strzelił gola. Wiem że papiery ma niezłe, warunki fizyczne też , ale do ruchliwości jaką prezentuje Brzyski czy Guilerme spoooro mu brakuje.

 

edit. Sorki za wprowadzenie w błąd, Jodłowiec zagrał w drugim meczu , w pierwszym spotkaniu na pozycji defensywnych pomocników zagrali Furman i Kalinowski.

Ogólnie ciężko po jednym meczu ocenić typa, tym bardziej że grał z zawodnikami rezerwowymi i młodziakami ze szkółki. Pewnie jakby wystąpił w drugim meczu , gdzie obok siebie miałby bardziej doświadczonych piłkarzy , to pewnie lepiej by wypadł.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogłem obejrzeć, bo byłem w pracy.

Trzeba poczekać jak sztab go oceni. Nazwisko ma, ale to nie wystarczy.

Zaległości wydolnościowe i sprawnościowe na pewno ma i z tym chyba się w Legii liczyli skoro facet nie grał żadnego meczu od tylu miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze pauzy Ronaldo. Wraca na Atletico. Nie będzie grał z Sociedad i zaległy z Sevillą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no niezła kpina ;) 2 mecze za recydywę...brawo ;) To Rodrigo za łokieć dostał 4 mecze... szkoda słów normalnie :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprawa błędnego opisania zdarzenia przez sędziego. Nie napisał nic o agresji, a wtedy kara zaczynałaby się od 4. Miał sporo szczęścia Ronaldo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dostanie tyle aby się na Atm wyrobić ;) , kiedy oni grają, za dwa tygodnie?

:D wróżbita Okoń

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie szczęście, tylko wiadomo co ;) Ponadto nie ma chyba takiego człowieka na ziemi, który by nie widział agresji w jego zachowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam , to podobno taka tradycja, może go do tańca prosił :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co? Franco czy Perez?

 

Jeszcze nie dawno była mowa o faworyzowaniu Barcy... ;) Co to za tłumaczenie, że sędzia nie wspomniał o agresji w protokole - mieli powtórki i kilka dni na decyzję - podjęli "jedyną słuszną" ;) Sorry, ale kara jest śmieszna i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli powtórek, bo nie mają takiej możliwości wydać decyzji na podstawie powtórek. Decyduje protokół sędziego. Jeżeli sędzia błędnie uznał, że nie było agresji to nie mogą zmienić tego i uznać, że jednak agresja była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wspominać o Suerazie, bo co niektórzy mają ostry ból doopy z jego powodu, łapcie to: http://vcf.pl/?id=7590:)

Fuck logic co ?


Jeszcze to: http://www.primeradivision.pl/248417-cztery-mecze-zawieszenia-dla-obroncy-getafe.html:)

Krysia też nie prowokowała swoim gestem ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha ale bezczelny wał :). bo sumie nikt chyba nie jest zaskoczony że go łagodnie potraktowali, ale mimo wszystko jest to kpina :)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet prezes LFP mówił że go surowo karać nie będą. Zresztą rok temu go zawiesili na trzy mecze i też wrócił na Atletico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami ktoś faulem wyłączy drugiego zawodnika na rok i nie ma zawieszenia, a tu płacz, że Ronaldo na 2 mecze dostał kare, a wykazał się wyjątkową brutalnością %)

Cytując klasyka "wina sędziego" tak zapisał, a nie inaczej w protokole i innej kary być nie mogło :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy Suarez kogokolwiek wyłączył choćby na 15 minut? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, obrońca trzymał się za ucho całe 15 sekund i nawet masażysta musiał interweniować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy Suarez kogokolwiek wyłączył choćby na 15 minut? :)

Zapytaj czarnego co nabazgrał w tym swoim śmiesznym notesiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można z tym pójść o krok dalej i stwierdzić że Ronaldo dostał  tak naprawdę  jeden mecz kary bo za czerwo i tak musi jeden pauzować a ten drugi to za ten kickboxing :biggrin:

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×