Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogląda ktoś Polaków w Piłkę Ręczną? Te sędziowanie na Chorwatów wygląda mi na ladny druk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpie Costy a tymbardziej Chelsea, ale jak obejrzałem powtórkę tego zajścia z Canem to obiektywnie mówiąc nie odczułem aby zrobił to umyślnie. W tym przypadku media robią z igły widły, z gówna dramat.

Co innego z karą dla Ronaldo dla mnie to jest pieprzona kpina że dostał zaledwie dwa mecze ze kickboxing (co prawda panieński ale zawsze) co nie było jego pierwszym występkiem a taki Suarez wszyscy wiemy jak go ukarano. Ale jakoś mnie to nie dziwi.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Suareza ukarała FIFA, a nie komisja ligi, dlatego bez sensu to porównywać :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym :P Ale czy gdyby Suarez zamiast na mundialu ukąsił kogoś w meczu ligowym to by coś zmieniło? Wydaje mi się, że również zostałby surowo "nagrodzony", ale Żeluś to Żeluś, Real to Real, żyją pod kloszem i mają pod siebie ustawionych nie tylko sędziów ale i wielu innych ludzi na każdym szczeblu piłkarskich środowisk. To że Barcelona i Real są specjalnie traktowani jest tajemnica poliszynela więc nawet nie muszę tego pisać, ale co do tego Costy jak mówiłem moim zdaniem nie było celowości w jego nadepnięciu, raczej to przez jego wizerunek i wcześniejsze wybryki zostało to tak odebrane.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby to nie było na MŚ to kara byłaby łagodniejsza. W BPL dostał chyba 10 meczy za kąsanie. W Ajaxie też kogoś pogryzł :P Wiadomo, że Real i Barcelona muszą być specjalnie traktowani, przecież to "cała" la liga.

 

Ogląda ktoś Polaków w Piłkę Ręczną? Te sędziowanie na Chorwatów wygląda mi na ladny druk

Mogli przez 30min atakować, a i tak by nie pokazali gry pasywnej takie miałem wrażenie. Ale to pikuś przy tym co będzie w meczu z Katarem pewnie :D

Edytowane przez liljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę sformułowanie "Ale gdyby/A gdyby" od razu mi się przypomina:

"- A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka!!!

- Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu?
- Halo, tu brzoza, tu brzoza! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu."

  :biggrin: 

Ronaldo postąpił źle, wiadomo było, że dostanie najłagodniejszą karę, a niektórzy wielce oburzeni... Co Wy świata nie znacie?  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym Ale czy gdyby Suarez zamiast na mundialu ukąsił kogoś w meczu ligowym to by coś zmieniło? Wydaje mi się, że również zostałby surowo "nagrodzony"

Jak by ugryzł w La Liga, a sędzia by tego nie wpisał do protokołu, to dostał by zero meczy zawieszenia.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat Taiwo w Legii już zamknięty. Nie przekonał sztabu szkoleniowego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że można kogoś cichaczem skasować i kary się nie dostanie. Bo skoro sędzia nie widział i w raporcie meczowym nic nie napisał to kary nie mogą dać.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując wypowiedź pewnego piłkarza, jeśli napisałbym to, co myślę o karze dla Ronaldo, trafiłbym do więzienia  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca strzela po kontrach i ma mniejsze posiadanie piłki. Cuda się dzieją. Torres znowu w 40 sekundzie strzelił :D Ciekawe czy teraz też strzeli po przerwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz, karny z dupy, nie wiadamo czy Ney był na spalonym przy podaniu Ter Stegena ale przed 3 golem Barcy była ręka :), środek pola dramat n bo Atleti momentami cisnęło jak trampkarzy. Masche musi uwazać bo inaczej wyleci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale wraca stary Torri :biggrin: co z luzem w gaciach zjechal marszczerano..

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk dobry, ale na bank ktoś z atm wyleci. Coś zbyt nerwowi. Wiadomo o co te pretensje do Neymara pod koniec pierwszej połowy przy linii autowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale wraca stary Torri :biggrin: co z luzem w gaciach zjechal marszczerano..

Masche to dzisiaj sie kopie po czole więc junor by go zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Atletico gra jak Real za Mourinho. Twardo, na pograniczu chamstwa. Ale czerwonej raczej nie będzie, oni po prostu taką mają taktykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że w tvp są jeszcze "obiektywni" "komentatorzy" ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedyś stwierdziłem że tikitaka stała sie nudna, tak teraz stwierdzam że chamskie kopanie atm staje się coraz bardziej żenujące. Szanuję ich za aambicję, zaangażowanie, wybaczałem faule w wynikające z ducha walki . Ale te kopanie rywala robi sie już słabe. Tym bardziej że widać że jest złośliwe i mmające robić krzywdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak czerwone były. Zawsze wydawało mi się, że Atletico potrafi być chamskie "na zimno", w tym meczu ewidentnie się zagotowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że przed meczem przeszedłem się do STS bo kilka zł wpadło.

Gra Atletico w drugiej połowie to tragedia. Kopanina i hamskie zachowanie. Turan za ten rzut butem też powinien wylecieć.

Neymar też coś dogadywał pod nosem gdy Pedrito go zmieniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie wygrali w poprzednim sezonie z Atleti to odrabiają w tym, druga połowa to typowe "ty do mnie ja do ciebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to nazwał: teraz ja kopnę Neymara, a teraz ty kopnij Messiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy dobra gra w pierwszej połowie, smuci odpadnięcie z CdR. ATM przegrało dość pechowo, ale propsy dla chłopaków za postawę. Tanio skóry nie sprzedali i to się chwali. Torres dał ogromne nadzieje na korzystny wynik, ale niestety zabrakło szczęścia. Najbardziej szkoda tego swojaka Mirandy, ale zdarza się najlepszym. Mimo wszystko jestem zadowolony z postawy Rojiblancos, no może poza tym niepotrzebnym kopaniem rywala. Przegrać z Barceloną w najwyższej formie to żaden wstyd. Katalończycy zasłużyli na awans. Gratulacje. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od meczu z RSS ,Barca gra coraz lepiej i niech tak pozostanie do czerwca:) niech jeszcze Gryzoń zacznie się dogadywać z N & M a będzie git.Jeszcze Mats wygryzie Bravo i mogą grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy dobra gra w pierwszej połowie, smuci odpadnięcie z CdR. ATM przegrało dość pechowo, ale propsy dla chłopaków za postawę. Tanio skóry nie sprzedali i to się chwali. Torres dał ogromne nadzieje na korzystny wynik, ale niestety zabrakło szczęścia. Najbardziej szkoda tego swojaka Mirandy, ale zdarza się najlepszym. Mimo wszystko jestem zadowolony z postawy Rojiblancos, no może poza tym niepotrzebnym kopaniem rywala. Przegrać z Barceloną w najwyższej formie to żaden wstyd. Katalończycy zasłużyli na awans. Gratulacje. ;)

Z najwyżsżą formą to bym sie kłócił bo w pierwszej połowie momentami Atleti ładnie cisnęło, dwie kontry wypracowane wzorowo no i bramka ze SFG, mimo że szczęśliwa ale z Atleti to zawsze coś, brak Godina był kluczowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×