Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Eibar - Atletico tera. Co za boisko :D widać ze ekstraklasa.

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co - szatan Mou utrzymał status quo w tabeli. Mecz dobry, wynik chyba też sprawiedliwy.

A już za chwilę hit dzisiejszego wieczoru: Tunezja - Gwinea Równikowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecz dobry ale trochę szkoda że się nie zrobiły dwa punkty różnicy.

Widzę ze Borussia już ponownie zasiadła na miejscu pierwszym od końca. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i passa Villarrealu przerwana. Jak zwykle tragiczni sędziowie, a Suárez po tylu zmarnowanych okazjach ma asystę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luis gdyby wykorzystał sytuację które miał to już po pierwszej połowie byłoby po meczu.Dwumecz w półfinale CDR zapowiada się grubo..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no półfinał to spacerek nie będzie, trudne warunki "żółta łódź podwodna" postawiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że Barca załatwi sprawę na CN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W środę na CN może być różnie. Za tydzień ciężki mecz na San Mames.

W 2015 roku:

Messi&Neymar - 17 bramek

Real Madryt - 15 bramek

Obu dalej gaj dobrze strzelali.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i passa Villarrealu przerwana. Jak zwykle tragiczni sędziowie, a Suárez po tylu zmarnowanych okazjach ma asystę.

Tego kapiszona nazywasz asystą ? rozpaczliwy wślizg :) ok dotknął ostatni piłki przed Messim, ale występ Luisa sam on podsumował po zejściu z boiska, gość jest w ewidentnym dołku jeśli chodzi o boisko jak i psychikę, jak przy graczu za tyle kwitu pociesza się takimi asystami to ja nie mam pytań ;D

Jak dla mnie Rafinha MOTM, zostawił serce na boisku i strzelił gola, oby Enrique jak najrzadziej go wystawiał i dawał grać generałowi czy Rakiticiowi bo ten chłopak ma potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza taka asysta przy zwycięskiej bramce niż nic.

I tak Suarez w 3 miesiące ma więcej asyst niż nie jeden pomocnik i teraz ma chyba 3 miejsce w klasyfikacji asystentów.

Mam nadzieje że zacznie więcej strzelać. I może pokaże coś z Manchesterem który dobrze zna.

Rafinha faktycznie dobry mecz. Powinien grać w miejsce Iniesty który formy nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne bo tam nikt praktycznie nie asystuje oprócz Neymara i Messiego, Iniesta to człowiek duch :) Często ta asysta Suareza to poprostu babol przy strzale, już chyba 3 takie widziałem w jego wykonaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Suarez twój Real upokorzy, zobaczymy jak wtedy będziesz się z niego wyśmiewał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Suarez twój Real upokorzy, zobaczymy jak wtedy będziesz się z niego wyśmiewał ;)

Ja stwierdzam fakty, nie wyśmiewam, a to różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10172571_897818060277110_369374587056586

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdzam fakty, nie wyśmiewam, a to różnica.

 

Na razie fakty są takie, ale trzeba się przyjrzeć dlaczego. Za jakiś czas będą inne i to jest pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Suarez twój Real upokorzy, zobaczymy jak wtedy będziesz się z niego wyśmiewał ;)

W zeszłym sezonie też cisnął pompę z Neya, a jakoś w tym zamilknął... :yes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Neymar w zeszłym sezonie grał dość przeciętnie, więc ta pompa w przypadku kibica Realu mocno uzasadniona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy sezon w klubie miał prawo. tak jak i Suarez ma, w dodatku po sporej pauzie.

 

mi głównie o to chodzi, nie tylko ze strony piacha ale też kibiców Barcelony. narzekanie i psioczenie na grajka a jak się już wkręci i rozegra to przecież wiedzieli że jest wielki ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do Neymara to chłopak był znany głównie z wkręcania w ziemię przeciwników na brazylijskich "pastwiskach" więc istniało pewne ryzyko, że skończy się na drugim Robinho. Całe szczęście w obecnym sezonie chłopak potwierdza klasę, ale w zeszłym pewne obawy były. Z drugiej strony jak klub wydaje na piłkarza 80-100 mln to siłą rzeczy wymaga się od niego, że będzie niszczył system od pierwszych minut na boisku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W zeszłym sezonie też cisnął pompę z Neya, a jakoś w tym zamilknął... :yes:

Są tu osoby z którymi nie ma dyskusji bo zwyczajnie są nie poważne, Ty jesteś jedną z takich osób, znajdź posty - wtedy pomyślimy, zinterpretujemy, nie ma postów = zamilcz na ten temat.

 

Trochę Ci ułatwię - i jasne, że robiłem posmiehujki z jego tańców i śpiewania w TV(brazylijskiej), w tym sezonie jako piłkarz jest świetny i potrafię to przyznać(nawet gdzieś pisałem, że widział bym go w RM - pewnie to wiesz bo risercz robisz w moich postach), Suarez w tym sezonie jest cienki i to pisze, nie wyśmiewam go, potrafiłem przyznać, że w tamtym sezonie był genialny(risercz). 

pierwszy sezon w klubie miał prawo. tak jak i Suarez ma, w dodatku po sporej pauzie.

 

mi głównie o to chodzi, nie tylko ze strony piacha ale też kibiców Barcelony. narzekanie i psioczenie na grajka a jak się już wkręci i rozegra to przecież wiedzieli że jest wielki ;)

Nie znałem tego prawa, w takim razie MEA CULPA, swoją drogą Bale nie miał tego prawa... (może dlatego, że nie miał pauzy za gryzienie przeciwnika?)  :pardon: Ale wiadomo, wybiórczo niektóre rzeczy działają  :thumbsup:

 

 

Może ktoś pomoże i podpowie mi gdzie mogę na tablecie obejrzeć środowe i weekendowe spotkania, bo szykują mi się 5 dniowe wakacje w pięknym polskim szpitalu, a spotkania są zacne (sevilla, atm) :) (opłata wchodzi w rachubę)

Na razie fakty są takie, ale trzeba się przyjrzeć dlaczego. Za jakiś czas będą inne i to jest pewne.

O to chodzi, nie atakuje nikomu ojca czy matki tylko stwierdzam fakt, że Luis Suarez gra cienki sezon.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przysłowiowe prawo i Bale też je miał. a to że nie jest wart "stu baniek" to było wiadome od początku ;).

nc+ go

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja Bale po porostu lubię jako piłkarza, nawet jak gra słabo - fajnie, że jest w RM. 

 

Niektórzy tutaj jadą równo po Realu czy jego piłkarzach, a jak napisze się coś na prawdę obiektywnego co widzą wszyscy, ale nie po ich katalońskiej myśli to są w stanie oczy wydrapać... Panowie w oku bliźniego źdźbło widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też lubię Bale (przymykając oko na opaski we włosach), to co wyczyniał w Tottenhamie było piękne, sam mecze wygrywał. ale przepłacony i to grubo, po prostu chcieli go mieć bez względu na wszystko. do Krysi mu daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja zacząłem go obserwować jak Interowi strzelił 3 bramki w którymś meczu LM po kapitalnych akcjach 4-3 było wtedy bodaj. W Totkach wszyscy grali na niego to i więcej pokazywał, na więcej sobie pozwalał - w RM wiadomo gra się na Ronaldo i on rozdaje karty, Bale stracił swobodę i blask.

 

Taka ciekawostka, Bale był kiedyś obiecującym młodym zawodnikiem w UK w biegach na 800m :biggrin:

 

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×