Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Barca ładniej w drugiej połowie. Nawet MATS zagrał na urodziny po kontuzji Bravo.

Wisła za to zawiodła dzisiaj i przegrywa 3:2.

Jutro Leicester mam nadzieję że będzie świętować mistrzostwo i do tego Piast wygra z Pogonią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haobao @jeśli chodzi o.karne to nie nie powinniśmy narzekać w tym sezonie.Fakt karny ewidentny.

Barca dziś grała wolniej niż ŁKS z rezerwami eLki;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję że Ter Stegen zostanie w Barcelonie. Prawda jest taka że on powinien grać , grać i jeszcze raz grać bo co jak co ale on powinien zdobywać doświadczenie , a jak ma to robić grając tylko w pucharach?

Ładnie kibice BVB dzisiaj zmieszali z błotem Hummelsa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Mats to przyszłość Barcy.Powinien grać w lidze i LM a Bravo w CDR.Co zrobil Mats H?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Mats to przyszłość Barcy.Powinien grać w lidze i LM a Bravo w CDR.Co zrobil Mats H?

Powiedział Prezesowi że chce iść do Bayernu .

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy sciema, bo sama Borussia potwierdzila to że Hummels chce odejść i nie będą mu robić problemów o ile pojawi sie odpowiednią oferta.

Ostatni rok kontraktu i pewnie nie będą tak głupi jak z Lewym żeby lekka ręka odrzucić $$ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prezes Legii w cafe futboll

"ofiary kadry", w pucharach gramy jest ciężko w lidze hahaha - ja już wiem czemu piłkarze takie bzdety gadają, przecież na samym szczycie tak myślą :biggrin:

ma sa kra :) jak daleko my jesteśmy za murzynami jeżeli chodzi o piłkę to aż żal

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 20 min United - Lester ale to bedzie walka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szampon już się chłodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja wlasnie dymam po zapas piwska :biggrin:

licze na to ze mecz nie bedzie przereklamowany i bez Vardyego pocisna United a jesli sie nie uda to przynajmniej raz nie bede kibicowal Chelsea, Lester musi wygrac tego majstra.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też popatrzę , mimo wszystko szkoda trochę United w sensie jakby to tam ten majster wpadł , szczerze im zycze zeby w nastepnym sezonie sie odkuli bo to jednak leganda i głupio wygląda Champions League bez nich , przede wszystkim muszą dokonywać mądrzejszych transferow :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slabiutka 2 polowa. No to jutro Chelsea musi sprac Totki a szkoda bo ich lubie jednak Lester zasluguje na tego majstra.

I za pare lat wyjdzie afera ze cisneli caly sezon na dopingu :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobrze się stalo , Ferguson by nie przeżył :) Ciekawostka - przed sezonem szanse u buka Lester były mniejsze niż to że Barack Obama zostanie zawodnikiem Krykieta drużyny GB :)

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-05-01/pilkarz-lecha-poznan-do-kibicow-nie-bij-w-ten-autokar-palo-jeb/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z ciekawosci sprawdzilem jaki byl kurs na poczatku sezonu - 5000:1 :ohmy: masakracja ale kto by przewidzial taki obrot spraw i to w takiej lidze :)

Pieknie Southampton pocisnelo City, dobrze sie ogladalo mecz mimo ze City wygladalo jakby sie im biegac nie chcialo i tylko murzynek na ataku cos gral.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej Piast dzisiaj nie zawiódł i dogonił Legie. Za tydzień będzie ciekawy mecz w Warszawie.

Za to jutro najpierw Finał Pucharu Polski, a później Chelsea z Tottenhamem. Pierwszy raz od dawien dawna będę kibicował Chelsea. Muszą przynajmniej remis urwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra godzina na finał pp haha :D

Ps. Mam nadzieję, że Lech wygra

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sędzią dzisiejszego finału oczywiście Szymon Marciniak. Ja generalnie staram sie nie marudzić na sędziów, mam jakieś minimalne pojęcie o ich robocie i wiem, że jest trudna, wiem, że rzadko są stronniczy, a po prostu się mylą, a do tego wiem, że Marciniak to arbiter uważany za najlepszego w Polsce i jego wybór pod wieloma względami wydaje się bardzo dobry.

 

Ale jeśli sędzia wprost, głośno mówi, że jego ulubionym piłkarzem jest jeden z tych, którym ma sędziować, a do tego za słowami idą czyny i ewidentnie go oszczędza, nie pokazując kartek w oczywistych sytuacjach to chyba jednak warto się dwa razy zastanowić i wybrać mniej kontrowersyjnego kandydata, który raczej nie ma swoich ulubieńców. a przynajmniej nie deklaruje swoich sympatii publicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się ze nie będzie to żaden Hiszpan:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dać Japończyków. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bijatyka piłkarzy reprezentacji Ukrainy podczas meczu na szczycie wczoraj :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fryz, pełna zgoda. Po takim tekście o tym piwie z Trałką sędzia powinien pokazać jaja i w najbliższym meczu przy pierwszym jego przewinieniu pokazać mu żółtko, aby uciszyć spekulantów.

Pamiętam tak było dawno temu w okręgówce, sędziował nam koleś który wcześniej trenował z nami i nawet się zakumplował. Po dłuższej przerwie okazało się że korki zamienił na gwizdek i przed meczem podszedł przywitał się i powiedział, Panowie, wiadomo jaka jest sytuacja, żeby nie było kwasów i rozczarowań, za każdą waszą ostrą reakcję będą kary, zero przeklinania, potem możemy iść na wódkę ale dziś przez 90 minut nie jestem waszym żadnym kumplem.

I to mi się podobało, za pierwszą pyskówkę od razu dał kartkę , nie było kolesiostwa. Tyle że do takiego zachowania nie trzeba mieć umiejętności tylko charakter.

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×