Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro klasyk na Bernabeu. Obie ekipy powinny wystąpić w najsilniejszych składach, bo kontuzjowani wracają do gry.

Za to ze względów bezpieczeństwa będą przed wejściem sprawdzać wszystko, łącznie z tradycyjnymi kanapkami z szynką. Ale nie ma się co dziwić, bo mecz ma oglądać 600 milionów osób.

No a już za tydzień derby Krakowa :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro klasyk na Bernabeu. Obie ekipy powinny wystąpić w najsilniejszych składach, bo kontuzjowani wracają do gry.

Za to ze względów bezpieczeństwa będą przed wejściem sprawdzać wszystko, łącznie z tradycyjnymi kanapkami z szynką. Ale nie ma się co dziwić, bo mecz ma oglądać 600 milionów osób.

No a już za tydzień derby Krakowa :).

Derby, ale szkoda że bez kibiców gości ;) Meczyk będzie na takim sobie poziomie jeżeli chodzi o kibiców, bo piłkarsko może wyglądać bardzo ciekawie - sąsiadka zza błoń forma w Ekstraklasie, no a Wisełka... jak zawsze nie wiadomo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca gdzie napisać więc spytam tu. Nie widze w UPC opcji żeby wykupić sobie pakiet Eleven, więc muszę gdzieś jutro w necie gran derbi obejrzeć. Ktoś ma jakąś pewną stronę, gdzie bedzie chodziło w jakości HD i bez najmniejszych zacinek? Oczywiście chcę zapłacić, bo te darmowe streamy to umierają przy meczach które mało osób ogląda, a na takim Gran Derbi to leza totalnie, a jakosc jak z poprzedniego wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Player pl. Tam jest możliwość wykupienia paczki Eleven za 11 PLN. Ja tak ogladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 11 na miech tja ? Ruski strim chyba jutro odpalam, nigdy mnie nie zawiódł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na miesiąc. Jakość dobra, jutro będzie dla nich test. Zapewne serwery i tak padna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można to wtedy na konsoli odpalić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.Ja ogladam zazwyczaj na tablecie.

Edytowane przez neuro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A można to wtedy na konsoli odpalić?

 

Na Playerze w wersji konsolowej nie ma Eleven.

 

Najlepiej sopcasty po Hiszpańsku bo przynajmniej emocje komentatorów będą. Szkoda że już Wolski i Orłowski nie komentują.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niecieczy dzisiaj otworzono stadion i odbył się tam całkiem dobry mecz. Dużo bramek, niektóre całkiem ładnie, jednak to lider z Gliwic wygrał.

Dodatkowo mecz na Europorcie 2, więc poszła promocja naszej ligi do innych krajów.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem i emocjami można by obdzielić wszystkie mecze grupowe Legii i Lecha w LE. Stadion też ładny jak na taki kameralny obiekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca gdzie napisać więc spytam tu. Nie widze w UPC opcji żeby wykupić sobie pakiet Eleven, więc muszę gdzieś jutro w necie gran derbi obejrzeć. Ktoś ma jakąś pewną stronę, gdzie bedzie chodziło w jakości HD i bez najmniejszych zacinek? Oczywiście chcę zapłacić, bo te darmowe streamy to umierają przy meczach które mało osób ogląda, a na takim Gran Derbi to leza totalnie, a jakosc jak z poprzedniego wieku

Sprawdź weeb.tv świetny portal. Możesz wykupić np. na 3 dni za 3,99zł

Na konsoli nie wiem czy otworzysz, ale na kompie/lapku napewno.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupilem dostep na player.pl, hmm pierwsze spostrzezenia zdecydowanie na minus, po pierwsze na 99% nie uda mi sie obejrzec na konsoli gdyz nie da sie zalogowac nawet - gdy wchodze na strone player.pl strefa sportu to gdy wciskam przycisk ZALOGUJ wyskakuje biale okienko ktore laduje sie w nieskonczonosc, na PC wyskakuje to okienko normalnie od razu i da sie zalogowac.

 

Po drugie jakosc HD ktora sie tak chwala nie istnieje, okej umowmy sie ze wyglada w miare, na pewno da sie obejrzec ale przy HD to ten obraz nawet nie stal. /edit - po jakichs 15 minutach jakosc sie troche poprawila,zobaczymy jak dalej

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było gorzej. ŁKS dziś wygrał 6-0 licze że i Barca wygra;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karykatura drużyny :biggrin:

Kroos to tak jak by pachołka tam postawił to samo trójka atakujących, dziś w zasadzie tylko James coś próbuje grać, reszta żal :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za mecz. Neymar, Iniesta, Suarez dzisiaj czarują i szkoda że nie dobili na 3:0. Teraz jeszcze Messi niech wejdzie w drugiej połowie i coś strzeli to będzie super.

 

Ronaldo flustrat do każdego z łokciem lata, a Danilo błędy robi aż wstyd na takim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Danilo dobry lolek jest :) w zasadzie to już po meczu, kwestia ile jeszcze Real dostanie do siatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar ,co ten chłopak wyprawia.

Ala Ronaldinho kilka lat temu :D

Tam w napadzie Realu ktoś gra oprócz Jamesa? :D

Dodam tylko, że po tej połowie można zobaczyć na jakim poziomie taktycznym jest Barcelona, a na jakim Real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Benitez wiadomo, że czarodziejem nie jest ale nie miał go kto obnażyć bo zawsze jakiś farfocel wpadł ( Nacho vs PSG) dziś już nie ma tak dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na dużym ekranie wybrałem Liverpool i nie żałuję. Co gra The Reds to masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można śmiać się z Realu,jest jeszcze 45 minut. Fakt że dziś Barca gra jak na razie genialne. Przy takim wyniku w ogóle bym nie wystawiał Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam się śmieje, bo to co grają to kryminał - atak nie istnieje, środek pola przegrywa bo Kroos to karykatura piłkarza, Danilo nie istnieje, Ramos i Varane podają piłki do przeciwnika - ma sa kra

 

Benzema moim zdaniem powinien dostać ławe bo widać, że chłopak jest rozbity

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×