Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Costa powienien wylecieć z Chelsea. To co on wyprawia to jest po prostu kpina. I mówie to jako kibic Chelsea, to jest wstyd i kompromitacja, piłkarze muszą reprezentować sobą jakikolwiek poziom kultury.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mecz oglądałem z lekkimi przerwami, faul Lucasa widziałem i rzeczywiście powinien dostać za to drugą kartkę, a co nawywijał Costa bo nie widziałem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mecz oglądałem z lekkimi przerwami, faul Lucasa widziałem i rzeczywiście powinien dostać za to drugą kartkę, a co nawywijał Costa bo nie widziałem? :)

Korkiem poczęstował Skrtela w parterze gdzieś w żebra go ukuł niby przypadkiem po przewrotce obu :biggrin:

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 18 Juve - Torino, 20 30 Getafe - Barca,20 45 Inter - Roma,22 30 Real SS - Celta Vigo. Jest co oglądać;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legia dziś w Gdańsku, gdzie zawsze ciężko nam się gra. Bez względu na formę Lechii.

Prijovic widać podpał jednak na amen, bo nie ma go nawet na ławce... tzn wiem, że ponoć nie wracali po pucharze do Warszawy, ale jednak gościa nie ma.

Rzeźniczak tymczasem jest i to zwiększa obawy o wynik.

 

edit: no to mini tiki taka w pierwszej połowie przy bramce :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costa powienien wylecieć z Chelsea. To co on wyprawia to jest po prostu kpina. I mówie to jako kibic Chelsea, to jest wstyd i kompromitacja, piłkarze muszą reprezentować sobą jakikolwiek poziom kultury.

Walić tam Coste, niech się zmienia coś w tym klubie, bo mnie szlag trafia... Łzy mi się do oczu wczoraj ciskały jak patrzyłem co Liverpool robi z Chelsea na Stamford Bridge. Nie jestem całkowicie za tym żeby zwolnić Mourinho, ale też należy zadać pytanie, czy ten gość jest w stanie zmienić jeszcze coś w tym klubie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mozna powiedziec tez o takim Edku czy Fabregasie ktory sezon temu gral takie pily ze czapki z glow. Nic im zupelnie nie wychodzi z LM tez pewnie szybko odpadna a nie zdziwie sie jak nie wyjda z grupy ogorkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super mecz Milanu w Rzymie. Halilovic, ostro cisnie w Gijón, strzelił jedną bramę a mógł trzy gdyby nie poprzeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rehabilitacja Messiego przebiega wolniej niż planowano i raczej na pewno nie zagra na Bernabeu.

Za to w naszej lidze Nikolić tak ciśnie że obecnie zajmuje 4 miejsce w klasyfikacji Europejskiego Złotego Buta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 twarzy Suagryza i 1 Zlatana :D

11206117_1084685924876211_45827093676099
12189896_1015865128504945_40908704319772
11012425_898791760204292_736040233812644

12191835_946034042111011_726011809821350

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tu na forum jest drugi taki zboczeniec jak ja, więc może ten post piszę do samego siebie :D ;) . Katuję ligę polską, prawie każdy mecz, sprawia mi to ból, ale lubię to :D

Ale do rzeczy, patrzę na tego chłopaka Demjana z Podbeskidzia, co prawda nie wiem jak się prezentował jak na chwilę wyjechał bodajże do jakiejś niższej ligi niemieckiej, ale uczciwie twierdzę że ten chłopak ma super potencjał. Cwaniactwem i nosem w polu karnym kładzie pół naszej ligi. Aż mnie dziwi że nadal gra w PBB, Lech czy Legia szukały napastników, trzymają na ławkach jakieś wynalazki a tu od pięciu lat biega po naszych boiskach facet który zasługuje na cosik więcej niż dwa strzały w meczu. Oczywiście wiem że nie powtórzy takiego sezonu jak wtedy gdy zdobył króla strzelców, ale chętnie bym go zobaczył w jakimś lepszym teamie w którym częściej się atakuje niż broni. Choć zdaję sobie sprawę że gościu jest już po 30tce i nikt na niego poważnie nie patrzy, ale jak widzę niektórych potykaczy którzy kopią się w czoło w lepszych drużynach to twierdzę że Demjan kopał by się na ich miejscu skuteczniej ( oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) ).

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gowno mu zrobią , zaraz wyjdzie i jeszcze go przeprosza - ach te gwiazdy to maja życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cavani jaki dziad;) Nie zdziwie się jak latem PSG będzie chciało ściągnąć gwiazdę typu Krysztiano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cavani jaki dziad;) Nie zdziwie się jak latem PSG będzie chciało ściągnąć gwiazdę typu Krysztiano.

 

W sumie ostatni dzwonek dla RM, żeby jeszcze na tym "dziadku" zarobić ;) Lepszy już nie będzie, a jaką gra obecnie każdy widzi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gowno mu zrobią , zaraz wyjdzie i jeszcze go przeprosza - ach te gwiazdy to maja życie ;)

 

Noo ale sam fakt charakteru przewinienia. Szantażował kolegę z kadry sekstaśmą....  Pewnie potrzebował trochę kasy.  Dobrze, że nie handlował walutą pod peweksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ostatni dzwonek dla RM, żeby jeszcze na tym "dziadku" zarobić ;) Lepszy już nie będzie, a jaką gra obecnie każdy widzi... ;)

Oni maja również chęć na Neymara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe spokojnie, watpie aby to była prawda, obaj sraja hajsem i dobrze się bawią więc po co tu szantaze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ale sam fakt charakteru przewinienia. Szantażował kolegę z kadry sekstaśmą....  Pewnie potrzebował trochę kasy.  Dobrze, że nie handlował walutą pod peweksem.

Zawsze mógł jeszcze szmuglować fajki :))))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mógł jeszcze szmuglować fajki :))))

 

Taa, jak swego czasu Tomek Hajto  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, jak swego czasu Tomek Hajto  :P

Właśnie o niego mi chodziło, ale po co komu nazwisko jak i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Ale miał chłop parę w rękach, jak wyrzucał piłkę z autu to niektórzy tak kopnąć nie potrafią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o niego mi chodziło, ale po co komu nazwisko jak i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Ale miał chłop parę w rękach, jak wyrzucał piłkę z autu to niektórzy tak kopnąć nie potrafią :)

 

Miał, miał, swego czasu duet Hajto - Wałdoch z Schalke był nasza chlubą narodową. :)  Ale z drugiej strony jak go Pauleta objeżdżał na MS2002 to się płakać chciało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Benzema nie był zatrzymany, polskie "media" wymyslily ta historyjke :p lisu to ty? A może moniczka olejnik? ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×