Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Fallouta 3 to jak ja grałem, to niczego przykrego nie doświadczyłem. Fakt, faktem - doczytywanie się tekstur to była norma, ale draki nie było, jak w przypadku Skyrim, gdzie maksymalne chrupnięcia zwiastował nadejście smoka. Przez pierwsze 80 h było ok (jedynie te loandingi) natomiast tak w okolicach 100 h pomimo tego, że pokochałem tą grę musiałem przestać grać, ze względu na te spadki płynności.

 

Przypominam, że Skyrima grałem jakieś 3 miech po premierzy, więc nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pytanie krótkie, aczkolwiek treściwe: opłaca się to jeszcze kupić na ps3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie? 

 

Grałem jakiś czas temu i wszystko działa itp. Zgrzyty są tak jak wcześniej pisałem - ale jeżeli nie miałeś możliwości pograć na PC to warto dalej kupić wersje na konsolę. Tym bardziej jeżeli szukasz RPG na dłuższy czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona gra. Żałuję, że nie ma jej na ps4. Na xboxie 360 przeszłam ją na wiele sposobów, spędziłam przy niej setki godzin, trzymam kciuki żeby jednak wypuścili ją ponownie, na ps4.  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy Skyrim Special Edition kupiony w Holandii będzie miał dubbing pl? Czy w ogóle będzie dubbing na nasz kraj?

Jest kilka ofert w polskich sklepach internetowych, gdzie jest info, że tak pełen dubbing pl. NA muve.pl też news ale...

Pisałem po największych sklepach w Holandii i tam twierdzą, iż Skyrim wyjdzie tylko w pięciu językach bez j. polskiego.

Tylko okładka wg nich ma być pl, a gra już nie. Zatem?

 

Oryginalny mail od Holendrów:

Thanks for contacting our support team.

I regret to inform you that the game will only be playable in english/french/spanish/italian/german.

This is a choice made by the developer.
The boxart will be in polish but the actual game will only be playable in the 5 languages

 

Wielu sprzedawców mogło by mieć kłopoty jeśli okazało by si, że nie ma dubbingu pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×