Skocz do zawartości
ONE

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

No i bardzo dobrze. Kilka fixów zdecydowanie dla mnie. Ciekaw jestem, czy zwrócone perki przepadają czy wracają do naszego zasobu i możemy je np. rozdać gdzie indziej. Zaraz sobie sprawdzę.

//

EDIT:

Perki wracają do ponownego rozdania. Zrobiłem dwa skille na Legendary i mam 21 perków :) Teraz mogę naprawdę próbować różnych styli gry. Ktoś miał dobry pomysł z tym prestiżem skilli. Dobry update.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie je usowa? u jakiegos npc, za kase, quest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche głupie pytanie. Jak sie oddala kamerkę trzecioosobową, gdy grałem na początku wzystko było normalnie a dziś kamerka jest tak blisko że widze tylko plecy bohatera. Możecie mi pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naciśnij lewą albo prawą gałkę i porusz nią do tyłu, wtedy ci się oddali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naaah, dajmy już im spokój. To znaczy - jasne, chciałbym zobaczyć jeszcze więcej dobrego contentu do Skyrim, ale jak Bethesda robi coś nowego, to niech się uwijają i dają mi kolejną zajebistą gierę (oj, jak ja bym chciał Fallout 4 od nich) :) A Skyrim nawet z dwoma dodatkami ma już w sobie zawartości na setki godzin, jaka inna gra daje tyle? No właśnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ze samego Skyrim i dodatków (głównie Dragonborn i Dawnguard) jestem cholernie zadowolony. Mimo wszystko po cichu liczyłem na jeszcze jakiś konkretny kawał DLC ;) No ale nie narzekam, lepiej żeby nie robili nic, niż gdyby mieli zrobić dziadostwo tylko dla łatwej forsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji na PS3 występują spadki animacji, bugi lub jakieś inne problemy? O braku wersji PL wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy były, są i będą, ale ich ilość jest minimalna w porównaniu do tego co było na początku. Są tam jeszcze jakieś poboczne questy, z którymi są problemy, jakieś wpadki, kompani wariują itp., ale to niespecjalnie wpływa na odbiór gry. Spadki animacji? Na pewno zdarzają się chwilowe chrupnięcia od czasu do czasu, natomiast poważniejsze spadki są przeszłością, chyba że masz na liczniku ze 150h i grasz wiele godzin bez przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wersji PL to nie bug, a jeśli problem to tylko twój.

Podstawka chodzi bardzo dobrze, DLC też chodzi ok za wyjątkiem dawnguard w którym 20 klatek to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Dawnguard nie mam najmniejszych problemów z FPS, więc to też losowy problem. Można chyba śmiało powiedzieć, że jeśli gramy ze wszystkim od nowa, to problemów dużych nie ma - największe występują, gdy DLC "dorzuciliśmy" do starej postaci (od 100h gry wzwyż), przy czym jw., to też głównie losowy problem.

Jest na pewno bez porównania lepiej niż w Falloutach.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko : ponoć miał wyjść patch gdzie jest zniesiony poziom rozwoju postaci wyszedł takowy bo na pieca chyba już był a na ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzienki .

Numinex jeszcze jedno pytanko czy po tym patchu jest dostępny glitch z niewidzialną skrzynią bo ja grę ograłem 2 razy normalnie bez jakichkolwiek sztuczek ale już 3raz nie chciało mi się mozolnie zbierać kasy i używałem tego glitcha , czy patch go naprawia ?

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem, bo jeszcze go nie pobrałem :D Od tygodni się zbieram ale nie mogę czasu znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko ja chyba obczaje dopiero w przyszłym tygodniu oby go nie naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi Ci o okradanie schowanych pod mapą / niewidzialnych itp. skrzyń należących do karawan kupieckich i sklepów, to do wszystkich znanych nadal można się dostać. Ciekawe, dlaczego tego nie naprawili, nie wystarczyłoby po prostu założyć zamek z wymaganym kluczem? :P Nie wiem natomiast, jak wygląda sprawa resetu tych skrzyń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×